Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:53
 
 
Reakce na safa19: Jsem tu sice od začátku sezóny, ale už...
Akce vyvolává reakci, já reaguji rázně, proč taky ne...
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:52
 
 
Reakce na quak: 2 Riky Čemu nerozumíš na textu: "Zdalek...
Ode mně to na tebe byla de facto řečnická otázka, ty seš slušnej fanoušek, to já vím Smajlík
Ale mně nesuď, neznáš ten vývoj. Weetek záměrně zkresluje a říká polopravdy, případně i lži.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:48
 
 
Reakce na weetek: Hm, ono je to quaku trochu komplikovan...
Jsem tu sice od začátku sezóny, ale už tak nějak vidím co kdo je schopný vyplodit. Vašim hádkám s Rikim se kolikrát i směji, ale v poslední době se Riky rozjel až moc.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:48
 
 
Reakce na weetek: Hm, ono je to quaku trochu komplikovan...
To souhlasí jen s upřesněním, že jsi popsal sám sebe Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
17.3.2017, 12:48
 
 
2 Riky
Čemu nerozumíš na textu: "Zdaleka ne vše se mi zamlouvá, jsou věci který se mi taky nelíbí"? Já tohle nikdy řvát nebudu už proto, že mám ve Slávii pár přátel. Ale pokud to zůstává v této verbální rovině, mávl bych nad tím rukou.

2 weetek
Možná máš i pravdu. Ale jediná obrana proti trollům je je ignorovat. Neznám podrobnosti a nepřišel jsem dělat soudce, kdo za co může, nebo nemůže. Jen mě to tu dřív celkem bavilo číst, ale už hezkou dobu tahle zbytečná "flamewar" normální diskutéry odrazuje. To jen pohled zvenčí, jsem tu host a nemám potřebu to dál řešit.
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 12:27
 
 
Reakce na quak: Nechápu, že si zdejší moderátor nechá do...
Hm, ono je to quaku trochu komplikovanější než válka dvou trollů. Věc se má tak, že se tu Ričí před dvěma lety zjevil odnikud a začal neuvěřitelně řádit. Zároveň neopomněl u několika lidí včetně adminky vytrvale šplhat a soustavně se navážet do nicků, se kterými se nemuseli. Výsledek? Troll byl tolerován a vymkl se jakékoliv kontrole. Dnes je z něj nešťastných spousta lidí a nemálo z nich ho buď příležitostně nebo soustavně fakuje, ale vede to jen k těm nesmyslným hádkám. A protože admini přistoupili k politice nebanovat, a protože on je holt grafoman, výsledek znáš.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:18
 
 
Reakce na weetek: Tím, že fandění Motoru ovládly plešky,...
A co se ti nelíbí na větě: "Ty by sis par vychovnejch fakt asi zaslouzil, dohnat to, co tvuj fotr zanedbal." ???
Ses nevyjádřil Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 12:16
 
 
Reakce na quak: Nechápu, že si zdejší moderátor nechá do...
Takže řvani v Edenu před stadionem "slavie pí.ča je" je OK? To samé bys uvítal v ČR?
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 12:09
 
 
Reakce na Kawa: V podstatě sem nakouknu jedenkrát za měs...
Tím, že fandění Motoru ovládly plešky, by se asi měli zabývat hlavně sami Motoráci. V souvislosti s tím se mi vybavuje hláška jednoho maníka ještě z 90. let v televizi: "Hoši z Budweisu jsou dobří nazis." K tomu jen doplním, že i kdyby fotbalová TS udělala v Edenu famózní ultras produkci na celou tribunu, zcela by to znevážila velmi pravděpodobná přítomnost několika hochů s neposednou pravičkou a sklonem ke kouzlení s číslicí 88, o což bych vůbec nestál. Asi oba chápeme a víc bych tohle téma vůbec neotevíral. Natož s trollem, který splácá dohromady chuligány s ultras a všemožně nad tím mudruje, což tu nedávno opět předváděl. Tohle téma je na to, aby ho uchvátil Ričí, trochu moc citlivý, takže neřešme to.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
17.3.2017, 12:08
 
 
Reakce na Kawa: V podstatě sem nakouknu jedenkrát za měs...
Nechápu, že si zdejší moderátor nechá donekonečna ničit normální debatu neutuchající žabomyší válkou dvou tro(t)llů.

Jinak s tebou budu příteli trochu polemizovat. Fandění v ČB nejsou zdaleka jen ultras, kteří tvoří necelou polovinu kotle. Zbytek jsou klasičtí fanoušci a mnohem aktivnější než kdy v minulosti jsou i gaučáci.

Jinak bych to celkově nedramatizoval. Dnešní mladá generace fandí jinak, ale taky jsme ve 20 nebyli svatí. Zdaleka ne vše se mi zamlouvá, jsou věci který se mi taky nelíbí, ale obecně je těch lidí, kteří skutečně dalají bordel jen pár desítek. A zase nic mimořádně dramatického se nedělo, nebo jo? ;-)
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
17.3.2017, 11:39
 
 
Reakce na weetek: Ještě pořád je tu sázka na hokej, to v...
aby tu mohlo jit o hokej, je treba zmena majitele nasi milovane slavie. do te doby je to jen takova placana, ktera nekoho bavi a nekoho zase ne... takze jako jediny lek vidim stale to pivo, protoze pivo je vyborne porad Smajlík Smajlík Smajlík a stejne Vas dva jednou vozeru tak, ze budete nejlepsi kamaradi na zivot a smrt, jen to porad jeste nechcete pochopit Smajlík
 
 
Kawa
 
karma -309 Reagovat
Kawa | Slavia Praha
17.3.2017, 11:35
 
 
V podstatě sem nakouknu jedenkrát za měsíc a když vidím, že je všechno postaru, tak zase za měsíc...
Třeba kdyby se tu někdo zabýval problémem, že fandění v CB už zcela ovládli "plešky" s tichým souhlasem klubu a podle toho to tam vypadalo, ale vlastně vy bojujete proti sobě jenom virtuálně od počítače, bez znalostí identity toho druhého ... Smajlík
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 11:18
 
 
Reakce na prazskyhovado: tak ani sazka na tebe nevysla ...
Ještě pořád je tu sázka na hokej, to většinou zabírá. Já se na dnešní špíl těším, už od rána cítím takový lehký chvění, třeba to večer dopadne. Když se věci špatně sejdou, mohl by to pro mě být poslední zápas sešívek, co uvidím, tak snad ne.
No a pak je tu samozřejmě sázka na pivo. Zatímco tu troll včera smolil nenávistný slinty, já si docela užil Salon piva v "JuldyFuldy". Jelikož to organizují Slováci, je tam několik super slovenských mini a raritních létajících pivovarů. No a protože jsem uvědomělý slávista a dneska večer mažu do Edenu, věnoval jsem tomu večer včerejší. I to honění balonku v tělárně jsem obětoval Smajlík
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 11:05
 
 
Reakce na prazskyhovado: ja porad verim tomu, ze jste ob...
Z povzdali sleduju tvuj sympatickej pokus a drzim palce, at to vyjde. Uz jen kvuli tomuhle foru, aby se tady zase zacalo mluvit o hokeji a clovek se nemusel prokousavat infantilnimi hamotinami vysokoslaka Rikyho. Predstava, ze po dvou letech psani nesmyslu ho ´vyleci´ par piv je tak krasna a naivni zaroven, snad i trochu poeticka
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
17.3.2017, 10:51
 
 
Reakce na Riky_I.: U Wee-weeho to nebude už jen ego, ale...
tak ani sazka na tebe nevysla Smajlík
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
17.3.2017, 10:05
 
 
Reakce na Weetek: Tvůj optimismus ti závidím, ale nesdíl...
ja porad verim tomu, ze jste oba inteligentni lide a nakonec jeden z vas dvou jako prvni zacne tomu druhemu psat tak, ze ten druhy nebude mit duvod reagovat negativne. sazel jsem v tomto ohledu vice na tebe, ale treba nakonec prekvapi druha strana... proto se budu opakovat, ale nejlepsi lek je pivo Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 09:56
 
 
Reakce na prazskyhovado: ono to nebude tak horke, ty vas...
U Wee-weeho to nebude už jen ego, ale středně závažná nebo případně dokonce těžká porucha osobnosti. A to je problém, léčba je komplikovaná a může zabrat, jen když postižený jedinec má ochotu spolupracovat a také skutečně dlouhodobě spolupracuje. A toho je schopno jen mizivé procento. Wee-wee ti spolupracovat nebude. Nevím, jak na něj účinkuje pivo, jestli stupňuje projevy, a to až případně do agrese, nebo je naopak utlumuje. Jestliže tlumí, pak by bylo řešením nasadit pivo jako sedativum.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
17.3.2017, 09:46
 
 
Reakce na Weetek: Tvůj optimismus ti závidím, ale nesdíl...
Ty si ale komik, ono se souloží zásadně kolem 22 hod, jindy normální chlap prostě nesouloží Smajlík
Ale ty si ten případ, kterej honí tu merunu v tělocvičně, viď Smajlík
Se ty trotle podívej do minulosti, v jaký časy v noci si tady psal, šášulo Smajlík
A co se ti nelíbí na větě: "Ty by sis par vychovnejch fakt asi zaslouzil, dohnat to, co tvuj fotr zanedbal." ???
 
 
weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 09:32
 
 
Reakce na hojas: Tvl Chomutov se docela rozjel... dost n...
Ta cesta Pirátů je fakt lehce neuvěřitelná. Když si vezmu, že prohráli první dva zápasy s Bolkou a hlavně JAK je projeli..a pak obrat, jaký extraliga neviděla roky...a teď dvě výhry v Třinci, druhá kournovaná gólem mladýho Růži v prodloužení...je to síla. Jakože jsem je během roku v podstatě nesledoval, teď jesem fakt zvědavej, kam až dojdou.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
17.3.2017, 09:26
 
 
Reakce na prazskyhovado: ono to nebude tak horke, ty vas...
Tvůj optimismus ti závidím, ale nesdílím ho. Jedna věc se ale rýsovat přece jenom nesměle začíná. Pokud troll neubere z hlášek typu "Ty by sis par vychovnejch fakt asi zaslouzil, dohnat to, co tvuj fotr zanedbal.".
Sice zase zaneřádil celou stránku fóra slabomyslnými kecy a hádkami, ale jako malá studie jeho malý dušičky je to nedocenitelný. Vezmi si, že v deset večer, kdy většina chlapů buď sedí v hospodě, souloží se svou ženou nebo jinou ženou, běhá za merunou s kámošema v tělocvičně a co já vím ještě, Ričí sedí u fóra a sází jedovatý příspěvky. Jeden ve 22:04, pak 10 minut pauza, sakra, on ten czech nereaguje, no nic, přihodí ve 22:14 druhou urážku, ten protiva si s ním zase nechce psát, tak za další 3 minuty k urážení czecha přidá i urážku pitrusse, sláva, ten zareagoval, tak ve 22:28 už jen exkluzivně pro něj věta, jakou se častují děcka ve školce, čímž asi dosáhl stavu, který si chtěl navodit, takže hurá do hajan. Číst to s odstupem je skoro jako číst lékařskou zprávu Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže