Děti jdou ve středu zdarma! Mikuláš bude rozdávat dárky

4.12.2017, Klub

Vezměte ve středu svoje děti na hokej! Před zápasem se u vstupu potkají s Mikulášem a čertem a za básničku můžou získat malou sladkost. Pokud budou dorazí v masce Mikuláše, čerta nebo anděla, dostanou i dárky.

Prostějov je aktuálně na šestém místě, pouze o čtyři body za čtvrtou Slavií, v Edenu se tak dá očekávat velmi zajímavý zápas o pozice v horních patrech tabulky. Fanouškům se v této sezoně poprvé na domácím ledě představí obránce Jan Pohl. Přijďte ve středu i se svými dětmi a užijte si hokejový večer v Edenu. Budeme rádi za vaši podporu. Vstupenku zdarma obdrží děti do 140 cm.