Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.5.Šmerha na kemp U18Hlavní trenér reprezentace do osmnácti let Robert Reichel povolal na první letní kemp i slávistického útočníka Tomáše Šmerhu. Soustředění v Třemošné proběhne v termínu od 7. do 11. června.
25.5.Dva slávisté na kemp U17První letní přípravný kemp čeká také reprezentační sedmnáctku. V nominaci hlavního trenéra Pavla Arnošta figuruje také slávistická dvojice Jan Kern a Jiří Patera. Mezi náhradníky figurují Tomáš Duda, Michal Steinocher a Viktor Martínek. Soustředění v Třemošné proběhne ve dnech od 27. května do 1. června.
19.5.Jiří Šerpán - 40 let ve SlaviiDlouholetý kustod Slavie Jiří Šerpán se v 65 letech rozhodl odejít do důchodu. Od otevření Edenu vypomáhal slávistickým kustodům, na hlavní pracovní poměr začal pracovat na přelomu tisíciletí. Za jeho odvedenou práci pro červenobílé barvy mu děkujeme.
17.5.Zápas MS o bronzPoslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.
14.5.Lístky na MSZažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže