Slávisti vybrali na děti z Klokánku přes 28 tisíc korun!

5.7.2017, Klub

Stejně jako loni sešívaní sehráli v rámci přípravy fotbalové utkání v Odoleně Vodě. Tentokrát však slávisti spojili celou akci s dobrou věcí. Při zápase se nashromáždilo celkem 28 600 korun, které poputují k dětem z Klokánku. Šek hned na hřišti převzal předseda Fondu ohrožených dětí Jan Vaněk.

S ním přicestovaly do Odoleny Vody i samotné děti z klokánku. Všichni společně sledovali fotbalový zápas, ve kterém slávisti porazili domácí tým 7:3. Více než o výsledek šlo ale o účel celé akce – během zápasu prodávalo tri Antonín Růžička, Martin Šagát, Jindřich Barák mezi diváky lístky na připravenou tombolu. Zájem byl opravdu veliký, a tak se nakonec společně s penězi od města, hráčů a sponzora vybralo 28 600 korun.

Ceny, mezi kterými nechyběla slávistická trička, hokejka Tomáše Divíška nebo dokonce podepsaný hraný dres Slavie, potom během poločasové přestávky losoval na hřišti Pavel Kolařík, jeho parťák z obrany Jan Novák pak hned předával ceny výhercům.

Šek s vybranými penězi potom za potlesku publika přebral na hřišti předseda Fondu ohrožených dětí Jan Vaněk společně s dětmi z Klokánku.

Video z celé akce připravujeme.