Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
24.4.2017, 09:44
 
 
Reakce na FPS: nechápu jak můžeš gratulovat komunistický...
Já si ty časy pamatuju coby malej capart, ale nejsem si jistý, že máš pravdu. Když se podíváš na soupisku Trenčína z doby Růžovy vojny, najdeš tam řadu českých hráčů, kteří vojákovali podobně jako VR. Z těch později známých třeba Kron, Jiří Látal, kladeňák Eichenmann, později na čas sešívaní gólmani Blažek a Toth i obránce Brázda... Tomáš Kapusta si to rozdělil mezi obě Dukly, v každé dal rok.
Stejně tak je trochu zjednodušující tvrdit, že měli jihlavští úspěchy JEN kvůli tomu, že tam nemalá část kvalitních hráčů musela na vojnu. Evidentně tam ten hokej museli umět dělat, jinak by tolik úspěchů mít asi nemohli. Ostatně třeba bratři Holíkové tam strávili prakticky celou kariéru, asi viděli kromě komunistické ideologie i kvalitu práce.
Současná Dukla mi nijak nadstandardně sympatická není, ale je jim třeba přiznat jedno. Dokázali to, co na Slavii přes všechny řeči bohužel tragicky nedokázali: nejen, že deklarovali cíl postoupit do extraligy, ale také dokázali pracovat na jeho splnění, na ledě i mimo led. Vybudovali určité ekonomické zázemí a sestavili kádr, který měl kvalitu, a zároveň na něj měli finance. Budou to mít příští sezónu na mnoha frontách zatraceně těžký, ale marná sláva, dokázali si vybojovat to, o čem se u nás bohužel letos už jenom mluvilo.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
21.4.2017, 12:01
 
 
Když se teď pokusím odhlédnout od všeho toho předchozího bahna, které se na klub působením Pittera a nepůsobením Benýška v posledních letech nalepilo, tak jen v kontextu letošní sezóny je hrozná škoda, že ten malý zázrak, který "parta bezejmenných" okolo trenéra Razýma na sportovním poli dokázala čtvrtým místem, je opět zcela znevážen negativní publicitou, vyvolanou tím, že jsme opět popotahováni coby notoričtí dlužníci a neplatiči. Tohle je totiž ve skutečnosti to bankrotářem pořád dokola omílané a zneužívané "znevážení dobrého jména", které, pokud to jeho řádění vůbec klub přežije, nás poškozuje na roky. Který normální rodič by dneska dal svoje dítě na Slavii?
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
20.4.2017, 09:29
 
 
Eh, houbeles HK Záhřeb, nýbrž HK Bělehrad Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 15:16
 
 
Reakce na kafka: Byl hráčem HCS, nikoliv slávistou. Neří...
"technicky vzato Chalupa skutečně slávistou byl" --- neříkej mi, že nerozumíš tomu, proč jsem tak napsal slůvko "technicky" Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 14:38
 
 
Endy válí Smajlík odkaz
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
6.4.2017, 09:40
 
 
Reakce na Sundance: + Vitek - jesusmarja, to je zase tém...
No, každýmu podle nátury, já bych to musení respektování neviděl jako nezbytně nutný, ale je jasný, že nám fanouškům nezbude než nad tím buď nadávat nebo se s tím rovnou smířit. Pro mě je to jen další důvod, proč je mi NHL více méně ukradená, s výjimkou těch pár borců se sešívanou minulostí, které zřejmě od nové sezóny opět doplní Sob.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
5.4.2017, 10:48
 
 
Reakce na KISS: Jde o dva týdny, během kterých každý tým...
Když si člověk vezme, kolik hráčů má každý klub NHL pod smlouvou a působí v rámci jeho několikastupňového farmářského systému, tak se ani nedá mluvit o nějakém personálním problému. Paradoxně to může pro diváka znamenat, že uvidí několikrát v akci hráče na hraně sestavy, což nemusí být nezajímavé. Přerušení ligy by vlastně ani nebylo nutné.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
5.4.2017, 09:23
 
 
Reakce na Pitriss: ještě mě tak napadá ve fotbale příkla...
Viděl jsi zápas Slavie v Liberci? Rozhodčí Ardeleanu za to, že Slavii upřel jasnou penaltu, dostal 2 zápasy stopku. Kdyby to nebyl plzeňskej s*áč, kterej v rámci Berbrový mafie tlačí Viktórku, tak je dneska Slavia v čele ligy. Jenže není. Tolik k otázce toho, jak si sešívaný kopačky "kupují rozhodčí".
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
31.3.2017, 09:46
 
 
Reakce na prazskyhovado: takze patecni setkani opet na a...
Čus, jdu dneska bohužel z donucení na ples, což je v mým věku a taneční formě povážlivý dobrodružství...určitou omluvou je snad jen to, že na půlnoc bude údajně striptýz Smajlík Možná se odpolko stavím na jedno u Poctiváků popřát jim k narozkám, jinak snad příští pátek to klapne.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
31.3.2017, 09:44
 
 
Reakce na LuK: Pro mě je nejzásadnější věta: "Pořád se p...
Asi nebyl na rozlučce se sezónou, tam to přece všechno bylo vysvětleno ... Smajlík Ale vážně. Asi většina z nás, co se nenecháme opít řečičkama bankrotáře nad sklenicí piva, bohužel tušíme, že to je jeden velkej chaos a neznámá. Nezbývá než doufat.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
28.3.2017, 10:32
 
 
Reakce na George64: Démon VR = http://hokej.idnes.cz/kom...
Zajímavý, bulvární špíny prostý a přitom nic nepříjemného nezastírající článek. Skoro bych řekl povinné čtení pro řadu z nás Smajlík Jinak čistě ze sportovního pohledu klobouk dolů před tím, nejen CO, ale i JAK Piráti letos dokázali. Jako že jsem je během sezóny nijak extra nesledoval, tak teď bych jim to finále fakt přál.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
27.3.2017, 09:22
 
 
Reakce na prazskyhovado: drzime palce a snad priste ti t...
Večírek, jak má být, koukám Smajlík My dali takovej ten klasickej páteční trojboj rodičů: nurofen-doufání, že to rozežene-zklamání, že to nerozehnal... Smajlík Tak snad příště!
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
24.3.2017, 14:39
 
 
Reakce na gall04: Sorry, ale když teda ta většina co na ...
Ne, to si nemyslím, proč si ty myslíš, že myslím? Smajlík Debata vznikla ne proto, že by si tu někdo chtěl něco vyhádat, ale proto, že se několik přispěvatelů, z nichž někteří byli a jiní zase nebyli na rozlučce se sezónou, neshodlo na tom, co vědí, tuší, nebo nevědí o podobě našeho fungování v sezóně následující. Pak se o tom začali přít. Buď jsi byl líný si diskusi přečíst, nebo jsi to jen nepochopil Smajlík Máš recht, nic se tu nemění...
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
24.3.2017, 11:54
 
 
Reakce na afaika: Ty máš takové ingormace? Já mám úplně ...
No, Afaiko, ty už jsi v minulosti měla lecjaké informace, a to opakovaně, takže já ten přístup naopak chápu naprosto. Ona když je pohodička, pivíčko a úsměvy na všechny strany, jak ukazuje video z rozlučky, tak se do kyselých jablek kousat nechce. Co vám Pitter v dobrém rozmaru vykládal je jedna věc, oficiální stanovisko klubu (což určitě není video, podmalované žánrovou hudbou) je věc jiná a následná realita pak kolikrát věc ještě jinačí.
Vzhledem ke zkušenostem z minulosti bych vyčkal oficiálního zhodnocení sezóny, které se objeví na webu a v médiích, a pak bedlivě sledoval, jestli věci v něm popsané budou skutečně plněny. Info, že Pitter dluhy "řeší" snad radši ani nekomentovat, to je naprosto bezcenný plk... Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
23.3.2017, 14:27
 
 
Reakce na afaika: Na to, že ti tj. tak nějak fuk, tomu v...
Kdyby ses té (para)fráze držela v minulosti, ušetřila by ses některých malých blamáží, o čemž sama jistě víš, takže jsem rád, že moje poučování tě dovedlo až k tomuto moudru Smajlík Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
23.3.2017, 14:03
 
 
Reakce na Sundance: prazskyhovado, Stapler a snad i Vite...
To je ovšem škoda! Krom přímé výměny názorů, shrnutých jednou větou, z očí do očí jsem chtěl využít doslova dochozí vzdálenosti od domova a přitáhnout svůj šanon slávistických kartiček, téměř kompletních od roku 1994 Smajlík Věřím, že nad speciálkou, kde VR mladší coby malinkej capart s košíkem nastoupil za Jágr Team, bys i ty slzu uronil Smajlík A to nemluvím o fajnovkách typu Míša Sup v dresu Kamloops Blazers Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
23.3.2017, 09:17
 
 
Reakce na hojas: já to bohužel vidím poměrně jednoznačně...
Tak Kobra se pochlapila, sérii s Vrchlabím otočila, takže pořád tu ta šance na derbíčko je... Semifinále jako vloni proti Jablonci. Doma hrají dnes a v pondělí.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 14:39
 
 
Reakce na Riky_I.: Ty máš evidentně pocit, že se tu chov...
Hm, to je právě to, že nebudeš. Já tu včera psal naposledy někdy po druhé hodině, ty si se přesto celý podvečer hádal s dalšími nicky a některé jsi provokoval úplně zbytečně ještě v deset večer. Já moc dobře rozumím tomu, proč se to snažíš zredukovat na nás dva, ale pokud já se zdržím reakce, ty jsi schopen se hádat s czechem, pitrussem nebo někým dalším a případně tu psát po večerech i sám.
Proboha, je pár hodin do zápasu, a my tu furt dokola řešíme tebe. Mlč už aspoň chvíli !!!
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 14:29
 
 
Reakce na Riky_I.: Pokud mně bude Weetek napadat neustál...
Chovej se, jak popsal hojas, a bude klid, tak jednoduché to je. Přečti si po sobě, cos tu za včerejšek a dnešek napsal. S hokejem to nemá nic společného, s příčetným chováním dospělého člověka taky ne. Mě do toho vůbec netahej, žádné "zabanujte nás oba", ani náhodou. Já za tvoje chování nezodpovídám.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 13:01
 
 
Reakce na quak: 2 Riky Čemu nerozumíš na textu: "Zdalek...
Máš pravdu, ignorovat. Jak troll funguje, ti ukázal názorně příspěvkem z 12:18. Dneska s vámi hrajeme důležitý 3. zápas, člověk by čekal debatu nad sestavou, nad taktikou, nad šancemi, nebo aspoň nějaký oddechový off-topic, když už nic. A ono ne, troll mě provokuje nadrzlou větou, ve které záměrně volí výraz "fotr". Nereaguju, tak to napíše pro jistotu podruhé. A doufá v další kolo dohadování, urážení, výhružek, tak jako včera večer zase s jinými nicky. Pořád dokola.
Ono se to dá do určité míry ignorovat a upřímně, že někdo takový tituluje mého otce "fotr", se mnou nic nedělá. Problém je, že troll se vyjadřuje úplně ke všemu a občas tu vyplodí tak nehorázné nesmysly, že někdo holt zareaguje. Protože ignorovat Ričího znamená nechat ho tady bezuzdně plácat občas neskutečný kraviny.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže