Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.5.Sobotka zaznamenal tři bodyV zápase s Francií nastartoval Vladimír Sobotka obrat českého týmu gólem v závěru první třetiny. Své snížení na 1:3 posléze doplnil asistencemi u gólu Jaromíra Jágra a rozhodujícího gólu Jana Koláře.
18.5.Sobotka vstřelil vítězný gólVladimír Sobotka vstřelil v utkání proti Norsku gól v první minutě. Ten se nakonec ukázal jako vítězný a pro exslávistického útočníka premiérový v reprezentačním dresu. Tomáš Hertl si pak připsal jednu asistenci.
16.5.Vondrka dopsán na soupiskuTrenér české hokejové reprezentace Vladimír Růžička dopsal na soupisku pro mistrovství světa v Minsku exslávistického útočníka Michala Vondrku.
13.5.Slávistické stopy v MinskuRoman Červenka s Tomášem Hertlem skórovali v utkání proti Kanadě. Vladimír Sobotka s Jakubem Klepišem pak přidali po jedné asistenci. Hertl je po třech odehraných zápasech nejproduktivnějším útočníkem týmu Vladimíra Růžičky a se dvěma góly i nejlepším střelcem týmu. První bod zaznamenal i jediný zástupce v Minsku z aktuálního kádru Slavie Juraj Valach. Ten si proti Francii připsal jednu asistenci.
12.5.MS: Česko - KanadaČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
11.5.Hertl proti Švédsku 1+1Tomáš Hertl vstřelil druhý nejrychlejší gól v historii mistrovství světa! V nedělním utkání proti Švédsku se trefil už po osmi vteřinách. Navíc měl prsty i u třetího gólu českého celku. Ten však týmu Tre Kronor podlehl po nájezdech.
9.5.Klepiš zařídil Česku vítězstvíČeši poráží v úvodním utkání na MS v Bělorusku výběr Slovenska 3:2 po prodloužení! Vítězný gól vstřelil bývalý slávista Jakub Klepiš! Další exslávisté Roman Červenka s Tomášem Hertlem si připsali po jedné asistenci.
4.5.Česko - FinskoÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 sledujte zde.
4.5.Slávista na MS!Elitní slávistický obránce Juraj Valach se dostal do slovenské nominace pro blížící se šampionát v Bělorusku. Gratulujeme! Valach byl v sezoně s bilancí 11+11 druhý nejproduktivnější bek Slavie. V týmu je také bývalý slávista útočník Dávid Skokan.
4.5.Nominace na MS v BěloruskuTrenér národního týmu Vladimír Růžička nominoval na nadcházející šampionát mj. i pětici exslávistických útočníků: Jakuba Klepiše, Romana Červenku, Michala Vondrku, Tomáše Hertla a Vladimíra Sobotku.
3.5.Česko - RuskoDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00, online přenos můžete sledovat zde.
1.5.Česko - ŠvédskoVe čtvrtek 1. května startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!