Sešívaná mládež se připravuje na novou sezonu, využívá několika sportovišť

20.6.2017, Jakub Mezlík

Nejen hokejisté slávistického A-týmu, ale i ostatní hráči, od těch nejmladších až po juniory, polykají tréninkové dávky v rámci suché přípravy na nadcházející sezonu. Využívají k tomu nejen plochu zimního stadionu, ale i další sportoviště.

 
 

Hokejisté všech věkových kategorií využívají k tréninku prostory nedávno zbudovaného centra mládeže, okolní areály jako plavecký nebo atletický stadion, či hřiště před základní školou Eden.

Od nové sezony bude navíc v provozu také rozcvičovna, která se buduje vedle zimního stadionu pod severní tribunou a aktuálně již probíhají finální stavební úpravy. Ta bude sloužit všem mládežnickým kategoriím jako prostor pro kvalitní suchý trénink.

"Díky naší pečlivé každodenní práci nejenom v dotačních portálech jsme za poslední roky získali nemalé finanční prostředky pro zkvalitnění sportovního i mimosportovního zázemí naší mládeže. Jsme rádi, že můžeme našim svěřencům nabídnout kvalitní tréninkový proces v příjemném prostředí. Myslím, že je již něco vidět, ale ještě spousta práce a nápadů nás čeká," přibližuje sekretář mládeže František Pomahač.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže