Letní příprava sešívaných hokejistů začne ve středu 9. května

26.04.2018, Jakub Mezlík

Ve středu 9. května se sejdou hokejisté Slavie v Edenu, aby zahájili přípravu na nový prvoligový ročník. Pod vedením dvojice Milan Razým - Jan Srdínko a trenérem gólmanů Romanem Málkem se budou slávisté připravovat na suchu do 4. července.

Kromě tvrdé dřiny je v rámci letní přípravy v plánu beachvolejbalový turnaj s fanoušky, v jednání je opět i charitativní fotbalový zápas. Informace ohledně hráčského kádru přineseme na začátku května.

Po osmi týdnech suché přípravy čeká slávisty krátké volno, po němž se začnou intenzivně připravovat na ledě. V průběhu srpna je v plánu několik zápasů, mimo jiné i derby se Spartou, které se letos odehraje na zimním stadionu v Edenu.

Sešívaní se také utkají v Benešově s vítězem kazašské ligy Arlan Kokšetau, na domácím ledě by pak měli přivítat Litoměřice nebo Benátky. Kompletní rozpis přípravných zápasů na novou sezonu zveřejníme v průběhu května na webových stránkách.