Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-3-21" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Leksel
 
karma 0 Reagovat
21.3.2017, 23:34
 
 
Díky, jsem hrdý, že jsem slávista! A Motoru ať to frčí dál! Smajlík
 
 
VodníRys
 
karma 0 Reagovat
21.3.2017, 23:27
 
 
Jsem zvědav, jestli si pan majoritni už všiml, že sezona pro jeho tým skončila.

A klukům velké díky za tvrdě odmakanou sezónu!
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
21.3.2017, 23:18
 
 
Reakce na soly: před hráči a hlavně před p. Razýmem musí...
No jo, jenže je otázka zda ti "srdcaři" do toho nedali půlku ne z důvodu lenosti, liknavosti atp. ale "natvrdo" z důvodu chladného kalkulu, že tým má jít dolů.
 
 
Petr9608
 
karma -196 Reagovat
Petr9608 | Praha 5
21.3.2017, 23:16
 
 
Reakce na ArnieK: Ahoj slávisti, chci vám poděkovat za f...
Tak, tak. Nějaké to buranství bych chtěl brát za excesy jednotlivců (žel, dosti viditelné) kvůli kterým nezměním postoj ohledně přání postupu.
 
 
oldox
 
karma +561 Reagovat
oldox | Olomouc
21.3.2017, 21:47
 
 
Na to jak byla Slávia rozebrána, např. Karlovými Vary, jste to odehráli fakt překvapivě na úrovni, ahoj příště bude líp.
 
 
oldox
 
karma +561 Reagovat
oldox | Olomouc
21.3.2017, 21:45
 
 
Reakce na Pádlo: Také bych chtěl poděkovat hráčům, trené...
Na to jak byla Slávia rozebrána, např. Karlovými Vary, jste to odehráli fakt překvapivě na úrovni, ahoj příště bude líp.
 
 
ArnieK
 
karma -18 Reagovat
21.3.2017, 15:26
 
 
Ahoj slávisti, chci vám poděkovat za fajn sérii. Viděl jsem všechny zápasy včetně těch v Edenu a všechny si je užil. Bude to příjemná vzpomínka.
Váš klub je mi dlouhodobě velmi sympatický a tak vám ze srdce přeji hlavně stabilizaci a pak postupně nějakou obrodu takového typu, jaká probíhá u nás. A těch pár "takyfanoušků" hlupáků na obou stranách hoďme za hlavu...
Mějte se dobře. Ahoj.
 
 
soly
 
karma -12 Reagovat
soly | praha
21.3.2017, 14:12
 
 
před hráči a hlavně před p. Razýmem musím smeknout! kdyby před dvěma lety do toho náš tým srdcařů dal půlku toho co tihle kluci, který ke Slavii nemaj žádnej vztah, tak jsme vyhráli baráž o 10 bodů, v trenérovi zůstala naše jediná výhoda proti soupeřům, včetně motoru...

nicméně sezona je samozřejmě jeden velkej průser, ve kterým je dění na ledě až druhotnou záležitostí... o hokeji to přestalo být po čtvrtině základní části... za sebe říkám, že nejhorší letní variantou je zachování A týmu formou farmy (a už jedno jestli rudý, indiánský nebo sekačkový)...

co se týče baráže, budu přát pardubicím a jihlavě (pokud postoupí), nicméně si myslím, že polokoně i KV extraligu zachrání... motor na to podle mě mít nebude a upřímně po jejich buranství v semi jim to ani moc nepřeju...

tak snad v září na značkách s novou nadějí!
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.3.2017, 13:47
 
 
VÝSLEDEK VELKÉ TIPOVAČKY na výsledek SF s Motorem
Tipuje se v pořadí " ČB : HCS " a jako druhé rozhodovací kritérium bude "počet PP/ TS - prostě plichta po 60 minutách " - např. 0 : 4/ 4 = vyhraje HCS na nulu a všechny zapasy se prodlužují.
Uzávěrka je v PONDĚLÍ, 13.3., v 17:29 FT (čas vložení příspěvku do fora).
Vítěz obdrží pamatně hodnotnou cenu!

Sundance: 3:4/ 2
guman66: 3:4/ 0
afaika: 2:4/ 2
kafka: 4:2/ 1
PJH: 4:2/3
Leksel: 2:4/1
safa19: 3:4//2
vvs: 3:4/ 2
Darien: 4:2/3
quak: 4:2/1
havelka10: 3:4/5
hokejveteran: 4:1/ 1

Jak vidno, zcela správně netipoval nikdo, nicméně jelikož bylo kritérium "PP/TS" stanoveno jako druhé/rozhodovací .... soutěž vyhrává "hokejveteran" .
Gratulujeme, cena bude předána na rozlučkové párty FK se sezonou (kam mohou samozřejmě přijít i nečlenové), kteréžto termín a místo bude vyhlášeno v nejbližší době.
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.3.2017, 13:44
 
 
ja nevim, ja uz bych se v tom dal nehrabal.
Tymu jsme podekovali (a kdo prijde zítra muze i osobne) a z nas to stejne nikdo nekoupi, resp. jak se proslycha ani nemůže, neb pan RB to ani prodat nechce.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
21.3.2017, 13:33
 
 
Reakce na petr9608: Tak vedení ho rozpustilo, bo muselo....
Tak vedení muselo, bo nesehnalo navzdory už podepsaným hráčským smlouvám dost financí. Stará písnička.
Na kdyby se nehraje, ale můj osobní dojem je, že i ten kádr před rozprášením byl o něco slabší než loňský (chyběli v něm produktivní Robinson, Čermák a Pavlin, druzí dva teď odvádí skvělé služby Motoru). Nicméně dá se spekulovat, že sestava okolo Mikulíka by sérii s ČB asi natáhla víc. Současný kádr dokázal svoje maximum a patří mu náš obdiv i díky.
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
21.3.2017, 11:25
 
 
....ale stejně mi to zase nedá - zase myslim na to, že přijít předloni záchrana v baráži, tak jestli by teď nemohlo bejt všechno v pohodě. Nějak si pořád řikám, že by případná záchrana byla jakýmsi blahodárným impulsem a bylo by zase lépe. á-la Liberec od baráže 2013....

A nebo fakt takto neuvažovat a přiznat si, že ta banda chujů sestoupila schválně.
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
21.3.2017, 11:08
 
 
Reakce na Siff: Razým na Hrad! Co s tímhle mužstvem doká...
Tak vedení ho rozpustilo, bo muselo.

Co je ale teda fakt, že asi kdyby se ten kádr nerozpustil, dostal se do baráže, bojoval o ELH do 12. kolo a nakonec... tu ELH nedal, tak by nám asi bylo mnohem hůř než toto "pohodové" vypadnutí v SF.

Ale samozřejmě - tohle berte s velkou reservou.
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
21.3.2017, 10:41
 
 
Také bych chtěl poděkovat hráčům, trenérům a vůbec celému realizačnímu týmu za to co v rámci omezených možností letos dokázali. Nedělali jsme v lize jen kompars, každý se před námi musel mít na pozoru. Zítra od 17 hod. je v Edenu rozloučení s týmem tak doražte všichni. Ještě jednou díky a snad nashledanou v lepších časech.
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
21.3.2017, 09:27
 
 
Razým na Hrad! Co s tímhle mužstvem dokázal, klobouk dolů. Mohl to tady klidně zabalit, odejít.. ale vydržel.

Každopádně pořád je tam ta pachuť rozpuštění kádru vedením... Mužstvo z počátku sezony by mělo IMHO na postup větší šanci, než to loňské. Postavené a připravené bylo výborně.
 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
21.3.2017, 09:26
 
 
no co jede se dal dalsi sezona v pralese
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
21.3.2017, 09:13
 
 
Tak tedy je to za námi. Sluší se všem klukům, těm na hráčské lavici, i těm starším, co stáli za nimi, ohromně poděkovat, že poté, co "vedení" spáchalo jednu z největších ostud, dokázali naprosté maximum. Připadá mi to pořád lehce neuvěřitelné, že jsme doopravdy urvali místo v první čtyřce a dokázali s Motorem ne snad držet krok, ale prohrát sérii důstojně. Na jih letí přání úspěchu v baráži, který by si za to, čím si prošli, určitě zasloužili - my Pražáci jim to zvonění na zvonky ve Vršovicích určitě odpustíme, že jo Smajlík
Nás teď čeká rozpuštění ledu a dlouhé měsíce strachování se. Jelikož bankrotář se mediálně vyřádil poté, co si to "statečně" vyřídil přes média s kabinou, do které se bál vlézt, už někdy na podzim, a od té doby zase prakticky nekomunikuje, dá se čekat jedno dlouhé ticho. Dokud v září nevyjedou kluci na led, nebudeme mít jistotu, že na Slavii nějaký profesionální hokej bude. Za sebe jsem už vnitřně smířený s tím, že v nastávajícím systému 1.ligy se, pokud tu ligu vůbec budeme hrát, staneme farmou a jen se modlím, aby to nebyla farma rudých. Z letošní party statečných asi moc hráčů v klubu nezůstane, kdo bude mít možnost, určitě podepíše jinde, těžko se tomu divit. Staří pardálové možná definitivně odloží výstroj, Rony s Dominikem půjdou výš. Držme si palce, ať za půl roku máme kam psát a o čem.
 
 
George64
 
karma -727 Reagovat
George64 | HC Slavia Praha
21.3.2017, 08:30
 
 
Ze Slavie přišel a teď ji potopil : odkaz
pfux:tohle,jako odpověď bude stačit Smajlík .
 
 
Rihic4
 
karma +1 Reagovat
21.3.2017, 01:02
 
 
Díky hráčům, díky panu Razýmovi Smajlík
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.3.2017, 00:13
 
 
Reakce na quak: Přidám se Kobsonovi s poděkováním za kor...
Njn, prave jsem dorazili do stověžaté.
Budejkam přejeme uspech v barazi, je třeba uznat, ze postoupil lepší tým, nicméně asi my všichni jsme radi, kam až jsme se po podzimních událostech u nás dostali. Za to patri vsem hracum nas dik, a specialni panu Razýmovi.
Nemá cenu rozebirat "coby, kdyby", proste tak to bylo, je a kdoví co dal bude.
Jistota je jediná, Slavia je věčná.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže