HC Slavia Praha hledá nové redaktory webových stránek

1.8.2017, redakce

Máte rádi Slavii, ovládáte český jazyk a rádi byste se podíleli na tvorbě oficiálních klubových stránek? Je tu pro vás jedinečná možnost! Redakce webu hc-slavia.cz hledá šikovné redaktory, kteří by doplnili její řady. Tato práce může sloužit jako koníček nebo také jako základ pro vybudování novinářské kariéry. Pokud máte zájem, kontaktujte nás!

Hledáme osoby, které jsou pracovité, spolehlivé, disponují hokejovými znalostmi, vyznají se v českém jazyce, mají cit k psanému projevu, pravidelný přístup na internet z domova a umí základní operace s počítačem (práce s textovým editorem apod.). Jestli máte již s podobnou prací zkušenosti, uvítáme zaslání její ukázky.

Nabízíme získání zajímavých zkušeností z hokejového prostředí, náhled do zákulisí ligových zápasů i finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci. Vhodné především jako brigáda pro studenty.

V případě zájmu zašlete váš životopis na jeden z následujících mailů – jmezlik@hc-slavia.cz, jakub.slunecko@esports.cz nejpozději do 10. srpna 2017.