Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.Valná hromada fanklubuFanklub HC Slavia zve své členy na valnou hromadu sdružení, která se bude konat ve čtvrtek 14.6. od 18:00 v hotelu Slavia. Podrobnosti a program najdete v pozvánce. Podmínkou účasti je předem zaplacený příspěvek na sezónu 2007/2008 nebo zaplacení příspěvku na místě při prezenci.
23.5.Sobotka odchází do BostonuVladimír Sobotka je dohodnutý na smlouvě s vedením Bostonu Bruins. Devatenáctiletý juniorský reprezentant se již zotavil po operaci ramena a chystá se na tréninkové kempy Medvědů.
21.5.In-line hokejV širší nominaci na blížící se MS v In-line hokeji hrané pod hlavičkou IIHF od 26.5.2007 v Německu v Pasově a Landshutu jsou tři hráči In-line Hockey Clubu Slavia Praha. Jan Chotěborský (juniorský mistr světa a odchovanec pražské Slavie), Tomáš Plekanec (juniorský mistr světa, nyní hráč NHL Montreal Canadiens) a Petr Cerha.
20.5.Marken.cz učí hokejiV internetovém obchodě Marken.cz právě probíhá akce na  VHS „Učíme se lední hokej 1“ a „Učíme se lední hokej 3“ ! Na každou videokazetu je nyní sleva 10%. Mnoho dalších knih, publikací, ročenek, VHS nebo DVD s tematikou ledního hokeje najdete na www.marken.cz.

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže