Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.8.2017, 10:03
 
 
Útočník Tomáš Pospíšil, který dvakrát působil i ve Slavii, míří do běloruského Šachťaru Soligorsk odkaz
Vloni tam část sezóny odehrál Nathan Robinson a aby těch sešívaných souvislostí bylo víc, Pospíšilův přestup organizuje další náš bývalý hráč, nedávno propíraný Petr Kalus, který si už během aktivní hráčské kariéry zařídil jakousi agenturu :-)
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.8.2017, 09:42
 
 
Andrej Nestrašil mění NHL za odkaz
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
20.7.2017, 10:34
 
 
Asi to řada z nás už zaznamenala, jen mně to nějak uteklo, ale v Hradci Králové bude hrát v příští sezóně po letech, strávených ve Švédsku, Rusku a krátce i Švýcarsku náš někdejší vynikající obránce Dominik Graňák odkaz V sešívaném slavil ve své první seniorské sezóně hnedle titul, pak i dvě stříbra, je i mistrem Švédska s Färjestadem a dokonce dvojnásobným mistrem Ruska s moskevským Dynamem...a v Čechách dosud hrál výhradně za Slavii, je to ale už dlouhých deset let. Mimochodem, když přišel v roce 2001 z Trenčína do slávistické juniorky, sešel se tam se současným navrátilcem Jirkou Drtinou Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.7.2017, 11:17
 
 
Reakce na Třetina: Ono u těhle maníků se stačí podivat n...
Zajímavá zhrzená reakce po celkem mnoha letech. Je pravda, že Petr Kalus byl spíš takovou kuriozitou, v tehdejším kádru Slavie hráč na hraně sestavy, navíc se svým stylem, který znamenal pravidelná vyloučení... Bylo asi celkem logické, že se neprosadil a stal se z něho hokejový světoběžník, to jak to hodnotí po letech, to je asi spíš otázka povahy. Věřím, že VR asi jeho triumf s Cracovií ze sna budit nebude. Že dnes by byl Kalus posilou možná do první, druhé lajny, to je zase věc jiná.
Já si ho vybavuju opakovaně hlavně ze dvou důvodů: jednak, že přijel do Prahy k zápasu European league za Jokerit, kde byl na zkoušku, a pěkně to proti nám mydlil, aby za pár dní přestoupil do Slavie, a pak jak ho jednou zapomněli napsat do zápisu o utkání Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.7.2017, 12:47
 
 
Frodovi a Kubicovi to cinklo Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
3.7.2017, 10:56
 
 
Pro nás všechny, co jsme doufali, že Endymu zachutnala vyšší soutěž, asi zklamání: odkaz Lukáš Endál podepsal novou roční smlouvu v Brodě. Ona mu vyšší soutěž možná i zachutnala, otázkou je, zda byl vůbec ze strany Slavie zájem: "Endál vyčkával, zda se neobjeví nabídka, kvůli které si pokračování rozmyslí. Žádná taková zřejmě nepřišla, a tak třicetiletý útočník zůstává na Vysočině." Osobně mě to mrzí, protože Endy byl po příchodu na střídavý start takové zjevení hokeje v tom lítém boji, co jsme většinu sezóny předváděli, a pár zápasů jsem se těšil vyloženě na něj.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.6.2017, 11:00
 
 
Reakce na czech: Doufám, že Ti to vydrží - nereagovat na...
Smajlík Mě ty jeho běžný ubohosti ze židle nezvedají, o tom, co je to za chudáka, se už mohl bohatě přesvědčit každý, kdo před tím vědomě nezavírá oči. Nemá smysl mít tu ob den flame kvůli trollovi. To už jsem pochopil. Kdybych to pochopil dřív, bylo by to bývalo lepší. Ale snažím se Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
28.6.2017, 16:53
 
 
Reakce na FPS: a proč to dáváš na hc-slavia.cz, a ještě ...
Tak jednak proto, že řada z nás jsme slávisti ve všech sportech a fandíme i kopačkám, pak taky proto, že tu před časem proběhla výživná diskuse o tom, jestli byl lepší minulý nebo současný vlastník, k čemuž přidává tenhle článek pohled fanouška s určitou argumentací fakty a časovou osou všech těch změn, dál proto, že i u kopaček to vypadalo ještě celkem nedávno na bezmála úplný konec, ale nakonec se situace úplně otočila a řada, skoro se chce napsat většina slávistů má z toho radost, dalším důvodem je, že pokud má někdo kámoše cizince, kterým chce v kostce vysvětlit, čím jeho oblíbený fotbalový klub v posledních letech prošel, tak tohle mu ušetří práci ... no a pokud bude nezamýšleným vedlejším efektem lekce angličtiny zdarma pro našeho domácího trolla, tak taky fajn Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
28.6.2017, 12:35
 
 
odkaz
Zajimavý,a dobrou angličtinou sepsaný příběh fotbalové Slavie posledních let, kdyby t někomu udělalo radost.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
28.6.2017, 10:18
 
 
Reakce na hokejveteran: V tom případě pokud se nezvýší k...
Já neříkám, že nemáš pravdu, jen tuhle teoreticky naprosto logickou pravdu dost dobře nejde převést do praxe, protože žádný hokejový klub se nezřekne místa v nejvyšší soutěži pro dobro českého hokeje. Natož tak tradiční hokejové bašty jako Pardubice nebo Zlín.
Kvalita hokeje v podání HCS je bohužel trochu jiná písnička, je to výsledek spíš konkrétní ekonomické situace našeho klubu než nějakých trendů v českém hokeji. Vzhledem k tomu, že se neobjevila žádná pozitivní, vlastně vůbec žádná informace o budoucnosti klubu a jeho majetkové struktury a současný kádr je zase o něco slabší než ten minulý, obávám se, že kvalita bude té loňské dosahovat těžko. Ale rád se o tom na vlastní oči v září přesvědčím.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
27.6.2017, 18:59
 
 
Reakce na hokejveteran: No a mohl ( pokud by se chtělo )...
... a bejt tam my, nechceme to taky. Tohle je nereálný. Nechce to vlastně nikdo.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
26.6.2017, 11:45
 
 
Jindřichův Hradec, kde vloni působila řada slávistických juniorů, se nejen nepřihlásil do 2.ligy, ale nepřihlásil žádnou soutěž odkaz Mnoho starších slávistů si určitě vzpomene, že se na začátku 90. let Vajgar mihnul extraligou a spadl z ní spolu s Hradcem Králové právě díky nám a Vsetínu. Po dlouhých finančních potížích teď na ně došlo a komentář vedení jako by mi něčí rétoriku připomínal: ""Tato skutečnost však neznamená zánik klubu, jde pouze o útlum v rámci sportovní činnosti." Hořké konce... Namísto původního teď narychlo vznikl Vajgar nový, hrát bude kraj.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
24.6.2017, 23:43
 
 
Jo jo, hlavně se třepat na cizí neštěstí a doufat, otázka je, jestli když Perníci letos rupnou, tak se s námi napřesrok potkají, nebo nás Upřímnej pošle v rámci dalších krokových variací zas o něco víc vzad. Inu, lidská malost...

Jinak letos dodraftováno odkaz a z bývalých slávistů, co doufali, si Jirku Pateru vytáhli ruletáři z Vegas, naopak na Honzu Kerna si nikdo neukázal. Kdypak budeme mít na draftu zase nějakého aktuálního sešívku?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.6.2017, 23:46
 
 
Reakce na Petr9608: Permici a k tomu i ranní moč!...
... a všechny iluze Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.6.2017, 12:13
 
 
Reakce na Sundance: Njn, Ludvik a jeho blbosti páchnoucí...
"Nechme se překvapit" by si fanoušci HCS mohli poslední roky vyšít na fangli Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.6.2017, 09:42
 
 
Reakce na Sundance: :-) ... jsem to s tim tvym optimisme...
Víš, jak to stálo v Žertu: optimismus je opium lidstva... Smajlík Copak já, ale aby Upřímnej nejel dál jako vloni. Aby se půlka kádru z června koncem září nemusela pakovat a těšit se na pokuty za znevažování... Ale díky, že na mě tak myslíš Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
14.6.2017, 10:57
 
 
Dominik Mašín nakonec na Calder Cup nedosáhl odkaz
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.6.2017, 22:43
 
 
Reakce na Sundance: Ano, tak to je. Snad i tobe to vlije...
Je hezké, jak ty vždycky všechno víš... Smajlík Malý kousek, velký kousek, o moje žíly až tolik nejde a to, že navzdory obavám skutečně 1. ligu minimálně začneme hrát, i když zase s o něco slabším kádrem, je samozřejmě skvělá věc. Někdo mlčel, někdo se bál nahlas, ale radujme se z toho, co bychom před časem považovali za naprosté minimum. Pořád žijeme, já bych na to před pár měsíci nevsadil ani Tulačkovy tkaničky do bruslí Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.6.2017, 11:07
 
 
Reakce na Guman66: Dneska je den D tak co pro nás naši M...
V dnešním vydání Pražského deníku je článek o hokejové Slavii, v němž se k problematice dluhů vyjadřuje Jakub Mezlík doslova takto: "Katastrofické scénáře vyvolala média. Veškeré závazky vůči hráčům byly v termínu stanoveném svazem uhrazeny. HC Slavia Praha tedy bude hrát WSM ligu."
Což je poměrně jednoznačné prohlášení. Tak uvidíme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.6.2017, 10:35
 
 
Reakce na Pitriss: no ja bych cekal ze par milionu uz v ...
Anebo prostě Pitter zase lhal a žádný rozpočet na další sezónu, který údajně sestavoval už někdy na podzim, ve skutečnosti nemá? Jsme vydaní na milost a nemilost jeho upřímným očím a velkým řečem. Kolik těch kroků vzad ještě bude a kde se zastaví? Uvidíme zítra.

Ad Anty: naprostej borec a frajer, navíc v době, kdy tohle všechno žil, si do médií ani slovem nezastěžoval. Inspirativní příběh.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže