Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.12.2017, 15:31
 
 
Reakce na PJH: tak toto jsem napsal před rokem...Tak mar...
Tohle mě coby nadšeného kartičkáře neskutečně s*re. Psal jsem to už několikrát, postup Slavie do extraligy se přesně kryl s tím, jak v ČR začaly vycházet hokejové kartičky (tehdy APS), takže až do té ostudy před dvěma lety jsme měli kádry jednotlivých sezón krásně zdokumentované. Že se i po sestupu dá pro sběratele-klubisty pořád něco udělat, ukazuje třeba klubový set Varů, který právě vyšel. Pokud si firma postěžuje, že ze Slavie se jim na nabídku ani neobtěžovali odpovědět, co už na to říct. Já vím, je to prkotina, ale dobrá ilustrace toho, jak klub funguje. Jen aby náš koumák Pitter nezažaloval formu za znevažování dobrého jména klubu...
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.12.2017, 22:23
 
 
Reakce na Pavlik33: Opět bída s posledním s kým by chtěl...
Tohle je taková ta sešívaná tradice, v jisté části roku nepřehlížet jisté kurzy...řekl bych Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.12.2017, 01:11
 
 
Reakce na czech: Taková zajímavost: https://www.sport.cz...
To asi souvisí s tím, že Kladno by rádo výš, zatímco my pořád provádíme ty krokové variace "radši teď dva zpět, aby potom (někdy, neví se přesně, ale za dlouhou, až tu bude majitel, co není plajte) nějaké kupředu." Pohlův příchod je každopádně milá malá vzpruha.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.11.2017, 15:05
 
 
Když se náš někdejší nadějný junior Tomáš Andres po sezóně ve Finsku letos vrátil nikoliv k nám, ale do druholigového Tábora, vypadalo to na pořádný krok zpátky. No ale trochu nenápadně se z Tábora odrazil k angažmá ve francouzském týmu Nice. Už stihl za 8 zápasů nasbírat 10 kanadských bodíků. Na webu klubu ho vítají článkem s lichotivým titulkem "Diamant k vybroušení" a sympatickou fotkou Tomáše v sešívaném dresu, kdo vládne francouzštinou, může si počíst tady odkaz
Slávistická stopa v současném kádru Nice je docela silná, vedle našeho někdejšího juniora Martina Mazance hraje v obraně i sešívaný mistr Lukáš Špelda, před sezónou klub opustil další exslávista Bohdan Višňák.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
21.11.2017, 10:17
 
 
Výborný výsledek, navíc se ukazuje, že pravidlo "hraje Endy - bodujeme" je silnější než "chytá Polívka - nebodujeme" :-)
Sportovní oddělení Českého svazu ledního hokeje vyhlásilo našeho dorostence Jardu Brože hráčem října ve své kategorii odkaz O patro výš byl oceněn kladenský junior Tomáš Vildumetz, který v minulosti strávil v sešívaném dorostu a juniorce dvě sezóny, než odešel vloni hrát do juniorky švédské Karlskrony. Škoda, že se po ročním pobytu na severu nevrátil k nám, má bvíc kanadských bodů než naši dva nejlepší junioři dohromady :-)
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.11.2017, 12:48
 
 
Tak když odhlédneme od emotivních míchání pojmů a dojmů, konstrukcí útěšných mýtů a zástupných vysvětlení nepříjemných pravd, tak střízlivě vzato zrovna sezóna 13/14 Jardy Bednáře mluví řečí čísel celkem jasně: ve 47 zápasech 48 kanadských bodů za 17+27. Napsat, že byl Jarda tahounem týmu, je skoro eufemismus, protože druhý v pořadí bodování byl z obrany Káca s cifrou 27, střelecky pak za Jardovými sedmnácti góly druhý snajpr v pořadí Juraj Valach nastřílel rovněž z pozice beka gólů jedenáct. Takže z téhle sezóny ten nejkrásnější představitelný dres, kterým je dres slávistický, Bedýnkova jmenovka rozhodně nehyzdí.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.11.2017, 11:09
 
 
Hodnocení hráče, kterého většina z nás asi letos neviděla hrát, protože EBEL je tak trochu mimo hlavní proud (leda, že by se zase oživily ty nesmyslné spekulace, že tuhle ligu bude hrát Slavia), je věc ošidná. Budu moc rád, když se Markovi, který přichází na přestup, bude u nás dařit. Prohlášení o touze rozhodovat zápasy naznačuje sebevědomí, snad oprávněné. Střízlivý pohled prozradí, že kompletně dospělých sezón odehrál zatím pět, letošní je jeho šestá. V extraligovém Chomutově se bodově moc neprosazoval, v prvoligové Kadani naopak slušně. Snad si střeleckou produktivitu, kterou ani v EBEL letos nepředvedl, schoval k nám.
V souvislosti s tím kvituju odchod Ondřeje Kopty na zkoušku do Vsetína, očekávání nenaplnil a kádr není nafukovací. Smysl by mělo i ukončení působení Vracovského, který očekávání rovněž nenaplnil, v bodové jalovosti už dosáhl mety Vojty Tulačky a ve 4. lajně jen zabírá místo našim juniorům. To není nějaký útok na kafku, ale konstatování očividného.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 15:38
 
 
Reakce na kafka: Čoveče, Tobě nějak ten náš mladík leží ...
Ale kdepak, neleží, je mi v podstatě fuk. Jen jsem poukázal na to, že hráč, který přišel coby posila do útoku, mimochodem hned šel do první lajny, se bohužel absolutně bodově neprosazuje. Když sem šel, tys o něm napsal, že "Vracovský je dobrý. Hodně šikovný na puku, dobře si umí vybrat místo pro zakončení." No, zatím nic z toho nepotvrzuje. To je celé.
Samozřejmě, že žiju jinde, než ostatní. My každej žijeme někde jinde, nemohli bychom přece žít všichni na jednom místě Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 14:00
 
 
Tak další komentář na hokej.cz objasňuje start Pavla Kolaříka za Kobry tím, že se "nevešel do sestavy Slavie". A pro jistotu dodává další pro nás jistě "příjemnou" informaci, že náš odchovanec Viktor Nestrašil je na zkoušce v Prostějově. O jeho aktuální formě nemám nejmenší představu, ale horší než zcela nulový Vracovský by asi mohl být jen těžko.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 09:12
 
 

V někdo bližší detaily o tom, proč Pavel Kolařík nehrál v Třebíči a naopak nastoupil ve Slaném za Kobru proti Mostu? Na hokej.cz konstatují, že "gól a asistenci si pak připsal veterán Pavel Kolařík, který naposledy působil v pražské Slavii." Doufám, že to neznamená, že působil, ale už dopůsobil. Ani tak moc nechápu, proč v den zápasu Slavie nastupuje Pavel za Kobru, ale třeba někdo ví něco víc.
Ukazuje se, co to znamená posílit kádr. Endy boduje v každém zápase, ke kterému nám ho Brod pustí, naopak nadějný mladík Vracovský je na krok od statistik jiného plzeňského šikulky Vojty Tulačky, co měl vloni deset zápasů bez jediného bodu.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.10.2017, 19:42
 
 
Náš odchovanec Jirka Patera se z pozice cca pátého až šestého gólmana Las Vegas nečekaně i z USHL přiblížil eventuálnímu debutu v NHL odkaz Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.10.2017, 23:47
 
 
Endyyyyy Smajlík Psal jsem to už vloni, v naší situaci je tenhle hráč jako zjevení. Je to zábava ho sledovat, je to radost jít "na něj". Od dob Nathana (toho, co "mění kluby jak ponožky", jak vtipně poznamenal domácí troll) první hráč vyjma Froda, u kterého je to přece jen kvůli jeho postu trochu jiné, na kterého se jmenovitě těším. Navíc je tam to propojení se starými, dobrými časy, na kterým měl taky svůj podíl... Jsem rád, že ho tu zase máme.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
18.10.2017, 11:36
 
 
Endy je zpět Smajlík Smajlík Konečně!
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
17.10.2017, 10:12
 
 
Reakce na PJH: *Za moderaci diskusního fóra zodpovídají ...
To je to, co mi připadá ještě nešťastnější, než řádění Ričího. Ten je prostě duševně nemocným člověkem, který by měl přestat s internetem a začít s léčbou. Ale mrzí mě, že například Afaika, která se k němu chovala shovívavě, snad proto, že od začátku agresivně vystupoval proti některým jejím názorovým oponentům (já, Galen), není schopna přiznat si, že je to vyšinutý troll a ze své funkce udělat tomu teď, kdy už se totálně urval ze řetězu, jednoduše přítrž a radši svým mlčením obětuje samotnou funkčnost fóra, které se změnilo v tribunu Ričího psychické poruchy. Je to škoda, na dobu, kdy se tu řešil hokej, zejména ten slávistický, rád vzpomínám.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.10.2017, 10:15
 
 
Reakce na Riky_I.: Wee-wee, děláš ze sebe opět pěknýho p...
"Hokej je kolektivní sport, ve kterém soupeří dva týmy mezi sebou a snaží se dostat puk nebo tvrdý míček do soupeřovy branky pomocí hokejek." zdroj: česká Wikipedie.
"Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě." zdroj: česká Wikipedie.

Ričí, pro dobro nás všech, zkus se nad tím ještě jednou zamyslet a pochopit ten rozdíl mezi hokejovým DF a nějakým pseudovtipným chatováním, které tu předvádíš ve velkém. Já s tebou ty hry na hádání se, jestli jsem takový nebo onaký pedagog, ani jiné spamy na zcela nehokejová témata, opravdu hrát nehodlám, protože to sem prostě nepatří, stejně jako ten tvůj "den v dámské společnosti", za který se figurce jako ty lidi logicky akorát vysmějou.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.10.2017, 23:50
 
 
Reakce na Riky_I.: Inu každý dle svého gusta. Já strávil...
Tak den v dámské společnosti je věc určitě nadmíru vzrušující, ať už šlo o návštěvu u babičky, u mamky pro čisté prádlo nebo prostě jen klikání na "takové ty" stránky se slečnami, ale opravdu to patří sem? Toto není fejsbuk, toto je diskusní fórum na stránkách hokejového klubu, Ričí. Pochopíš to někdy?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.10.2017, 23:09
 
 
Reakce na Riky_I.: Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi může...
Hele, Ričí, už to opravdu maličko přesahuje míru vkusu. "Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi můžeš něco napsat.". Následuje titulování tafgáje "hnůj jako ty". Stručně řečeno, koleduješ si. Je docela možný, že jsi i nějakou vš shodou náhod vystudoval. Já na té nejstarší v ČR řadu let učím, takže tak trochu vím, že občas když pánbůh dopustí, i motyka spustí a v Karolinu se při promoci u žezla klátí i ten, kdo by nemusel. Na druhou stranu, nikdy mě nenapadlo tahat nějakou "VŠ" sem, na fórum hokejových fanoušků, protože tady je nějaká škola vlastně fuk, tady jsme hokejoví fans a slávisti a nějaké kádrování na vysoko a nevysokoškoláky je putna, není to měřítko čehokoliv a každej, kdo si o tom honí triko je vlastně tak trochu trapák. Tafgáj je nick, který psal na tohle fórum už někdy kolem roku 2000, kdy bylo jen to fórum a žádný oficiální stránky. Je to někdo, kdo v Edenu něco zažil, má přehled, znalosti a hokejovou slávku v malíku. Asi ani nepotřebuje, aby se ho někdo zastával, protože cápky jako ty má hádám v p*či, ale nějak mi to nedá, už z úcty ke starým časům, kdy jsem tu coby náctiletej začínal psát a on už tu byl. Kde jsi tehdy byl ty, to neví nikdo, zato všichni víme, že ses tu vyloupl před dvěma lety a začal řádit jak smyslů zbavený tro(t)l, který píše hromady nesmyslů, většinou bez souvislosti z hokejem. Je velká ostuda těch, kdo mají fórum na starost, že tě tu trpí, protože pomalu každý druhý příspěvek je od tebe, ale se Slavií nesouvisí téměř žádný. Po těch tvých výronech vlastně i pochybuju, že vůbec na zimák chodíš. Především jsi ale otravný troll, ikskrát usvědčený lhář, několikrát zabanovaný a přesto nepoučený. Táhni, odkud ses před dvěma lety vyloupl, protože tohle opravdu nemá smysl ani úroveň.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
12.10.2017, 10:50
 
 
Reakce na Riky_I.: Ne jejich pravidla jsem nestudoval. Z...
Když tě to nezajímá a nic o tom nevíš, proč o tom lžeš? To je ta potíž s tebou: o hokeji víš kulový, ale přesto máš nutkavou potřebu o tom žvanit.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.10.2017, 23:37
 
 
Reakce na Riky_I.: Běda, až jim odmítne odjet na zápas. ...
Nikoliv, taková pravidla nemají, to opět (opakovaně, pokolikáté už?) jen lžeš. Pravidla pro starty v EUHL jsou následující: odkaz
Je to anglicky, takže tomu nebudeš rozumět, ale v kostce: podle těchto pravidel nemůže v této lize nastupovat hráč, který kolem UK jel leda autem .... a ty jsi prostě notorický lhář. Nic nového.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.10.2017, 14:57
 
 
Reakce na Riky_I.: To by ses měl pochlapit a začít na UK...
Hm, to ti nevím, vystudoval jsem tam doktorát a cca 7 let na jedné z fakult učím, takže asi už tu linii zpátky na študáckou stranu nepřekročím. Jak ty to děláš, Ričí, že pokaždý míříš na lišku, a trefíš Marišku Smajlík A znova, asi po miliónté: přestaň tu točit dětinské hádanice a pseudohumorné plky a zkus podumat, o čem by mělo být diskusní fórum na hokejových stránkách. Než na to přijdeš, zkus si dát od klávesnice oraz Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže