Ptejte se: Petr Buršík

Marketingový manažer Petr Buršík bude odpovídat na dotazy týkající se marketingu HC Slavia Praha. Uvítáme vaše náměty či nápady. Dotazy budou zodpovězeny 9.10.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

Ťulpas
9.10.2014, 11:34

Zdravím, má klub nějaké rezervy v rozpočtu na případné posílení A týmu?

Odpověď:
Dobrý den, toto je otázka na vedení klubu.
Tomáš Rosen (key.investments@seznam.cz - ulice Slávistická)
9.10.2014, 11:29

Dobrý den. Plánujete nějaké společné marketingové akce s fotbalovou Slavií?

Odpověď:
Dobrý den, v letošní sezoně to nepředpokládám. Bavili jsme se s majitelem, že bychom rádi něco udělali v sezoně příští. Máme i konkrétnější podobu, kterou bych zatím nechtěl prozrazovat. V tuto chvíli funguje vzájemná propagace na domácích zápasech.
Jindra Novák (owce@seznam.cz - Slavia Praha)
9.10.2014, 10:00

Dobrý den. Zlevnili jste vstupné, děláte různé akce, jste i hodně aktivní na facebooku a lidé stejně nechodí. Sám tomu nerozumím. Nechystáte se zase udělat akci jako loni jeden zápas za dvacku kamkoliv? To by mohlo přilákat diváky, kteří by pak mohli chodit častěji. Jinak už fakt nevím.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsem rád, že si všímáte práce Petra Horčičky a Jakuba Mezlíka! Co se týká akce typu vstupné za 20,-, tak o tom jsme zatím neuvažovali, ale možná se k tomu vrátíme.
Míra Platil (StB)
8.10.2014, 23:48

Dobrý den.
Jaké opatření pro to, aby zápas v Edenu s Kometou nenarušili brněnští fanoušci?

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli je tato otázka vhodná pro marketingové oddělení. Zápas se koná až v příštím roce a určitě uděláme vše proto, aby zápas nebyl ničím zbytečně narušen.
Cibulka
8.10.2014, 23:47

Dobrý den, proč už Slavia nepřipravuje tajnou kampaň proti návratu Lva? Jistě chápete, že podruhé už by to Slavie nemusela přežít. :(

Odpověď:
Dobrý den, myslím, že máme ve Slavii své práce dost a určitě se nebudeme zdržovat přípravou nějaké negativní kampaně proti konkurenci.
Ríša a Láďa Benýšků (Holomóc)
8.10.2014, 23:38

Kolik milionů za sezónu Slavie vynaloží na marketing?

Odpověď:
Dobrý den, marketingový rozpočet je interní záležitostí klubu.
Michelangelo
8.10.2014, 23:32

Čím to je, že Slavia má dlouhodobě problémy sehnat silné sponzory, jako tomu bylo kdysi? Co je hlavní překážkou...

Odpověď:
Dobrý den, shánění sponzorů a obecně peněz pro sport je dlouhodobější problém. Obecně se peníze shánějí obtížněji než v předchozích letech. Není jednoduché přesvědčit budoucího partnera, aby svoje peníze vložil do sportovního klubu. Nemyslím si, že je to problém pouze Slavie, ale i ostatních klubů nejenom v hokeji.
Donatello
8.10.2014, 23:29

Dobrý den. Posíláte fanklubu peníze? Pokud ne, je možné s tím začít?

Odpověď:
Dobrý den, peníze fanklubu neposíláme a ani neplánujeme s tím začít. Fanklub od nás dostává zlevněné permanentky, několik jich dostal i zdarma.
Jura
8.10.2014, 23:24

Dobrý den. Je možné distribuovat reklamní letáky, či přímo vstupenky, do škol, hotelů, či dalších institucí, kde by byly na očích veřejnosti? Pracuji jako portýr v jednom luxusním pražském hotelu a ti znudění američtí cizinci by dali cokoliv za zpestření dne, třeba návštěvou hokeje. Děti zase potřebují seznámit s hokejem atd. atd. těch věcí je u nich víc. Je to reálné?

Odpověď:
Dobrý den, distribuce letáků by určitě byla možná. Jen nejsem přesvědčen kolik cizinců by leták přesvědčil k návštěvě hokeje. Lepším nápadem je cílit aktivity do škol a na studenty a tím si zkusit vychovat fanoušky do budoucna.
Petr Šula (Slávie)
8.10.2014, 23:19

Zdravím.

Doporučuji nadále zvážit spolupráci s Michalem Slaným při spravování zdejší diskuze. Michal u některých fanoušků skutečně není oblíben a ti pak na diskuzi nechodí.

Odpověď:
Dobrý den, tento člověk se stará o to, aby bylo diskusní fórum bez vulgarit a jiných nepřístojností a tak nevím jak Vám s tím mohu pomoci.
Další stránky
123>>