Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
23.4.2018, 15:29
 
 
Souhlasím, formát baráže je nešťastný a nahrává podobným šarádám. Tak nebo tak, nezbývá než s trochou hořkosti Varům pogratulovat k expresnímu návratu mezi elitu. Ať už proroci prorokovali cokoliv, Energie dokázala to, co je v případě prů*eru v podobě sestupu jediná obhajitelná varianta: co nejrychlejší návrat. Každá další sezóna v 1.lize šance snižuje. Holoubek a spol. dokázali realizovat to, o čem Pitter jen žvanil. Prý do roka a do dne, pak dva kroky vzad a deset vpřed a dneska už si vlastně ani žádné cíle nedáváme, zatímco klub se tiše sune do šedé zóny. Počítají se bohužel činy, ne kecy a upřímné pohledy.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
20.4.2018, 08:09
 
 
Včera sympatická slávistická gólová vizitka dua Jaškin-Nestrašil v repre a Hertlík nám taky dělá na dálku radost Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.4.2018, 10:16
 
 
Reakce na sild: Pan Pitter o Slávce : https://hokej.idne...
Smutné čtení. V otázce vlastnictví klubu a chování vlastníků, především toho většinového, což je pro směřování klubu bohužel klíčová otázka, nenastal absolutně žádný posun oproti rozhovoru s Pitterem v říjnu 2016, na který je v článku ostatně proklik. Čili to máme nějaký rok a půl stagnace, během které Pitter, který s Benýškem tvořil v době kauzy VR náramně sehrané a především směrem k médiím až komicky řečné duo ("v Edenu žádný trezor nemáme" a podobné perly), s ním najednou není schopen hnout. Takže zřejmě už ani ty krokové variace, které nám mazal kolem hub před časem, nejsou aktuální a celkem otevřeně se přiznává, že dlouhodobý cíl vlastně není stanoven.
To, že mlží ohledně prodlužování smluv s hráči, rovněž nevěstí nic dobrého, ale není to překvapení. Osobně tipuju, že kádr bude zase o něco slabší než letos, ale kdy se jeho podobu skutečně dovíme, to je ve hvězdách. Tak jen dál, s upřímným pohledem, vstříc dalšímu zahnívání. Bohužel.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
10.4.2018, 10:30
 
 
Reakce na Sild: Plzeň má zájem o našeho brankáře......
Osobně bych byl raději, kdyby skončil někde jinde než právě v Plísni, ale tam nebo jinde, hlavně ať se mu daří a brzy se posune do sestavy. Má na to, určitě si to zaslouží a se Slavií se do extraligy bohužel nepodívá, pitterovský krok sem, krok tam, ten pozvolný ústup je bohužel zřetelný. Kdyby součástí jeho odchodu k Indiánům byl návrat Lukáše Sochůrka, nezlobil bych se.
Představa, že by Bedýnka dostal od nás nabídku, mi připadá jako sci-fi, takže je asi i zbytečné zaujímat silné postoje, to je jako kdybychom se začali prsit, že nestojíme řekněme o Hlaváče nebo Tona. Zbytečné úvahy. Čistě výkonnostně bráno, že by hráč, který i ve své možná poslední profi sezóně nasbíral přes 40 kanadských bodů, což se mu mimochodem povedlo za posledních osm let s jednou výjimkou pokaždé, byl naprosto zásadním přínosem, to je asi bez debaty.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
26.3.2018, 15:12
 
 
Sezóna skončila pro obě pražská S i pro Kobru ve 2. lize, ale hokej se v Praze pořád ještě hraje. Kdybyste někdo měli chuť, můžete dnes zajít od 16:30 na Hvězdu, kde hraje své první semifinále Evropské univerzitní hokejové ligy týmy UK proti Banské Bystrici.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.3.2018, 00:23
 
 
Strašně to letí. Už třetí sezóna o patro níž je za námi. A naděje na návrat v nedohlednu. Klobouk dolů před kluky a trenérem, co dokázali. Před námi zase několik měsíců nejistoty a obav. Tak snad aspoň ve středu bude ve VIPce veselo...
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.3.2018, 10:59
 
 
Reakce na Pavlik33: Na víc nemáme bohužel Nejsou penize...
...a tak není ani vůle. V naší situaci by účast v baráži mohla přinést jediný případný benefit: za účasti Kladna a při Džegrově zdravém koleni by se dalo něco trhnout na domácím vstupném. Jenže kdo ví, jestli by to pokrylo náklady na celou barážovou sérii. Takže z ekonomického hlediska je to nejistej podnik, jako celé fungování HCS v současné situaci. Začátkem léta budeme zase trnout.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.3.2018, 16:41
 
 
Reakce na Pitriss: ty vary vyklepnem ein zwei...
a následně drei, vier Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.3.2018, 11:26
 
 
Reakce na kafka: Hele, včera Honzík nastoupil v Liberci....
Podobně náš Vojta Šmíd nastupuje v play off 2. ligy za Havl.Brod, a je pravda, že v sérii proti Zubrům se v naší sestavě neobjevil, z mladých beků se střídali Ryzák a Štibingr. Mimochodem, Rebelové smázli Davidservis hladce 3:0 na zápasy, Vojta Šmíd si připsal asistenci, ale především řádilo duo Tžetina (4+4) - Endál (2+3).
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.3.2018, 10:04
 
 
Reakce na kafka: Milan Razým: https://hokej.idnes.cz/sl...
Hodně zajímavý rozhovor. Některé věci se čtou hezky, jiné míň a z některých maličko mrazí, i když nejsou nečekané.

"Bohužel nám nechodí ani tolik fanoušci, podpora je malá." ---- Trefa do černého. Tam, kde je soupeř silnější nebo série vyrovnaná, jsou domácí zápasy tím, co může vývoj zlomit. Proti Motoru nebo Varům bohužel žádné domácí zápasy vlastně nehrajeme. Příčiny tu byly probírány řadou lidí, bylo by zbytečné tu diskusi znovu roztáčet. Nicméně to, že nejstarší hokejový klub v zemi, sídlící v hlavním městě a mající za sebou ještě celkem nedávnou velmi úspěšnou éru nedokáže vyvolat ve slávistickém hnutí "hokejovou horečku" a touhu podpořit v ochozech návrat na výsluní, je podle mě daný prostým faktem, že žádný návrat na výsluní se nekoná ani nepřipravuje a lidi klubu zkrátka nevěří.

" Frodl se vypracoval a pravděpodobně odejde do extraligy. .... On by ve Slavii chtěl zůstat, kdyby viděl naději postupu do extraligy. Pochopitelně se chce sportovně posunout." ---- Frodo je borec, možná jsme ani nečekali, že tak brzy po Furcháčkovi Slavia vychová dalšího excelentního gólmana, navíc oba kluci mají evidentně ke klubu silný vztah. Můžeme na ně být pyšní a držet Frodovi palce. Před jeho touhou zachytat si v sešívaném extraligu smekám a zároveň si říkám, jestli se mu to v jeho doufám dlouhé a úspěšné kariéře někdy podaří.

"Majitel loni prohlásil, že je potřeba udělat krok zpět, abychom mohli dělat kroky kupředu. Víme, že to asi bude trvat delší dobu, co se týká finančního zajištění a celkového zázemí." ---- Ta absence jasnější vize, koncepce nebo nedej bože dokonce jejích garancí prostě bije do očí. Pokud se trenér před vyvrcholením sezóny odvolává na loňské prohlášení Pittera, co dodat? A od toho se odvíjí všechno ostatní.

I tak se na sérii proti Varům těším a budu se snažit vidět co nejvíc zápasů naživo. Trochu Varákům ten jejich boj o postup závidím, ale zase vidět velmi pravděpodobně naposledy v sešívaném Froda a Koláče, to je samo o sobě dobrá motivace.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.3.2018, 10:35
 
 
Reakce na PEMA: Po tom co se dělo a asi i děje v hokejov...
Skvěle vystiženo, naprosto souhlasím. Od té doby, co vloni k zápasu museli nastoupit junci, považuju při naprosto netransparentní situaci v klubu ty dosažené výsledky za malý zázrak svého druhu.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
1.3.2018, 23:58
 
 
Reakce na Pádlo: No jo, my Slávisti vylezeme z kanálů je...
Srdečné pozdravy sešívkám z Belgie (kde jsem zrovna pracovně, takže přiznávám, na domácích zápasech jsem bohužel nebyl, snad na tom dalším). Dumám nad tím, milý Pádlo, jestli jsi tak naivní díky věku nebo je to horší. Tady je pes zakopaný v osobách vlastníků (jeden má prý upřímný pohled, ale ani to nám brusle nenabrousí, abych tak řekl). Pokud je ti šoufl, buď jsi něco špatného snědl nebo vypil... ale věř mi, i kdybychom chodili sakum pikum všichni, vzali i svý děcka, jejich kamarády a kamarádky, a na ramenou nosili, co já vím, třeba Kafku (nebo Kafkovou), na ekonomiku klubu to bude mít vliv absolutně minimální. Tím neříkám, že si kluci nezaslouží zafandit, to naopak, ale i kdyby si všichni slávisti, co jich do OuTůčka chodilo, uhnali zápal plic a uřvali plíce, pořád bude klub tam, kde je.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.2.2018, 12:08
 
 
V pozápasovém rozhovoru Endy na konci celkem jasně říká, že jeho působení v Edenu zápasem proti Litoměřicím pro letošek skončilo. Klobouk dolů před skromností, s jakou hráč, který má při nějakých patnácti odehraných zápasech srovnatelně kanadských bodů jako několik útočníků, co odehrálo celou sezónu, děkuje trenérům za to, že mohl dostat na Slavii herní prostor. Držím jeho Brodu palce, pokud se oni nebo Kobra prokoušou do té naší polouzavřené ligy, budu rád.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.2.2018, 10:28
 
 
Letci Letňany, kteří v první druholigové sezóně až do samého závěru bojují o účast v play off, vyhlásili hráčem týdne brankáře Davida Pírse, naši loňskou trojku. V Letňanech se vypracoval na pozici jasné jedničky.
Není bez zajímavosti, že Jiří Hozák, který na samém konci přestupního období slovy Mezlíka "doplnil kádr Slavie", kde se mihl ve dvou zápasech, nastupuje od svého návratu do Prahy převážně právě za Letňany, kde stihl za devět zápasů solidních 13 bodíků (6+7).
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.2.2018, 09:41
 
 
Vynikající výsledek a jsme zase ve čtyřce. Může někdo z případných očitých svědků potvrdit, že jsme skutečně proti Přerovu hráli na tři lajny? Podle webu je z forvardů ve stavu zraněných jen Heldák.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.2.2018, 11:27
 
 
Reakce na Vyncek: Díky moc Weetek a hokejveteran za Váš ...
Aby nevznikla mýlka: to, že se postoupit nechce, beru jako postoj bankrotáře coby jediného aspoň zdánlivě fungujícího vlastníka. Hráčům bych tohle rozhodně přišít nechtěl, jakkoliv případný (ale zcela hypotetický, s tímhle kádrem podle mě i v případě velkého chtění klubu veskrze nereálný) postup do elh by pro řadu z nich znamenal hledat si jiné angažmá. Když se podíváme na soupisku, hráči se dají zhruba rozdělit do několika skupin. První jsou veteráni, pro které je extraliga uzavřenou kapitolou: Novka, Koláč, Kasík, Jirka Doležal, Kubica. Druhou jsou ti, kteří by na ni neměli ne z věkových, ale výkonnostních důvodů: Ondráček, Krejčík, Kadlec, Jankovský, Pohl, Polívka, pro ty je WSM liga ideální soutěž, ale v elh by paběrkovali na hraně sestavy těch slabších klubů. To není nic proti nim, většinu těch hráčů mám rád a jsem rád, že za Slavii hrají. Beru to tak, že kdyby na extraligu měli, tak by ji hráli, s výjimkou Martina Ondráčka ostatně se Slavií žádný z nich nějak těsněji spjatý není, jsou to v tom lepším slova smyslu profíci, co zkrátka nastupují teď za Slavii. Pak je tu sešívané mládí, řekněme spíš dravé než nadějné, kluci jako Šmerha, Heldák nebo Tejral (což je děsnej smolíček na zdravotní trable, připomíná mi trochu Míšu Borovanského) se zatím jako aspiranti na extraligu moc nejeví. Hráči, kteří by po případném (opakuju, naprosto nereálném a hypotetickém) postupu přes baráž podle mě, a věru že se můžu plést, mohli extraligu hrát, jsou Jindra Barák a Jirka Drtina a vepředu Račuk, Šagát a Šafránek. No a pochopitelně Frodo, ten má našlápnuto skvěle a podle mě už příští rok někde začne jako dvojka, zřejmě u sekačkářů. Je naším velkým štěstím, a myslím, že i pro něj je to letos ještě lepší, než někde sedět pod dekou v kulichu na extraligové střídačce, že se vychytává u nás, ale Slavia a WSM liga mu brzy budou už malé.
Takhle je tedy náš kádr poskládaný. Je evidentní, že ten, kdo ho takto složil, nemá na postup ambice, chuť nebo peníze, zřejmě nic z toho. A proto také podle mě do bojů o baráž reálně nepromluvíme. Hráči nebudou muset ani nic vypouštět, zkrátka jsou ve WSM lize kluby, které mají jasný cíl, koncepci, tomu odpovídající finanční zázemí a kádr; ty o extraligu zabojují a možná jim to vyjde. My to nejsme, šanci na rychlý návrat jsme propásli a teď se nějaké druhé ani neblížíme. Kádr je každou prvoligovou sezónu o kousek slabší a nedějí se vůbec žádné kroky, které by nasvědčovaly změně, např. přivedení silného generálního sponzora, výrazné posílení sestavy (porovnejme naši jedinou posilu Hozáka se zbrojením horní trojky na play off) nebo dokonce i jen veřejné deklarování návratu mezi elitu jako cíle. Pitter s Benýškem, kteří v době Růžičkovy kauzy mocně aktivovali v médiích, jsou dlouhodobě naprosto neviditelní, systém částečně uzavřené WSM ligy nám umožní, pokud nějak fatálně finančně nezkolabujeme, tenhle udržovací režim ještě několik sezon, s už dnes zřetelným postupným ústupem z velké čtyřky do lepšího průměru. I proto si přeju do play off Kladno. Jednak to budou zápasy s nábojem a ať se kdo chce jak chce prsí, fanouškovskou kulisu budou mít díky faktoru Jágr nadstandardní. Navíc to z pohledu klubu nebude ekonomicky provar jako s týmy typu Havířova nebo Přerova, které pražského diváka prostě nezajímají, ale třeba i určitý zisk, takže bychom se nemuseli dočkat před létem toho, že část kádru se bude s klubem natahovat o doplatek výplat a nebude na prádelnu a rolbaře.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.2.2018, 14:19
 
 
Reakce na hokejveteran: Já si naopak myslím, že to chápu...
Myslím, že jsi dokonale trefil hřebíček na hlavičku. Brodští chtějí postup, 1. ligu ostatně řadu let hráli. Těší se na lokální derby s Třebíčí. My postup ve skutečnosti nechceme, akorát bankrotář neměl koule nám to přiznat. Chceme low-cost Slavii, která bude nějak přežívat v zespodu uzavřené WSM lize, částečně díky tomu, že nám část hráčů pustí zhora, ať už to budou šikulové jako Schleiss nebo kopyta jako Vracovský.
U Lukáše je třeba vzít v úvahu, že to není nějaký do Brodu odložený slávista, ale naopak odchovanec Brodu, kde hrál až po dorost, u kterého je letos i asistentem trenéra. On je vlastně malý zázrak, že je vůbec ochotný pendlovat i k nám, a když jsme mu před sezónou nenabídli jeho kvalitám odpovídající smlouvu, asi je logické, že se v určitém momentě na to vykašle a bude makat hlavně na postupu Brodu. Jen mi to přijde z pohledu slávistického fandy škoda.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.2.2018, 10:26
 
 
Reakce na Vyncek: Chápete někdo tu situaci ohledně Endál...
Musím přiznat, že to absolutně nechápu. Endy vloni po vyřízení střídavých startů v našem dresu doslova zářil, diváky muselo bavit jeho hru sledovat. Skoro najisto jsem počítal s tím, že v nové sezóně bude u nás a do Brodu si třeba formou střídavých startů sem tam odskočí. A ono je to bohužel zase přesně naopak. Paradoxní situace: když nám někoho půjčí klub zezhora, kdykoliv si ho podle potřeby bez ohledu na nás stáhne (např. Schleiss, letos Zigo), a když klub zezdola, tak to samé. Na druhou stranu, Lukáše snad i chápu. S Brodem se už vloni rval o postup a letos mají šanci zase, zatímco my hrajeme v podstatě údržbu, jedinou skutečnou prioritou se zdá být to, abychom nehráli play off zbytečně dlouho a ušetřilo se na nákladech a co se týká nějakých sportovních cílů, tak pohádkám o dvou krocích vzad a potom hurá vpřed už nevěří snad ani ten plácal, co to kdysi naplácal.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.2.2018, 15:34
 
 
Reakce na Standikk: kartičku Kreuzmanna mám taky, dokonc...
První ročníky kartiček APS neměly valnou kvalitu. Ročník 94-95 občas trpěl špatným ořezem, kdy kartičce chyběl okraj a na reversu kus fotky hráče. Přesto už ten nabídl několik rarit, např. kartičku Jardy Jágra, stylově (a nejspíš náhodou) s pořadovým číslem 68. Tu jsem nikdy nezískal. Zato brankáři vyšli za Slavii hned tři, vedle Alťáka s Tóthem i Vladimír Hudáček, který v sešívaném odchytal pár zápasů a většina lidí si na jeho slávistickou epizodu ani nepamatuje. A na konci seznamu ve skupince několika dodatků (oficiální dotisk tehdy nebyl) i Tomáš Placatka, bohužel už po přestupu do Kladna, který se podílel na postupu Slavie do extraligy a pak dlouhé roky válel v Dánsku, mám odkudsi i jeho kartičku v dresu Odense. Při autogramiádě postupového kádru před pár lety v OuTůčku na to s hrdostí vzpomínal. O rok později byly kartičky už hezčí a kvalitnější, za Slavii opět tři gólmani, vedle dua Altrichter-Tóth na konci série slávistů ještě mladý Láďa Kudrna. Dotisk zase nebyl, ale mezi kartičky legend a hráčů ze Zápasu hvězd se nějakou záhadou vměstnal pod číslem 399 a s trochu sytějšími barvami Honza Benda, který přišel do Slavie v průběhu sezóny. Když na mě tehdy ta kartička vykoukla z normálně koupeného balíčku, nevěřil jsem vlastním očím a dodnes si jí hodně cením. Honza Benda se pak po neskutečných patnácti letech ještě jednou do Slavie vrátil v sezóně 10-11 na jedenáct zápasů. A pozor, dnes ve věku "jágrovských" 45 let stále hraje 3. neměckou ligu za Indiány z Memmingenu, se kterým postoupil vloni ze čtvrté. Neskutečnej držák !!!
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.2.2018, 10:32
 
 
Reakce na SUNDANCE: Ahoj, už jsi připraven jít se mnou n...
Ono to nikdy nebylo až tak o připravenosti, jako spíš o chuti. Zatím v tom směru změnu nepozoruju, ale dám vědět, kdyby něco. Únor je náročnej: jarní prázdniny děcek, olympiáda, k tomu mě zaměstnává shánění kartičky Davida Honzíka v dresu Victoriaville Tigers... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže