Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.10.2017, 23:47
 
 
Endyyyyy Smajlík Psal jsem to už vloni, v naší situaci je tenhle hráč jako zjevení. Je to zábava ho sledovat, je to radost jít "na něj". Od dob Nathana (toho, co "mění kluby jak ponožky", jak vtipně poznamenal domácí troll) první hráč vyjma Froda, u kterého je to přece jen kvůli jeho postu trochu jiné, na kterého se jmenovitě těším. Navíc je tam to propojení se starými, dobrými časy, na kterým měl taky svůj podíl... Jsem rád, že ho tu zase máme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.10.2017, 11:36
 
 
Endy je zpět Smajlík Smajlík Konečně!
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
17.10.2017, 10:12
 
 
Reakce na PJH: *Za moderaci diskusního fóra zodpovídají ...
To je to, co mi připadá ještě nešťastnější, než řádění Ričího. Ten je prostě duševně nemocným člověkem, který by měl přestat s internetem a začít s léčbou. Ale mrzí mě, že například Afaika, která se k němu chovala shovívavě, snad proto, že od začátku agresivně vystupoval proti některým jejím názorovým oponentům (já, Galen), není schopna přiznat si, že je to vyšinutý troll a ze své funkce udělat tomu teď, kdy už se totálně urval ze řetězu, jednoduše přítrž a radši svým mlčením obětuje samotnou funkčnost fóra, které se změnilo v tribunu Ričího psychické poruchy. Je to škoda, na dobu, kdy se tu řešil hokej, zejména ten slávistický, rád vzpomínám.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.10.2017, 10:15
 
 
Reakce na Riky_I.: Wee-wee, děláš ze sebe opět pěknýho p...
"Hokej je kolektivní sport, ve kterém soupeří dva týmy mezi sebou a snaží se dostat puk nebo tvrdý míček do soupeřovy branky pomocí hokejek." zdroj: česká Wikipedie.
"Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě." zdroj: česká Wikipedie.

Ričí, pro dobro nás všech, zkus se nad tím ještě jednou zamyslet a pochopit ten rozdíl mezi hokejovým DF a nějakým pseudovtipným chatováním, které tu předvádíš ve velkém. Já s tebou ty hry na hádání se, jestli jsem takový nebo onaký pedagog, ani jiné spamy na zcela nehokejová témata, opravdu hrát nehodlám, protože to sem prostě nepatří, stejně jako ten tvůj "den v dámské společnosti", za který se figurce jako ty lidi logicky akorát vysmějou.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.10.2017, 23:50
 
 
Reakce na Riky_I.: Inu každý dle svého gusta. Já strávil...
Tak den v dámské společnosti je věc určitě nadmíru vzrušující, ať už šlo o návštěvu u babičky, u mamky pro čisté prádlo nebo prostě jen klikání na "takové ty" stránky se slečnami, ale opravdu to patří sem? Toto není fejsbuk, toto je diskusní fórum na stránkách hokejového klubu, Ričí. Pochopíš to někdy?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.10.2017, 23:09
 
 
Reakce na Riky_I.: Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi může...
Hele, Ričí, už to opravdu maličko přesahuje míru vkusu. "Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi můžeš něco napsat.". Následuje titulování tafgáje "hnůj jako ty". Stručně řečeno, koleduješ si. Je docela možný, že jsi i nějakou vš shodou náhod vystudoval. Já na té nejstarší v ČR řadu let učím, takže tak trochu vím, že občas když pánbůh dopustí, i motyka spustí a v Karolinu se při promoci u žezla klátí i ten, kdo by nemusel. Na druhou stranu, nikdy mě nenapadlo tahat nějakou "VŠ" sem, na fórum hokejových fanoušků, protože tady je nějaká škola vlastně fuk, tady jsme hokejoví fans a slávisti a nějaké kádrování na vysoko a nevysokoškoláky je putna, není to měřítko čehokoliv a každej, kdo si o tom honí triko je vlastně tak trochu trapák. Tafgáj je nick, který psal na tohle fórum už někdy kolem roku 2000, kdy bylo jen to fórum a žádný oficiální stránky. Je to někdo, kdo v Edenu něco zažil, má přehled, znalosti a hokejovou slávku v malíku. Asi ani nepotřebuje, aby se ho někdo zastával, protože cápky jako ty má hádám v p*či, ale nějak mi to nedá, už z úcty ke starým časům, kdy jsem tu coby náctiletej začínal psát a on už tu byl. Kde jsi tehdy byl ty, to neví nikdo, zato všichni víme, že ses tu vyloupl před dvěma lety a začal řádit jak smyslů zbavený tro(t)l, který píše hromady nesmyslů, většinou bez souvislosti z hokejem. Je velká ostuda těch, kdo mají fórum na starost, že tě tu trpí, protože pomalu každý druhý příspěvek je od tebe, ale se Slavií nesouvisí téměř žádný. Po těch tvých výronech vlastně i pochybuju, že vůbec na zimák chodíš. Především jsi ale otravný troll, ikskrát usvědčený lhář, několikrát zabanovaný a přesto nepoučený. Táhni, odkud ses před dvěma lety vyloupl, protože tohle opravdu nemá smysl ani úroveň.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.10.2017, 10:50
 
 
Reakce na Riky_I.: Ne jejich pravidla jsem nestudoval. Z...
Když tě to nezajímá a nic o tom nevíš, proč o tom lžeš? To je ta potíž s tebou: o hokeji víš kulový, ale přesto máš nutkavou potřebu o tom žvanit.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.10.2017, 23:37
 
 
Reakce na Riky_I.: Běda, až jim odmítne odjet na zápas. ...
Nikoliv, taková pravidla nemají, to opět (opakovaně, pokolikáté už?) jen lžeš. Pravidla pro starty v EUHL jsou následující: odkaz
Je to anglicky, takže tomu nebudeš rozumět, ale v kostce: podle těchto pravidel nemůže v této lize nastupovat hráč, který kolem UK jel leda autem .... a ty jsi prostě notorický lhář. Nic nového.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.10.2017, 14:57
 
 
Reakce na Riky_I.: To by ses měl pochlapit a začít na UK...
Hm, to ti nevím, vystudoval jsem tam doktorát a cca 7 let na jedné z fakult učím, takže asi už tu linii zpátky na študáckou stranu nepřekročím. Jak ty to děláš, Ričí, že pokaždý míříš na lišku, a trefíš Marišku Smajlík A znova, asi po miliónté: přestaň tu točit dětinské hádanice a pseudohumorné plky a zkus podumat, o čem by mělo být diskusní fórum na hokejových stránkách. Než na to přijdeš, zkus si dát od klávesnice oraz Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
10.10.2017, 23:40
 
 
Na stadionu ve Slaném dnes úspěšně vstoupil do nového ročníku European University Hockey League (EUHL) výhrou 6:2 nad Gladiators Trenčín hokejový tým University Karlovy, její čtyřnásobný vítěz. Stejně jako v minulosti, i na letošní študácké soupisce Úkáčka jsou hráči, co v minulosti působili ve slávistické mládeži, např. Petr Novák, Aleš Hyršl nebo Lukáš Kasala. Každý slávista ale asi zpozorní u jména hráče, který zvyšoval v jasně vyhraném zápase na konci 1. třetiny na 4:0 - Viktor Nestrašil! Je to tak, náš někdejší junior, který vloni hrál ve Finsku za juniorku Tappara Tampere, nastoupil dnes za UK. Netuším, jestli si jen krátí čas čekáním na nové angažmá, nebo se rozhodl pro studium a hokej bude hrát už jen na akademické úrovni, ale je to celkem překvápko.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
10.10.2017, 16:15
 
 
Reakce na Riky_I.: Ale tolik "komplimentů" v jednom přís...
"Věcný obsah však = irelevantní žvást" ... jo, to jsi ty svoje plky krásně shrnul. Já se ti fakt divím, po tom, kolikrát jsi tu ze sebe udělal osla, kolikrát se ti tu iks lidí vysmálo, kde pořád bereš tu potřebu dál a dál to tu zasí*at nesmysly, zatímco o hokeji, natož tom sešívaném, nejsi schopen dát jediný kloudný příspěvek, kromě z webu vycucaných banalit jako že "Kern vypadá prostě hodně dobře" apod. Už jen za ten trollí seriál s dalajlámou by tě měli hnát holí, zvlášť když všichni víme, že takhle řádíš od samého začátku. Ne, proti tobě je jediná obrana, a tou je diskuse o hokeji, tam jsi úplně nahranej.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
10.10.2017, 10:07
 
 
Reakce na Riky_I.: Ty akorát na tvojí úrovni mravenců a ...

Víš kulový o tom, kam kdo kdy kolik sypal, stejně jako víš kulový o většině věcí, o kterých tu fantazíruješ, tak už pro pána krále drž pysk a pokud opravdu svou duševní chorobu nedokážeš mírnit bez neustálého exhibování tady, k čemuž zneužíváš pro mě nepochopitelné benevolence moderátorů ke tvému trollení, věnuj se neškodnému blábolení a hlavně se nevyjadřuj k ničemu konkrétnímu ohledně hokeje. Co výkřik, to "perla".
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.10.2017, 13:37
 
 
Na pozadí trollího plácání a marných pokusů povznést se nad úroveň humoru zvláštní školy snad zase něco málo k hokeji: co říkáte na novou tvář v kádru? Tomáš Vracovský, devatenáctiletý mladík, vloni velmi produktivní v plzeňské juniorce, míň už v áčku, letos převážně v druholigových Klatovech. Za mě lehké rozpaky. Z Plzně se u nás vloni objevila jak skutečná posila (Schleiss), tak pár statistů (Marcel, Tulačka), co spíš hasili personální krizi, když Ten s upřímným pohledem přestal hrát betla a přiznal, že na původní kádr vlastně nemáme.
Psalo nás tu během léta víc lidí, že obrana vypadá dobře, ale chtělo by to kvalitního útočníka. Doležal s Krejčíkem skórují, ač ten druhý je vlastně střelcem jednoho zápasu, Kopta s Nedvídkem už míň, konkrétně oba zatím jednou. Prabídné jsou statistky Šagáta, téměř se neprosazují mladíci. S Vracovským se podle článku počítá rovnou do první lajny. Já se přiznám, že jsem doufal spíš v hotového hráče, tajně v Beránka, který skončil v Havířově, ale třeba se dravé mládí u nás prosadí... a pak si ho Plzeň stáhne, jako si stáhla Schleisse, ale to je prostě realita pitterovské Slavie.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
26.9.2017, 23:43
 
 
Nezbytná troška nostalgie pro všechny ty z nás, co v druhé půlce devadesátek v Edenu skandovali zdánlivě neskandovatelné příjmení: odkaz
Jeden z mých nejoblíbenějších slávistů té doby. Matějovský, olé!
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
25.9.2017, 22:28
 
 
Výsledek víc než sympatický, o to víc, že prostředí Lapače nikdy nebylo k hostujícím týmům, nota bene z Prahy, nějak extra přívětivé. Vzpomněl jsem si díky dnešnímu zápasu na hlášku jednoho kamaráda, který byl shodou náhod na zápase Slavie ve Vsetíně někdy cca v roce 2000. Říkal potom něco v tom smyslu, že mu ani tak nevadila ta celostadionová hysterie proti "pražákům", ale daleko víc to, že to na celém stadionu děsně smrdělo :-) Inu, dřevo vsákle leccos.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
25.9.2017, 15:07
 
 
Reakce na afaika: Promiň, ale v šesti letech není tak ma...
Mému staršímu je sedm a vysvětlení, že je to "jen" hra, samozřejmě chápe, ale "kupodivu" i tak je z každé prohry hodně nešťastný. Je vidět, že už je to dávno, cos měla malé děti.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.9.2017, 10:17
 
 
Reakce na KISS: Nic nedůstojného na tom nevidím. Je lepš...
Přiznám se, že tu pohádku o Velkým Jardovi, co hledá, a pořád nenachází, už moc nesleduju, ale kdyby byla šance, že by se tahle živá legenda objevila aspoň na pár zápasů v 1.lize, bylo by to pro soutěž, která svým uzavřením zezdola ztratila hodně z náboje, promo jako hrom a staďáky, kde normálně tribuny zívají prázdnotou, což je bohužel už dlouho i Eden, by aspoň na chvíli byly natřískaný, pro kluby i hráče by to byl svátek. Sám bych rád synovi ukázal prstem na nejlepšího českýho hokejistu posledních nejmíň třiceti let. I kdyby to bylo jen na týden, dva a pak by šel zase dělat radost jinam. Jako při první výluce v sezóně 94/95, kdy kromě rodnýho Kladýnka bavil lidi v Bolzanu a jeden špíl si dal ve třetí německé za tehdejší klub v Gelsenkirchenu.
To je mimochodem moje oblíbená hokejová kuriozita a dodnes si občas říkám, co za tímhle jediným zápasem, ze kterého Němci s příslovečnou důkladností vyrobili i Jardovu kartičku v dresu "Schalke", vlastně bylo? Gelsenkirchen hrál poslední zápas základní části proti Herrner EV, poslednímu týmu divize, Jarda skóroval po 37 vteřinách zápasu a 1.třetinu vyhráli 10:0. Na konci měl Jarda statistiku 1 gól a 10 (!) asistencí a celkové skóre bylo 20:3 Smajlík K zápasu ho údajně ukecal další kladeňák Vladimír Kameš a němečtí pamětníci se na internetu přou, jestli tehdy Jarda dostal tučný šek, nebo se mu jen sponzoři složili na pojistku. Omlouvám se za tuhle "wikipedii", ale mám tuhle epizodku v borcově bohaté kariéře rád.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.9.2017, 09:43
 
 
Reakce na LuK: Jeden z našich bývalých hráčů ukončil kar...
Díky moc za odkaz, jeden z těch nenápadných hráčů, který přitom hlavně při druhém působení ve Slavii (sezóna 09/10) měl výbornou produktivitu a byl s 11+16 čtvrtý v týmovém bodování.

Ač juniorský mistr světa, krom tří sezón v zámořské juniorce, kde se mimochodem každý rok dostal na 50 a víc kanadských bodů, si zahrál jen na Slovensku, ale z té zlaté juniorské party, kde se byli ze sešívek ještě David Pojkar, Honza Chotěborský a Mára Tomica, nebyl jediný. Vedle bombarďáků typu Vrbaty, Plekance nebo Nedorosta tam byli další hráči, co se jim kariéra nijak extra nerozběhla, vedle Chotěborského třeba Vlček.
Měl jsem ho rád, sympatickej bojovník, co má díky somatotypu a tvaru obličeje výraz zamračenýho medvídka, kterej jako by permanentně bojoval s lehkou nadváhou Smajlík A vidět ho smát se byl malej svátek, furt byl zachmuřenej. Poslední roky jsem ho úplně ztratil z očí. V tom rozhovoru je hezky vidět jedna věc: i hráč, kterej má doma zlatou placku z mistrovství světa juniorů a celej život hrál hokej na profi úrovni, musí na sklonku kariéry normálně chodit do práce.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
20.9.2017, 10:32
 
 
Ta poslední noční samomluva ukazuje, že troll prostě nikdy nespí... Taky máte pocit, že se Ričí včera zboural a ty příspěvky psal mezi jednotlivýma návštěvama toalety? Blití do mísy, blití na fórum, "vsjo ravno"... Dokud mu to prochází, co naděláme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.9.2017, 14:17
 
 
" já kdysi dostal ban, ale bylo to neobjektivní, protože ty jsi ho správně měl dostat taky." Smajlík Smajlík Smajlík Ty kjááááso, a proč jako? Protože jsi to v hysterii těsně předtím, než jsi ten ban za své řádění vyfasoval, začal vykřikovat? Že když ty zákaz, tak já taky zákaz? Pamatuju si živě, jak se ti tu za to iks lidí vysmálo a omlouvalo se za tvoje trojčení motorákům.
Ne, s tebou je to marný, ty i z faktu, že tě fa(c)kujou zleva zprava uděláš přednost, stejně jako to, že tu kde komu nadáváš jak malej, zatímco o hokeji, o kterém tohle fórum je, nedáš dohromady kloudnej příspěvek. Jediný, co je na tom trochu pozitivní, je to, že s tímhle vyšilováním a spamováním off-topic si ten ban vykoleduješ brzo zase.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže