Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
24.4.2017, 09:22
 
 
Přestože se v pátek v médiích objevily závažné informace o tom, že Slavii pro dluhy hrozí ztráta licence, vedení klubu (ať už je to kdokoliv) nedokázalo za celý víkend jakkoliv oficiálně zareagovat. Ono to asi nikoho moc nepřekvapilo, vedle vedení drží bobříka mlčení i jeho tradiční obhájci, ale není to svým způsobem fakt padlé na hlavu, že po takhle zásadní informaci nepřijde aspoň krátké oficiální stanovisko, byť i zcela bezobsažné?
Zkusme se zamyslet, jak tenhle aktuální dloužek vlastně vznikl. Že celkově jsme u snědeného krámu, všechno se navzdory hámotinám o jednání se sponzory lepí jak barumáckej člun a klín se vytlouká klínem, není žádné tajemství. Zrovna tahle sekera "vzdorným" hráčům za říjnový plat je ale vedle celkově vymetené pokladničky asi jde na vrub i troše osobní malosti a trapnému pokusu o pomstu ze strany Pittera. Ta šaškárna s "pokutou za poškozování dobrého jména klubu" je úplně zbytečná klukovina od někoho, kdo neměl dost osobní odvahy na to se s hráči setkat s očí do očí. Na to, že nakonec nějaká arbitráž hráčům ty platy přiřkne a trucpokuty shodí pod stůl nemusí mít člověk moc fištrónu.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
21.4.2017, 11:29
 
 
"Místo ní (výplaty) obdrželi dopis, v němž od každého z nich vyžadují částku 2,015 milionu korun za údajné poškození dobrého jména klubu tím, že nenastoupili k utkání v době, kdy se mělo jednat s důležitým partnerem."
Neskutečné, totálně ubohé, bohužel zcela pitterovské. Připomíná mi to, jak ještě před tím, než musel přiznat barvu, že nebyl schopen sehnat peníze a hráči musí navzdory platným smlouvám z klubu, do novin naříkal, že zveřejňování takových informací (zcela PRAVDIVÝCH, jak se záhy ukázalo) poškozuje dobré jméno, znevažuje kvalitní práci a blablabla. Zajímavý, že se partě věrných na té posezónní sedánce s tímhle svinstvem nepochlubil... Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
20.4.2017, 09:27
 
 
Reakce na petr9608: No, takže 4:0.... nečekal jsem to. L...
Titul má Konfeta určitě právem. Jediné, co mě na tom trochu těší, je podíl několika bývalých slávistů. Marek Kvapil u nás po příchodu z Trenčína kdysi prošel dorostem i juniorkou, před odchodem do zámoří stihnul i 11 zápasů za slávistické áčko, ale vůbec si jeho působení v tom nadupaném kádru 03-04 popravdě nevybavuju. To Leoše Čermáka si vybavuju naopak moc dobře a titul, konečně, mu fakt přeju. A že to pečetil Kuba Krejčík, náš odchovanec? Asi sám nečekal, když odcházel doslova v posledních minutách přestupního okna ze Záhřebu, že bude zvedat pohár Smajlík ¨

János Vas v Maďarsku mění dres, od příští sezóny už nebude hrát v Székesféherváru EBEL, ale v Miškolci za tamní Jegesmedvék MOL. Letos v téhle lize kromě týmů z Maďarska a Rumunska hrál i HK Záhřeb.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.4.2017, 11:34
 
 
Poruba, poražený finalista druholigového Východu, chce v příštím roce hrát polskou extraligu odkaz
Jako jeden z důvodů uvádí i nesouhlas se změnou systému postupu a sestupu v 1.lize.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.4.2017, 10:16
 
 
Reakce na sild: Změny v Hradci : "ve hře je brankář Domi...
Obávám se, že odchod Dominika je hodně pravděpodobný. A Hradec je poměrně pravděpodobná adresa. Už tam měl Domino vyřízené střídavé starty, trénoval tam, odchází jim Kacetl... Dokonce když si člověk na webu sekačkářů rozklikne jejich soupisku, Frodo je tam, a s jedničkou k tomu. Sice tu padla onehdá po vydařené rozlučce se sezónou informace, že zůstává, protože je pod smlouvou, ale jak vidno z vyjádření hradeckých, jednání se Slavií i tak nejen probíhají, ale dokonce probíhají "korektně a velmi dobře", a jelikož z kádru uplynulé sezóny je Frodo asi jeden z mála, co skutečně nějakou smlouvu mají a klub tudíž může za ně aspoň něco málo trhnout, obávám se, že se dohodnou. Pro jeho kariéru to může být zase posun, pokud bude dělat dvojku Rybárovi.
Z pohledu klubu je dvakrát škoda, že se nepodařilo udržet aspoň jednoho z nadějných juniorů Sochůrka a Pateru. Učinkování, stejně jako kvality, Polívky jsou lehce na vodě a v záloze je Pírs, který u Vajgaru právě nezářil, byť za prachmizernou obranou.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.4.2017, 09:27
 
 
Vítězi Evropské univerzitní hokejové ligy EUHL se včera počtvrté stali a pohár Sekeráš Trophy nad hlavy zvedli hráči hokejového týmu Univerzity Karlovy, když vybojovali finále proti slovenskému soupeři UMC Banská Bystrica.
V bráně Pražanů většinu sezóny chytal slávistický odchovanec Matěj Oliva, sešívané začátky mají ve své kariéře i útočníci Petr Novák, Aleš Hyršl, jednu sezónu ve slávistické juniorce strávil slovenský útočník Lukáš Kasala a kladeňák Matyáš Hložek. Většina kluků z týmu s hokejem ve svazovém systému soutěží už skončila nebo hraje na krajské úrovni. Pár zápasů za "Karlovku" odehrál i kanadský student, který hrál hokej v zámořských univerzitních ligách.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.4.2017, 10:26
 
 
VR v hodnocení pirátské sezóny: "To mě osobně těší nejvíc, že jsme skončili před Spartou. Toho si moc vážím.“ odkaz
Já vím, že primárně asi zmiňuje rudý kvůli ekonomické síle, ale stejně tenhle způsob "řehákovského" uvažování potěší Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 13:56
 
 
Reakce na kafka: Jen pro pořádek: Galen nebrečel nad tí...
Jenže v tomhle Galen pravdu měl, minimálně technicky vzato Chalupa skutečně slávistou byl, protože u nás podepsal smlouvu. Pak šel hostovat do Berouna, což zažila v té době řada sešívaných mladíků. Na kdyby se samozřejmě nehraje, ale to, že si ho VR vzal do svého nového týmu zase a teď ho využívá v semifinále extraligy, je jistou indicií pro názor, že v něm viděl talent a kdyby se vývoj Slavie ubíral jiným směrem, asi by v klubu zůstal i Chalupa. Kdo ví, třeba ne.

Do MHL zasáhla řada českých mladíků i v jiných týmech než jen ve varské či předtím popradské juniorce, kde třeba strávil rok náš odchovanec a momentálně jedna z opor Kobry Dan Vlach. Dnes už zrušený tým Belye Tygri Orenburg měl v sezóně 13-14 v kádru hned tři slávistické odchovance: Rittiga, Ptáčníka a Wszolka, vesměs pak skončili v Nymburce. Možná hokejveteran ví, proč slávisti chodili zrovna do Orenburgu, ale je fakt, že aspoň jednoho Čecha měl na soupisce každou sezónu. V té poslední mimochodem kladenského rodáka a držitele českého i arménského pasu Noraira Hovsepyana, což je frajer, který letos kromě pár špílů za Hodonín nastupoval pravidelně za Ararat Jerevan, který působí v 2. běloruské lize... celkem slušná motanice Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 11:10
 
 
Reakce na hokejveteran: Pozor ! Ono to zas tak snadné vů...
Jsou to paradoxy... Pamatuju se, jak tu kdysi Galen, ještě když přispíval, zmiňoval Chalupu jako jednoho z hráčů, který v tichosti ze Slavie odešel a jestli to nebyla škoda, za což se mu mnozí, myslím i Kafka, vysmáli, že běduje nad hráčem, který má za Slavii odehraný jeden zápas a nikde se nechytnul. Kluk dneska hraje semifinále Smajlík Růža mu tehdy ve Slavii dal smlouvu a poslal ho hostovat do Berouna. Zřejmě v něm něco viděl a momentálně mu to Chalupa splácí.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 09:33
 
 
Reakce na kafka: Na druhou stranu, tak snadno jako včera...
No vidíš, a kdyby hrál plácnu třeba za Plzeň, tak by je včera nedal určitě Smajlík Mižu je letos fakt jednou z hvězd extraligy a jsem zvědav, jestli příští rok bude dál s VR budovat "chomutovskej zázrak" nebo vyrazí ještě jednou do ciziny.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.4.2017, 15:13
 
 
Cenu Josefa Mikoláška pro nejlepšího brankáře juniorské extraligy skutečně získal náš bývalý gólman Jirka Patera odkaz
Ke svému předsezónnímu přesunu od sešívaných k Motoru celkem prozaicky říká: „Toho rozhodnutí vůbec nelituju, protože to pro mě byl nový impuls. Jsem rád, že se sezona povedla.“
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.4.2017, 09:19
 
 
Reakce na sundance: Ale my nejsme v opozici, ze sportovn...
O aktivitách svých koní majitelé jistě rozhodují, ale to se bavíme o dostihovým sportu, kde člověk vlastní zvíře. Se vztahem zaměstnavatel-zaměstnanec tohle nemá nic společného. Je jistě chybou a slabostí Evropy a Ruska, především papalášů z IIHF v čele s patrně neodstřelitelným bernským zubařem, že se nedokážou NHL postavit a vyjednat si v rámci toho "kapitalismu" skutečně tržní vztahy, pan Garry a jeho šéfové by možná brzo mluvili jinak. Ale i tak by mělo být právo každého "koně" reprezentovat svou zemi na největší sportovní akci světa zachováno a fandím každému hráči, který se diktátu nenažraných majitelů klubů vzepře. Třeba i proto, že jim kvůli olympiádě nehrozí krach, prostě by jen jednou za čtyři roky nahrabali o něco míň. Existuje pro to hezké české slovo "pažravost".
Mimochodem, bráno do důsledků, proč by měla světová hokejová veřejnost trpět tím, že ta úžasná a nablýskaná nejlepší liga světa se ve své zemi nedokáže dynamickým sportovním odvětvím, kde se 90% času něco děje, vyrovnat dvěma jiným soutěžím, kde zápasy připomínají tempem koktajícího dyslektika a půl zápasu je to o tom, že smečka blbečků s drátama v uších cosi analyzuje, zatímco sportovcí postávají u lajny a pijí Gatorade tak, aby byla flaška dobře vidět v záběru?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
4.4.2017, 15:18
 
 
Reakce na Sundance: Jj, je to tak. Ale důvod bude asi v ...
Nechci být za každou cenu v opozici vůči tobě, ale to, že NHL je nejkvalitnější ligou světa, přece nijak neospravedlňuje, ale vlastně ani nevysvětluje, proč by se běh nejlepší ligy světa nemohl jednou za 4 roky přizpůsobit sportovní události, která je úplně jiného měřítka než boj třicítky sportovních klubů o jednu konkrétní trofej.
U minulých olympiád to šlo a výsledky byly vyloženě pestré: v Naganu nátěr od Evropy, rozkopaný hotelový pokoje a vystříkaný hasičáky, prostě ostuda jak hrom, v Salt Lake City ryze severoamerické finále, v Turíně opět výbuch zámořských borců, ve Vancouveru zpět nadvláda zámoří, v Soči dominance Kanady a "bůra" pro USA od finského Bleska a spol...
Možnost, aby se utkávali ti nejlepší, a zároveň si mohl účast vybojovat v kvalifikaci kdokoliv, díky čemuž třeba zazářili v Soči Slovinci, dělá z olympijského turnaje z mého pohledu daleko zajímavější sportovní událost než třeba Světový pohár, kde jde všechno podle notiček NHL...a přesto borci USA neuhrají ani bodík a "evropská sebranka" dojde do finále Smajlík V tomhle rozhodnutí NHL vidím především nechuť podřizovat se jakékoliv autoritě a ždímat ze všeho nesmyslné peníze, což jim OH neumožňují. bohužel pro nás fanoušky, touhle hrabivostí k*rví hokej. Jsem zvědav, jestli se najde víc osvícených majitelů klubů než jen Ted Leonsis.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
4.4.2017, 09:31
 
 
Reakce na petr9608: http://oh.idnes.cz/nhl-hokej-zoh-201...
Tak jakkoliv dnešní olympijská realita má s ideály Coubertena už pramálo společného, deklarovat natvrdo, že "hlavním důvodem bylo, že by došlo opět k sedmnáctidennímu přerušení NHL v únoru, kdy je po konci sezony ligy amerického fotbalu NFL a baseballová MLB teprve začíná.", to je docela síla... Samožernost NHL je neskutečná.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
3.4.2017, 11:50
 
 
Reakce na hokejveteran: Teď se zatím nic ventilovat nebu...
V Edenu ale post sportovního manažera opět po odchodu Bukače ml. není obsazen, že? Pokud se maká, tak na jiných pozicích. Variantu přivést sportovního manažera natolik pozdě, že si na přebraný hráčský trh bude stěžovat ještě rok po svém příchodu, jsme si už také vyzkoušeli... Smajlík Tak bych uvedení někoho do téhle funkce bral jako pozitivní znamení, že to třeba nejde úplně do kopru.
Z jiného soudku: jelikož Kobra s jabloneckými Vlky padla, na pražské derby si, pokud setrváme v 1. lize, musíme počkat. Kobra se ale možná i tak dočká, protože o postup do 2. ligy budou hrát s Dvorem Králové Letňanští letci a tak nějak jsem vyrozuměl (možná mylně), že by se celostátní soutěži nebránili, pokud by se zadařilo.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
3.4.2017, 09:56
 
 
odkaz
Chraň bůh, že bych tu chtěl řešit počmáraný indiány, ale trochu mě vyděsila větička "Po odchodu Machovského si Plzeň s předstihem zajistila služby nejmenovaného mladého brankáře." Jistě, podle infa z posezónní sedánky, které je zatím infem jediným, má Frodo ještě na rok smlouvu, ale smlouvy na Slavii v poslední době jsou taková krapet nestálá věc. Tak snad to není on.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.3.2017, 09:42
 
 
Reakce na George64: Rváč ze Slavie vzpomíná : https://ww...
odkaz
Neskutečný, jakým směrem se Skippy vydal Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
28.3.2017, 10:17
 
 
Reakce na gall04: Hele ty zastřenej zraku, jen mi teda o...
Ber to třeba tak, že byť ty informace mají v případě VP cenu zlámané grešle, je to něco, co normálně fungující hokejový klub prostě dělá. Ono je to "kupodivu" tak, že právě vedení klubu vydává informace o dalším jeho působení, ne svépomocí fanoušci - těm, kteří vědí a podělí se samozřejmě za to děkuju, ještě si živě pamatuju, jak vloni v červnu jsme o zahájení letní přípravy věděli díky několika lidem z fóra, co se šli podívat, jestli se něco v Edenu děje. Bylo to takový předznamenání následných bizarních událostí...
S jistým úsměvem sleduju, že po jistém extempore, následném kličkování a komunikační střídmosti jsi už zase směrem k mé osobě ostrej jak břitva Smajlík Tak snad z toho nevyleze zase něco jako "komunista" Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
27.3.2017, 09:20
 
 
Reakce na Jekyl: Mně přijde, že to není jenom Weetek, kd...
Smajlík Smajlík Kéž by po deseti. Tenhle víkend byl až neskutečně suchej a od pátku večera dost rušnej...
Připadá mi, že Gallovi touha setřít za každou cenu občas trochu zastře zrak a vnímání textu. Ale nechme těch hloupostí. Leitmotivem celé, tradičně kapánek mimoběžné, debaty je to asi to, že část lidí, kteří s VP mluvili na příjemné posezónní rozlučce, jeho řečem věří, jiní zase, kteří s ním nad půllitrem nedebatovali, ale mají k němu vzhledem k historickým zkušenostem jistý odstup, mu nevěří. Já se, nikoliv poprvé, přikláním k pohledu hokejveterána. Slibem neurazíš.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
24.3.2017, 20:03
 
 
Reakce na prazskyhovado: tak sedim na admire u stolu pln...
Bohužel nedorazim, musíme na pohotovost Smajlík tak příště.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže