Novinky pro mládež! Rozcvičovna, opravy šaten, změny v centru

10.9.2017, Klub

Loni bylo na zimním stadionu v Edenu vybudováno centrum mládeže, letos přibyla pro slávistické hokejisty nově také mládežnická rozcvičovna, která vznikla přístavkem u stadionu směrem k parkovišti. Probíhají také další rekonstrukce, které by měly zvýšit komfort pro naše mladé hokejisty.

Se zahájením školního roku je opět v plném provozu pro všechny mládežníky našeho klubu centru mládeže. Pod pedagogickým dohledem je individuálně přístupné od 13 do 17 hodin.

"Jsme rádi, že je centrum plně využíváné. Koupili jsme nové stoly na ping pong, novou podlahu a mantinely do střelnice, pracujeme také na otopné soustavě. Do horního centra se během září přesune fyzioterapie," popisuje změny sekretář mládeže František Pomahač.

Na zimním stadionu v Edenu probíhá také rekonstrukce sociálních zařízení a koupelen mládežnických šaten.

Během září začnou mládežníci Slavie plně využívat novou rozcvičovnu, která bude sloužit pro rozvoj herních dovedností a především pro společnou přípravu mimo led.