Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

16.9.FOTOGALERIEPřidány FOTOGRAFIE ze zápasu Ústí - Slavia ->> ZDE
13.9.Dresy fanklubu s novým logemFanklub HC Slavia nabízí svým členům možnost zhotovení speciálního fanklubáckého dresu s novým logem s vlastním číslem a jménem za cenu 450 Kč. Více informací včetně ukázky dresu najdete zde.
13.9.Inzertní nástěnkaDo nové sezóny jsme pro vás jako překvapení připravili inzertní nástěnku, kde můžete nabízet, poptávat nebo se seznamovat - račte vstoupit!
12.9.Lístky již neplatí v MHDPOZOR, od této sezóny již vstupenky na domácí utkání Slavie NEPLATÍ jako jízdenka do pražské MHD. Vedení klubu spolupráci s Dopravním podnikem ukončilo na základě analýzy této tři roky trvající akce a po diskusi s fanklubem Slavie. Děkujeme za pochopení.
11.9.Dárky pro permanentkářeOd pondělí 10.9. jsou k dispozici dárky pro držitele permanentních vstupenek – klubový hrníček, slevová karta na parkování, minirozpis a speciální vydání Metropolitního expressu. Dárky si můžete vyzvedávat v Edenu v prodejních hodinách na místě prodeje permanentek za vrátnicí nebo každý všední den vždy od 8.30 do 16.00 hod. na sekretariátu klubu.
10.9.www.tipovacka.czOblíbený server www.tipovacka.cz je připraven na sezónu 2007/08! Neváhejte a pojďte prezentovat své tipérské schopnosti.
9.9.Lístky na premiéru ubývajíDo sektorů Fan Clubu na středeční premiéru s HC Mountfield už zbývá jen asi 300 lístků. Lístky jsou v prodeji v budově Sazky a v den zápasu v Sazka Areně. Zajistěte si lístky včas!
7.9.Bazar hokejové výstrojeNavštivte Bazar hokejové výstroje pro amatéry i profesionály, který vyrobila firma eSports.cz. Naleznete jej na adrese bazar.onlajny.cz.
6.9.Dárky pro permanentkářeOd pondělí 10.9. od 15:00 budou k dispozici dárky pro držitele permanentních vstupenek – klubový hrníček, slevová karta na parkování, minirozpis a speciální vydání Metropolitního expressu. Dárky si bude možno vyzvedávat v prodejních hodinách na místě prodeje permanentek za vrátnici nebo každý všední den vždy od 8.30 do 16.00 hod. na sekretariátu klubu (v pondělí 10.9.
5.9.Získejte DVD zdarmaPřijďte na první zápas O2 extraligy ve středu 12.9. s Mountfieldem a získejte hokejové DVD zdarma. Během prvního zápasu bude mezi diváky ZDARMA ROZDÁNO přes 2000 ks DVD O2 extraliga 2006/07. Cena tohoto DVD se sestřihem nejzajímavějších momentů minulé sezóny bude v prodeji kolem 400 Kč. Toto DVD věnuje společnost Telefónica O2. Více na www.hokej.cz a www.o2hokej.cz.
3.9.Změna v realizačním týmuNecelé dva týdny před začátkem nové sezóny hlásí Slavia změnu v realizačním týmu. Novým vedoucím mužstva se stal Luboš Koňák, dosavadní trenér mládeže, jenž ve funkci nahradil Petra Mlíkovského.

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže