Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.2.2018, 09:41
 
 
Vynikající výsledek a jsme zase ve čtyřce. Může někdo z případných očitých svědků potvrdit, že jsme skutečně proti Přerovu hráli na tři lajny? Podle webu je z forvardů ve stavu zraněných jen Heldák.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.2.2018, 11:27
 
 
Reakce na Vyncek: Díky moc Weetek a hokejveteran za Váš ...
Aby nevznikla mýlka: to, že se postoupit nechce, beru jako postoj bankrotáře coby jediného aspoň zdánlivě fungujícího vlastníka. Hráčům bych tohle rozhodně přišít nechtěl, jakkoliv případný (ale zcela hypotetický, s tímhle kádrem podle mě i v případě velkého chtění klubu veskrze nereálný) postup do elh by pro řadu z nich znamenal hledat si jiné angažmá. Když se podíváme na soupisku, hráči se dají zhruba rozdělit do několika skupin. První jsou veteráni, pro které je extraliga uzavřenou kapitolou: Novka, Koláč, Kasík, Jirka Doležal, Kubica. Druhou jsou ti, kteří by na ni neměli ne z věkových, ale výkonnostních důvodů: Ondráček, Krejčík, Kadlec, Jankovský, Pohl, Polívka, pro ty je WSM liga ideální soutěž, ale v elh by paběrkovali na hraně sestavy těch slabších klubů. To není nic proti nim, většinu těch hráčů mám rád a jsem rád, že za Slavii hrají. Beru to tak, že kdyby na extraligu měli, tak by ji hráli, s výjimkou Martina Ondráčka ostatně se Slavií žádný z nich nějak těsněji spjatý není, jsou to v tom lepším slova smyslu profíci, co zkrátka nastupují teď za Slavii. Pak je tu sešívané mládí, řekněme spíš dravé než nadějné, kluci jako Šmerha, Heldák nebo Tejral (což je děsnej smolíček na zdravotní trable, připomíná mi trochu Míšu Borovanského) se zatím jako aspiranti na extraligu moc nejeví. Hráči, kteří by po případném (opakuju, naprosto nereálném a hypotetickém) postupu přes baráž podle mě, a věru že se můžu plést, mohli extraligu hrát, jsou Jindra Barák a Jirka Drtina a vepředu Račuk, Šagát a Šafránek. No a pochopitelně Frodo, ten má našlápnuto skvěle a podle mě už příští rok někde začne jako dvojka, zřejmě u sekačkářů. Je naším velkým štěstím, a myslím, že i pro něj je to letos ještě lepší, než někde sedět pod dekou v kulichu na extraligové střídačce, že se vychytává u nás, ale Slavia a WSM liga mu brzy budou už malé.
Takhle je tedy náš kádr poskládaný. Je evidentní, že ten, kdo ho takto složil, nemá na postup ambice, chuť nebo peníze, zřejmě nic z toho. A proto také podle mě do bojů o baráž reálně nepromluvíme. Hráči nebudou muset ani nic vypouštět, zkrátka jsou ve WSM lize kluby, které mají jasný cíl, koncepci, tomu odpovídající finanční zázemí a kádr; ty o extraligu zabojují a možná jim to vyjde. My to nejsme, šanci na rychlý návrat jsme propásli a teď se nějaké druhé ani neblížíme. Kádr je každou prvoligovou sezónu o kousek slabší a nedějí se vůbec žádné kroky, které by nasvědčovaly změně, např. přivedení silného generálního sponzora, výrazné posílení sestavy (porovnejme naši jedinou posilu Hozáka se zbrojením horní trojky na play off) nebo dokonce i jen veřejné deklarování návratu mezi elitu jako cíle. Pitter s Benýškem, kteří v době Růžičkovy kauzy mocně aktivovali v médiích, jsou dlouhodobě naprosto neviditelní, systém částečně uzavřené WSM ligy nám umožní, pokud nějak fatálně finančně nezkolabujeme, tenhle udržovací režim ještě několik sezon, s už dnes zřetelným postupným ústupem z velké čtyřky do lepšího průměru. I proto si přeju do play off Kladno. Jednak to budou zápasy s nábojem a ať se kdo chce jak chce prsí, fanouškovskou kulisu budou mít díky faktoru Jágr nadstandardní. Navíc to z pohledu klubu nebude ekonomicky provar jako s týmy typu Havířova nebo Přerova, které pražského diváka prostě nezajímají, ale třeba i určitý zisk, takže bychom se nemuseli dočkat před létem toho, že část kádru se bude s klubem natahovat o doplatek výplat a nebude na prádelnu a rolbaře.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.2.2018, 14:19
 
 
Reakce na hokejveteran: Já si naopak myslím, že to chápu...
Myslím, že jsi dokonale trefil hřebíček na hlavičku. Brodští chtějí postup, 1. ligu ostatně řadu let hráli. Těší se na lokální derby s Třebíčí. My postup ve skutečnosti nechceme, akorát bankrotář neměl koule nám to přiznat. Chceme low-cost Slavii, která bude nějak přežívat v zespodu uzavřené WSM lize, částečně díky tomu, že nám část hráčů pustí zhora, ať už to budou šikulové jako Schleiss nebo kopyta jako Vracovský.
U Lukáše je třeba vzít v úvahu, že to není nějaký do Brodu odložený slávista, ale naopak odchovanec Brodu, kde hrál až po dorost, u kterého je letos i asistentem trenéra. On je vlastně malý zázrak, že je vůbec ochotný pendlovat i k nám, a když jsme mu před sezónou nenabídli jeho kvalitám odpovídající smlouvu, asi je logické, že se v určitém momentě na to vykašle a bude makat hlavně na postupu Brodu. Jen mi to přijde z pohledu slávistického fandy škoda.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.2.2018, 10:26
 
 
Reakce na Vyncek: Chápete někdo tu situaci ohledně Endál...
Musím přiznat, že to absolutně nechápu. Endy vloni po vyřízení střídavých startů v našem dresu doslova zářil, diváky muselo bavit jeho hru sledovat. Skoro najisto jsem počítal s tím, že v nové sezóně bude u nás a do Brodu si třeba formou střídavých startů sem tam odskočí. A ono je to bohužel zase přesně naopak. Paradoxní situace: když nám někoho půjčí klub zezhora, kdykoliv si ho podle potřeby bez ohledu na nás stáhne (např. Schleiss, letos Zigo), a když klub zezdola, tak to samé. Na druhou stranu, Lukáše snad i chápu. S Brodem se už vloni rval o postup a letos mají šanci zase, zatímco my hrajeme v podstatě údržbu, jedinou skutečnou prioritou se zdá být to, abychom nehráli play off zbytečně dlouho a ušetřilo se na nákladech a co se týká nějakých sportovních cílů, tak pohádkám o dvou krocích vzad a potom hurá vpřed už nevěří snad ani ten plácal, co to kdysi naplácal.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.2.2018, 15:34
 
 
Reakce na Standikk: kartičku Kreuzmanna mám taky, dokonc...
První ročníky kartiček APS neměly valnou kvalitu. Ročník 94-95 občas trpěl špatným ořezem, kdy kartičce chyběl okraj a na reversu kus fotky hráče. Přesto už ten nabídl několik rarit, např. kartičku Jardy Jágra, stylově (a nejspíš náhodou) s pořadovým číslem 68. Tu jsem nikdy nezískal. Zato brankáři vyšli za Slavii hned tři, vedle Alťáka s Tóthem i Vladimír Hudáček, který v sešívaném odchytal pár zápasů a většina lidí si na jeho slávistickou epizodu ani nepamatuje. A na konci seznamu ve skupince několika dodatků (oficiální dotisk tehdy nebyl) i Tomáš Placatka, bohužel už po přestupu do Kladna, který se podílel na postupu Slavie do extraligy a pak dlouhé roky válel v Dánsku, mám odkudsi i jeho kartičku v dresu Odense. Při autogramiádě postupového kádru před pár lety v OuTůčku na to s hrdostí vzpomínal. O rok později byly kartičky už hezčí a kvalitnější, za Slavii opět tři gólmani, vedle dua Altrichter-Tóth na konci série slávistů ještě mladý Láďa Kudrna. Dotisk zase nebyl, ale mezi kartičky legend a hráčů ze Zápasu hvězd se nějakou záhadou vměstnal pod číslem 399 a s trochu sytějšími barvami Honza Benda, který přišel do Slavie v průběhu sezóny. Když na mě tehdy ta kartička vykoukla z normálně koupeného balíčku, nevěřil jsem vlastním očím a dodnes si jí hodně cením. Honza Benda se pak po neskutečných patnácti letech ještě jednou do Slavie vrátil v sezóně 10-11 na jedenáct zápasů. A pozor, dnes ve věku "jágrovských" 45 let stále hraje 3. neměckou ligu za Indiány z Memmingenu, se kterým postoupil vloni ze čtvrté. Neskutečnej držák !!!
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.2.2018, 10:32
 
 
Reakce na SUNDANCE: Ahoj, už jsi připraven jít se mnou n...
Ono to nikdy nebylo až tak o připravenosti, jako spíš o chuti. Zatím v tom směru změnu nepozoruju, ale dám vědět, kdyby něco. Únor je náročnej: jarní prázdniny děcek, olympiáda, k tomu mě zaměstnává shánění kartičky Davida Honzíka v dresu Victoriaville Tigers... Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
3.2.2018, 22:42
 
 
Reakce na Pádlo: Frodlík dnes jako dvojka v Hradci proti...
A za to, že Frodo dvojkoval, nám nechalo Ziga? Aha, nenechali... Však o nic nejde. Bohužel. Nám, ani jim, ale zkrátka silnější ... asi sekačka Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
1.2.2018, 15:31
 
 
Reakce na _tafgáj_: Opravdu, hezky se to tady (po letech...
Osobka na Jaromíra byla tou dobou populární věc, ve svém prvním životopisu vzpomínal, jak mu Jaroslav Kreuzmann naprosto otrávil zápas proti Plzni. A jinde to nebylo moc jiné. Snad tentokrát někomu nerupne v kouli a nebude se chtít zviditelnit nějakým nesmyslným zákrokem.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
1.2.2018, 10:21
 
 
Reakce na Galen: Ten jeho příchod má zhruba dvouleté zpo...
No, jsem na něj zvědavý. Ve sparťanské juniorce, kde se mimochodem potkal s Tomášem Šmerhou během té jeho naštěstí krátké rudé epizodky, patřil k nejproduktivnějším, ale v dospělém hokeji to zatím nijak oslnivé není. Vloni odehrál v Prostějově celou sezónu, a vstřelil jediný gól... uvidíme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
1.2.2018, 00:55
 
 
Lehkou euforii z neskutečného obratu maličko kalí fakt, že půlnoc pryč, ale posily do útoku jsme se tak docela nedočkali. Kádr doplní sparťanský odchovanec Jiří Hozák, který letos dělil dosud své působení mezi Prostějov, kde se příliš neprosazoval (za 23 zápasů 1+2), a letňanské Letce. A to je vše. První liga, taky liga. Zatím.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.1.2018, 23:18
 
 
Jak říkával Scotty Bowmann: It is great day for ice-hockey. Smajlík Ono nás to ve finále (v osmifinále?) nevytrhne, ale máloco partu stmelí jako takhle urvaná výhra.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.1.2018, 16:42
 
 
Reakce na kafka: Ano, máme brankáře z pralesa, brankáře,...
V brance jsme jistotu měli už před příchodem Honzíka. Frodo má sezónu vynikající a vyhodit ho ze zápasového rytmu jen proto, aby Honzík chytal pro případný záskok u rudých na play off, to se samozřejmě stát může, ale byla by to škoda. Jiná věc je, že když si člověk rozklikne soupisku hradeckých sekaček, tak v sekci gólmani ho vedle křížku u zraněného Rybára nemůže nepraštit do oka s jedničkou uvedený Dominik Frodl. A zase je pravda, že v situaci, kdy by Frodo sedával v kulichu na hradeckém zimáku, budu klidnější, když v téže době bude v našem brankovišti spíš Honzík než Polívka.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.1.2018, 14:46
 
 
Citace z poledne na hokej.cz: "Najde Slavia produktivní forvardy? Pokud chce Slavia konkurovat Kladnu, Karlovým Varům a Českým Budějovicím, měla by být aktivní. Oproti zmíněným týmům totiž zaostává v produktivitě. A navíc jí v závěru sezony pravděpodobně bude chybět Lukáš Endál, kterého čeká mise s Havlíčkovým Brodem. Otázkou je i další působení Tomáše Ziga."
S ohledem na dnešní uzávěrku pohybu hráčů je zatím jedinou novinkou u nás návrat Kadlece z hostování. Vysvětlit se to myslím dá hlavně tím, že Slavia ve skutečnosti velké trojce a posilujícím Jestřábům konkurovat nechce a čím dřív bude v Edenu rozpuštěn led, tím bude majitel spokojenější. Nebo nás ještě ve zbylém čase něčím překvapí?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.1.2018, 09:37
 
 
Reakce na standikk: svýho času to dělala tuším Jihlava s...
Tuteni mají gólmany se slávistickou minulostí aktuálně dokonce dva. Vedle Saši Hyláka se jednou, stejně jako vloni, postavil do plzeňské branky i náš odchovanec Lukáš Sochůrek, který kromě role plzeňské trojky jinak chytá stabilně na jejich klatovské farmě.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
30.1.2018, 15:44
 
 
Jágrmánie se začíná zajímavě rozjíždět a přináší další perličky. Benátčané uvažují o přesunu svého zápasu do Liberce a proti Jagsovi chtějí nasadit Petra Nedvěda odkaz
Je to sice trochu komedie, ale třeba se dočkáme toho, že Slavia nasadí Pepu Beránka Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
30.1.2018, 13:35
 
 
Reakce na kafka: Jasně. Ano, kvůli tomu, že se mu nebud...
Však já netvrdím, že u nás zůstane. Vyloučit se to ale nedá, třeba mu angažmá výrazně sedne, třeba na něj Slavia peníze sežene, třeba mu nabídne smlouvu na tři roky, co my víme. Zatím u nás je asi dva dny. Mimochodem, délka pobytu někde s touhou tam zůstat nijak nemusí souviset. Mně třeba stačily dva dny pobytu v Plzni, abych věděl, že bych se tam dýl jak týden nevydržel Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
30.1.2018, 11:29
 
 
Reakce na pbianca: To teda by měl dostat... To bude zase...
Citace z hokej.cz: "lístky ubývají i v Edenu (pokud se tedy utkání neodehraje v O2 areně)". Může mi to být jedno, tou dobou budu s děckama na horách, ale byla by to švanda, odehrát ten špíl v O2. Jarda by v jednom z posledních zápasů v Praze tu halu možná i vyprodal. Nad návštěvníky co chodí na hokej jednou za rok, bych se neošklíbal, to, že současná Slavia naláká trojciferný počet diváků, jistě není jejich chyba.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
30.1.2018, 10:58
 
 
Reakce na kafka: Na Honzíka nemáte. Na Vás je moc drahe...
Já ti nevím, jak moc drahej může být brankář, kterej odchytal v extralize necelé dvě sezóny, obě s úspěšností pod 90%. Navíc, třeba se mu nebude chtít z Prahy, pokud mu záda budou krýt Vecka se Šorfem, má jedničku jistou... těch faktorů je víc. Ale oceňuju, že nám ozřejmíš, na co máme a na co ne, navíc výjimečně bez křečovitého lpění na tom funny dialektu Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.1.2018, 13:50
 
 
Reakce na FPS: tak dvojka je už jasná, možná má i na jed...
Vidím v tomhle příchodu, možná mylně, několik věcí:
- Patrik Polívka si už nezachytá
- Frodo zřejmě podle potřeby bude k dispozici některému z extraligových klubů, zřejmě Hradci, kde už střídavé starty vyřízené měl/má
- po sezóně Froda už neudržíme, Slavii výkoností přerostl, půjde výš, Honzík (možná) nastoupí na místo jedničky
To první by mi ani tak nevadilo, celé Polívkovo působení u nás provází lehké rozpaky. To druhé je bohužel realita toho, jakou pozici náš klub momentálně má, a s tím třetím se taky nedá nic dělat. Se Slavií se Frodo letos nepodívá ani do baráže, natož do ELH, z "velké čtyřky" jsme jediní, kdo ve skutečnosti o návrat mezi elitu hrát nechce a pozvolna se suneme do pásma Prostějova s Přerovem, tedy těch lepších týmů 1. ligy, které ale na baráž ambice nemají.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.1.2018, 10:10
 
 
Reakce na george64: Hokej pouze na jednu kisnu ;),Frodl...
Zdá se mi to, nebo skutečně na místě dvojky poslední zápasy rotují Vecka se Šorfem?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže