Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
17.3.2017, 21:08
 
 
je videt ze obe semifinale budou vysledkove dost vyrovnany, zitra to chce urvat vyhru
 
 
Stapler
 
karma +2 Reagovat
Stapler | Praha 3
17.3.2017, 17:53
 
 
Tak sakra stojim vedle kotle ale slávistů je tu málo Smajlík snad se to naplní
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 17:15
 
 
mně to přijde až komický – Riky tady uráží dost nechutně a každýho kdo mu něco napíše, tak urazí taky a přitom se tady staví do role prakticky oběti, která se jen brání. Naprostej zbabělec, kterej ví, že Afaika coby jakýsi moderátor Weetka očividně nemá ráda zhruba na stejný úrovni, tak tu hraje jak jsou na něj všichni zlí. A když už i tohle selhalo a vypadá to s nim bledě, tak se snaží aspoň stáhnout s sebou i toho na koho nakydal spoustu hnusný špíny. Vyloženě komedie. Už jenom to, že se tady čílí že mu někdo komolí jméno a pomalu to vydává za největší urážku, přitom sám tady o Weetkovi píše jako o Wee Wee, o Pitrissovi jako Pitrus to asi zřejmě nevadí. Seš dobytek, Riky, dobytek co se tady snaží něco vyprovokovat
 
 
afaika
 
karma -124 Reagovat
afaika | Praha
17.3.2017, 15:03
 
 
Reakce na Stapler: SLAVIE PRAHA !!! *2* !!!...
Smajlík Kluci, držíme vám palce, ať se daří Smajlík . Kdo může, za chvíli na značky v Edenu Smajlík
 
 
Stapler
 
karma +2 Reagovat
Stapler | Praha 3
17.3.2017, 14:46
 
 
SLAVIE PRAHA !!! Smajlík !!!
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 14:39
 
 
Reakce na Riky_I.: Ty máš evidentně pocit, že se tu chov...
Hm, to je právě to, že nebudeš. Já tu včera psal naposledy někdy po druhé hodině, ty si se přesto celý podvečer hádal s dalšími nicky a některé jsi provokoval úplně zbytečně ještě v deset večer. Já moc dobře rozumím tomu, proč se to snažíš zredukovat na nás dva, ale pokud já se zdržím reakce, ty jsi schopen se hádat s czechem, pitrussem nebo někým dalším a případně tu psát po večerech i sám.
Proboha, je pár hodin do zápasu, a my tu furt dokola řešíme tebe. Mlč už aspoň chvíli !!!
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 14:32
 
 
Reakce na weetek: Chovej se, jak popsal hojas, a bude kl...
Ty máš evidentně pocit, že se tu chováš slušně a kultivovane, ale to je omyl. Začni u sebe a neprovokuj mně komolením nicku a jinýma narážkama a pak se i já budu chovat jinak Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 14:31
 
 
Reakce na prazskyhovado: vypada to, ze na pivo bude muse...
A půjde i Micka Smajlík ?
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 14:30
 
 
Reakce na hojas: mohl by ses už konečně začít chovat jak...
Hezké, že se mně snažíš domlouvat, ale píšeš to formou urážky Smajlík
Začni teda u sebe a oblaž tím, prosím, i Weetka.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 14:29
 
 
Reakce na Riky_I.: Pokud mně bude Weetek napadat neustál...
Chovej se, jak popsal hojas, a bude klid, tak jednoduché to je. Přečti si po sobě, cos tu za včerejšek a dnešek napsal. S hokejem to nemá nic společného, s příčetným chováním dospělého člověka taky ne. Mě do toho vůbec netahej, žádné "zabanujte nás oba", ani náhodou. Já za tvoje chování nezodpovídám.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 14:28
 
 
Reakce na afaika: Souhlasím s tebou, bohužel když jsme c...
Jestli si myslíš, že já jsem ban, nuž, tak konej. Z mého pohledu pak ale současně zabanuj i Weetka. Z mého úhlu pohledu se ve většině případů bráním Weetkovu jedu a drzosti prostě zase svým stylem, pravda, někdy i hrubšího zrna, ale jeho jed zase já považuju za hrubě urážející.
 
 
Kawa
 
karma -309 Reagovat
Kawa | Slavia Praha
17.3.2017, 14:25
 
 
Reakce na quak: Nechápu, že si zdejší moderátor nechá do...
Je to na ústní rozhovor a je to věc klubu, ne ostatních fans. Ostatně problém je samozřejmě i absolutní blízkost kotlů(kotlíků)
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 14:23
 
 
Reakce na safa19: Vy dva se zřejmě osobně neznáte. Jestl...
Pokud mně bude Weetek napadat neustále svýma jedovatýma poznámkama a narážkama, ostatně i komolení nicku a používáním výrazu troll je toho ukázkou, tak já na něj budu reagovat, jak uznám za vhodné. V tom případě zabanujte nás oba.
 
 
Stapler
 
karma +2 Reagovat
Stapler | Praha 3
17.3.2017, 13:53
 
 
takže zatím ve třech Vítek pr-hovado a já. Přidá se ještě někdo na pivo příští pátek 24.3. v Praze 8 ? Sundance něco zmiňoval nebo třeba Kawa, ten by nešel?
přijďte a nestyďte se , my vám hlavu neutrhnem Smajlík
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
17.3.2017, 13:50
 
 
vypada to, ze na pivo bude muset jit cele forum... vcetne tonyho! Smajlík
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
17.3.2017, 13:49
 
 
Reakce na Riky_I.: Akce vyvolává reakci, já reaguji rázn...
mohl by ses už konečně začít chovat jako normální dospělej člověk, a ne furt jak smysluzbavený náctiletý telátko? to je fakt strašný, co tady z tebe padá... jestli to nejde, tak se prosím vrať, odkud si přišel...
 
 
afaika
 
karma -124 Reagovat
afaika | Praha
17.3.2017, 13:47
 
 
Reakce na quak: 2 Riky Čemu nerozumíš na textu: "Zdalek...
Souhlasím s tebou, bohužel když jsme chtěli (3 admini) mazat nesmyslné a urážející příspěvky, hodně zde diskutujících se proti tomu ohradilo, že tj. jak za starých časů. A tak to je tak, jak to je. Weetek se staví do role umravnitele, pravda ale je, že rád přilévá do ohně a pak se pohoršuje. Většina lidí Rikyho prostě ignoruje.
Add Riky - přidávám se k Šáfovi, tvé příspěvky jsou nesmyslné a nemají s hokejem nic společného. Je to opravdu poslední varování z naší strany. Pokud toho nenecháš, dostaneš ban
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 13:01
 
 
Reakce na quak: 2 Riky Čemu nerozumíš na textu: "Zdalek...
Máš pravdu, ignorovat. Jak troll funguje, ti ukázal názorně příspěvkem z 12:18. Dneska s vámi hrajeme důležitý 3. zápas, člověk by čekal debatu nad sestavou, nad taktikou, nad šancemi, nebo aspoň nějaký oddechový off-topic, když už nic. A ono ne, troll mě provokuje nadrzlou větou, ve které záměrně volí výraz "fotr". Nereaguju, tak to napíše pro jistotu podruhé. A doufá v další kolo dohadování, urážení, výhružek, tak jako včera večer zase s jinými nicky. Pořád dokola.
Ono se to dá do určité míry ignorovat a upřímně, že někdo takový tituluje mého otce "fotr", se mnou nic nedělá. Problém je, že troll se vyjadřuje úplně ke všemu a občas tu vyplodí tak nehorázné nesmysly, že někdo holt zareaguje. Protože ignorovat Ričího znamená nechat ho tady bezuzdně plácat občas neskutečný kraviny.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:59
 
 
Reakce na Riky_I.: Akce vyvolává reakci, já reaguji rázn...
Reaguješ rázně, to si všichni všimli. Sám nejsem jiný, taky jsem horká palice co řekne co si myslí. Ale jak to tady pak vypadá. Je to klubové DF, tak ať to má úroveň. Možná i támhle v Kolíně mají lepší DF než je tady poslední dobou. Pojď diskutovat o hokeji, o dnešku, vždyť to není tak těžké.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:55
 
 
Reakce na Riky_I.: To souhlasí jen s upřesněním, že jsi ...
Vy dva se zřejmě osobně neznáte. Jestli ano, pak si to vyřešte, jak navrhovalo prazskyhovado, někde u piva. Oba do sebe rejpete, aniž by jste vůbec nemuseli, ale to už je tak dané. Všimni si ale toho, že Weetek nemá potřebu reagovat na všechny tvoje vulgární a urážlivé příspěvky. Bavte se proboha jako lidi a ne jak lojzové, nedivím se lidem že je to štve! Pokud ovšem budou pokračovat vaše rozbroje a nebudete vystupovat slušně a k tématům hokeje, pak i ten ban může přijít. Věř mi ale, že tohle je krajní řešení. Nechceme nikoho omezovat tím, že ho zablokujeme, konec konců ani u Tondy jsme to nakonec neudělali, a to jsme se o tom bavili celkem často. Prostě přestaň urážet a nebude se muset nic dít.

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže