Slavia podepsala dalšího produktivního forvarda. Přichází Lukáš Krejčík

31.5.2017, Jakub Mezlík

Devátý nejproduktivnější útočník WSM ligy z minulé sezony bude hrát za Slavii. Šestadvacetiletý Lukáš Krejčík patřil k oporám Prostějova, od nového ročníku bude oblékat sešívaný dres.

Krejčík má za sebou životní sezonu mezi muži. V devětačtyřiceti zápasech základní části WSM ligy nasbíral 40 bodů za 17 gólů a 23 asistencí, v playoff se ve čtyřech zápasech trefil dvakrát a přidal 3 asistence.

Do seniorského hokeje nakoukl nový útočník Slavie poprvé v Mladé Boleslavi, výraznější stopu v extralize zanechal později v Liberci. Celkem si v české nejvyšší soutěži připsal 57 startů, v nichž bodoval patnáctkrát. Poslední čtyři sezony působil výhradně ve WSM lize, nejprve v dresu Benátek, později jako hráč Prostějova.

Rozhovor s novou posilou přineseme na webu v nejbližších dnech.