Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
24.6.2017, 23:43
 
 
Jo jo, hlavně se třepat na cizí neštěstí a doufat, otázka je, jestli když Perníci letos rupnou, tak se s námi napřesrok potkají, nebo nás Upřímnej pošle v rámci dalších krokových variací zas o něco víc vzad. Inu, lidská malost...

Jinak letos dodraftováno odkaz a z bývalých slávistů, co doufali, si Jirku Pateru vytáhli ruletáři z Vegas, naopak na Honzu Kerna si nikdo neukázal. Kdypak budeme mít na draftu zase nějakého aktuálního sešívku?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
22.6.2017, 23:46
 
 
Reakce na Petr9608: Permici a k tomu i ranní moč!...
... a všechny iluze Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.6.2017, 12:13
 
 
Reakce na Sundance: Njn, Ludvik a jeho blbosti páchnoucí...
"Nechme se překvapit" by si fanoušci HCS mohli poslední roky vyšít na fangli Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.6.2017, 09:42
 
 
Reakce na Sundance: :-) ... jsem to s tim tvym optimisme...
Víš, jak to stálo v Žertu: optimismus je opium lidstva... Smajlík Copak já, ale aby Upřímnej nejel dál jako vloni. Aby se půlka kádru z června koncem září nemusela pakovat a těšit se na pokuty za znevažování... Ale díky, že na mě tak myslíš Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
14.6.2017, 10:57
 
 
Dominik Mašín nakonec na Calder Cup nedosáhl odkaz
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.6.2017, 22:43
 
 
Reakce na Sundance: Ano, tak to je. Snad i tobe to vlije...
Je hezké, jak ty vždycky všechno víš... Smajlík Malý kousek, velký kousek, o moje žíly až tolik nejde a to, že navzdory obavám skutečně 1. ligu minimálně začneme hrát, i když zase s o něco slabším kádrem, je samozřejmě skvělá věc. Někdo mlčel, někdo se bál nahlas, ale radujme se z toho, co bychom před časem považovali za naprosté minimum. Pořád žijeme, já bych na to před pár měsíci nevsadil ani Tulačkovy tkaničky do bruslí Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.6.2017, 11:07
 
 
Reakce na Guman66: Dneska je den D tak co pro nás naši M...
V dnešním vydání Pražského deníku je článek o hokejové Slavii, v němž se k problematice dluhů vyjadřuje Jakub Mezlík doslova takto: "Katastrofické scénáře vyvolala média. Veškeré závazky vůči hráčům byly v termínu stanoveném svazem uhrazeny. HC Slavia Praha tedy bude hrát WSM ligu."
Což je poměrně jednoznačné prohlášení. Tak uvidíme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.6.2017, 10:35
 
 
Reakce na Pitriss: no ja bych cekal ze par milionu uz v ...
Anebo prostě Pitter zase lhal a žádný rozpočet na další sezónu, který údajně sestavoval už někdy na podzim, ve skutečnosti nemá? Jsme vydaní na milost a nemilost jeho upřímným očím a velkým řečem. Kolik těch kroků vzad ještě bude a kde se zastaví? Uvidíme zítra.

Ad Anty: naprostej borec a frajer, navíc v době, kdy tohle všechno žil, si do médií ani slovem nezastěžoval. Inspirativní příběh.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
7.6.2017, 12:25
 
 
Jak se server hokej.cz ohlíží za uplynulou sezónou 1.ligy, naše šarády z podzimu opět přichází ke slovu. Jednak zařadil pod titulkem "Krize ve Slavii" celou komedii s "dvěma kroku vzad" alias "zeštíhlováním kádru" mezi 10 událostí loňského ročníku odkaz kde nechybí i video s děkovačkou junkům v Prostějově, navíc se jejich nasazení nutně promítlo do statistik počtu využitých hráčů a juniorů odkaz Tam vedeme tabulku v základní části nasazených juniorů, ovšem z devatenácti jich dvanáct odehrálo právě jen ono utkání proti Jestřábům a spolu s nimi také jako jediný tým nemáme jediného, který by měl víc než 20 startů. Nejvíc se této metě přiblížil se šestnácti Tomáš Šmerha, jinak žádný z junků nemá přes deset.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.6.2017, 08:43
 
 
Reakce na lano: Pavel Klhůfek do Zlína. https://www.spor...
Odchovanec Zlína, který ze Slavie neodcházel úplně v dobrém, se vrátil do Zlína, z čehož má radost. Nezbývá, než Zlínu gratulovat ke kvalitní posile, jeho statistiky ze dvou zvolenských sezón jsou vynikající.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.5.2017, 11:02
 
 
Do finále boje o Calder Cup se ve své první kompletní AHL sezóně probojoval se Syracuse Crunch náš odchovanec Dominik Mašín odkaz
V minulosti vybojoval tuhle trofej ze slávistů Andrej Nestrašil a taky několikazápasový brankářský záskok Milan Hnilička Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.5.2017, 09:00
 
 
Reakce na czech: https://www.youtube.com/watch?v=wEh_Atr...
Nádhernej víkend, kdy Praha byla červenobílá Smajlík Už když při odjezdu ze Strahova skandovali hráči "přes Letnou, přes Letnou.", musel jsem se smát. Po letech ostudy a bídy byla ta euforie o to větší.
Já měl z toho posledního kroku docela nervy. V pátek večer jsme byli nakupovat v Kauflandu a u kasy tam měli stojan se slávistickými suvenýry. Synstvo okamžitě draplo dva červený náramky a na dotaz, proč jako, ten starší hrdě hlásí: "Přece zítra slavíme titul, táto." Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
26.5.2017, 10:40
 
 
Reakce na George64: Frýdek-Místek : http://www.hokej.cz/...
Spolu s Martynkem silné duo. Chápu, že návrat k nám asi nebyl na stole...
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
26.5.2017, 09:14
 
 
Reakce na soly: když jsme u toho lhaní... kdo tu nedávno...
To nevím, já psal, že je Smajlík Ten rozhovor s ním na vrchlabském webu jsem sem myslím dával už v době, kdy se v minul sezóně krátce objevil na naší soupisce, ze které pak zase zmizel. Viděl jsem ho hrát v zimě, když jsem si odskočil na jejich zápas z lyžovačky. Držím mu palce, a/t si smlouvu vybojuje, pro odchovance mám slabost.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
25.5.2017, 16:41
 
 
Reakce na Riky_I.: jndyjngydmnfymfhymfymy...
Co se ti asi při psaní takového příspěvku honí hlavou... Smajlík Proč jsi lhal jsi vysvětlil ovšem parádně...
Připomínáš mi malýho Jardu, kterej si uprdne tak, že to všichni kolem slyší, ale místo aby byl zticha, začne vehementně tvrdit, že on to nebyl. Ve výsledku se ti kolem něj cítí trapně za něj.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
25.5.2017, 09:41
 
 
Reakce na Damart: Ahoj! Zdravím ze Vsetína, už se na vás...
Je to dobrý text. Ta velmi stará historie je už tak dávná, že přímí pamětníci chybí a každý slávista to dneska zná už jen z článků na tomto webu a knížky Červenobílá ledová síla. Věnoval jsi tomu adekvátní prostor, události posledních let jsou pro aktuální situaci klubu bohužel daleko podstatnější i příznačnější.

Pozdravy do Vsetína, vedle všelijakých Kadaní, Litoměřic, Benátek a dalších z mého pohledu maličko bezkrevných týmů bude ten váš určitě zajímavé zpestření. Já vás v 90. letech upřímně nesnášel, protože jsme na vás ve vaší zlaté éře několikrát narazili zkraje play off a byla to vždycky konečná. Chytlavý popěvek "Zapalte Vsetín, začněte na Lapači." byl jednu dobu v edenském kotli celkem hit Smajlík Tleskám tomu, že jste se dokázali vyhrabat z problémů, navíc sportovní cestou.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
23.5.2017, 15:04
 
 
Reakce na PJH: tak další bývalá sešívka do konkurenčníh...
V Prostějově možná bude pokračovat svou bohatou kariéru Tomáš Divíšek a naopak ve Frýdku nebude loňský krátkodobý slávista, odejitý "z výkonnostních důvodů", jak kdosi na začátku šetření poznamenal, Miha Štebih.
Pro nás sympaticky nejasno je pořád ohledně pokračování Lukáše Endála v Brodě, jak uvedl portál hokej.cz: "Květen už se pomalu chýlí ke konci, Lukáš Endál ale stále nemá jasno o příštím angažmá. „O jeho budoucnosti se nadále jedná. Osobně jsem stále přesvědčen, že ho v týmu udržíme," uvedl předseda havlíčkobrodského hokeje David Kozlík. Kdo ví, jestli se jen ladí detaily, jestli Endy nechce na stará kolena vydělat nějaké euro třeba v Alpské lize, anebo, a to by pro nás slávisty byla super zpráva, se mu o ligu víc přece jen nezalíbilo natolik, aby se do Edenu vrátil na celou sezónu.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.5.2017, 11:57
 
 
Reakce na Riky_I.: Já úplně každej tvůj blábol nečtu, ta...
Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým výrazom "hala, způsobilá pro zápasy 1. ligy"? Smajlík
Kapacita je věc pěkná, ale sama o sobě nestačí. Určitou kapacitu má i divadlo, parkoviště...a přesto by nám tam 1. ligu nepovolili. A víc už k tomu nedodám.
K těm bytům, co jsi "nedávno" říkal, že se tam stavět nebudou, jen tento citát z uváděného článku: "Hochtief měl na svůj projekt již stavební povolení a s výstavbou mohl začít takřka okamžitě." Na jiném místě téhož článku se dokonce výslovně píše, že zahájení stavby plánoval "v nejbližších dnech". Takže asi tak Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.5.2017, 09:36
 
 
Reakce na VodníRys: Každe rano se prijdu sem podivat, zd...
To je taková letní hra. Na začátku skutečně byla kravina, sesmolená Ričím, že Slavia by mohla hrát 1. ligu v exilu v Letňanech. Tu halu znám, byl jsem se tam kouknout letos párkrát na místní Letce, když bojovali o postup do 2.ligy a chodíme tam se starším synem bruslit. Takže se mi představa, že se v téhle hale hraje 1. liga, moc nezdála. I optal jsem se Ričího, jestli tu halu zná, když tohle píše. No a od té doby kličkuje, uráží a pitvoří se, ale přinést nějaký argument, že ta hala pro 1.ligu je způsobilá, nebo na rovinu přiznat, že plácal, to ne Smajlík Kupodivu mu to vydrželo už týden... Už to nechám plavat, ztrapnil se dost a opakováním to ztrácí na smyslu. Asi jako když zopakuje informaci, že Tadeáš je mladší bratr Honzy Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
17.5.2017, 23:35
 
 
Reakce na Riky_I.: Wee-wee, ty jsi jeste vetsi sasek, ne...
Takže tu halu neznáš, viď? Smajlík Tak proč tu ty nesmysly tedy píšeš? Slavia v exilu hraje 1. ligu v Letňanech...hele, já si to nevymyslel Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže