Kolařík válí i na Kobře! Řádění legendy odnesl Most

3.11.2017, Adam Nejedlý

První zápas za Kobru v sezoně a hned dva kanadské body! Sešívaný matador Pavel Kolařík, který druholigovému celku čas od času vypomáhá, přispěl k vysokému vítězství skromného pražského klubu nad loni prvoligovým Mostem. Pětačtyřicetiletý veterán a kandidát na sympaťáka WSM ligy tak stylově oslavil své nedávné narozeniny.

Přišel, viděl, zvítězil. Tak by se dala v jedné větě popsat anabáze Pavla Kolaříka v pražské Kobře. Na nehostinném ledě Mostu vsítil po krásné střele do horního růžku první gól modrožlutých. A nezůstalo jen u toho, o třináct minut později vyzval ke skórování svého spoluhráče Jakuba Jedličku, který neměl sebemenší problém uklidit puk za strážce svatyně severočechů.

Pavel Kolařík se může stát sympaťákem WSM ligy!

Nezdolná ikona sešívaných si tak dodatečně nadělila parádní dárek ke svým již pětačtyřicátým narozeninám. Ve své bohaté kariéře lemované dvěma tituly odehrál Pavel Kolařík za Slavii více jak tisíc zápasů, s hokejem navíc zatím končit nehodlá. „Na ledě se zatím cítím dobře a myslím si, že jsem týmu stále prospěšný,“ přibližuje vršovická dvaasedmdesátka. Nechme se tedy překvapit, co slávistická legenda na ledě ještě předvede!

Tolik bodů v dresu Slavie Pavel Kolařík nasbíral.

Nejen díky službám odvedeným v sešívaném dresu, ale především díky svému nezdolnému flegmatismu a věčnému optimismu je bíločervená ikona nominována na sympaťáka WSM ligy 2017/18. Do této každoroční soutěže je nominován vždy jeden hráč za každý klub, který v první lize nastupuje. V minulé sezoně Pražany reprezentoval talentovaný klenot Dominik Frodl, letos můžete svými hlasy podpořit hráče opačného věkového spektra, Pavla Kolaříka!

Hlasujte na tomto odkazu.