Ptejte se: Jaroslav Bednář

Ptejte se: Jaroslav BednářJaroslav Bednář je krátce před koncem základní části nejproduktivnějším slávistou. Ve 44 zápasech posbíral 46 kanadských bodů, čímž se řadí na třetí příčku produktivity hráčů celé Tipsport extraligy. Zeptejte se sedmatřicetiletého hokejisty na vše, co vás zajímá. Na vaše dotazy bude odpovídat ve středu 12. 2. od 11:30. Nevhodné dotazy budou smazány.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 51 odpovědí v této kategorii celkem.

Jarda Bednář
12.2.2014, 12:42

Děkuji všem za podporu, omlouvám se, že z časového vytížení nemohu odpovědět na všechny dotazy. Jarda Bednář
Mojmír (mojmir.prokop@seznam.cz - Praha)
12.2.2014, 12:03

Zdravím Jardo,
prvně děkuji za to, jaký jste!
Nápad: co takhle zkusit nějakou netypickou oslavu gólu?

A jakou? :)
adeel (Slavia Praha)
12.2.2014, 11:32

Co si myslíš o Fanklubu Slávie ?

Odpověď:
O fanklubu toho moc nevím, ale fanoušky máme výborný, doprovázejí nás i na venkovní zápasy a jsou nám velkou oporou.
Filip Sál (filip.sal99@gmail.com - Praha)
12.2.2014, 11:28

Ahoj Jardo

1. Jak bude vypadat páteční přípravné utkání? To se budou zkoušet různé kombinace? Určitě se přijdu podívat
2. Jaký tipuješ výsledek dnešního zápasu Česko - Švédsko ? Budeš zápas sledovat?

Díky za odpovědi a hodně štěstí :)

Odpověď:
1. Já přijdu taky, jak bude vypadat to zatím nevím :))
2. Já netipuju, ale těším se, mohl by to být pro diváka velice zajimavý hokej.
alassteklik (Rychnov nad Kneznou)
12.2.2014, 10:18

Ahoj Jardo,chci se zeptat,jestli mas nejaky ritual pred zapasem,pripadne jaky. Diky za odpoved:) At se dari!

Nemám žádné rituály.
Michal (okay911@seznam.cz - Praha/Slavia)
12.2.2014, 09:56

Je ve slávii nejaký junior který by napodobyl Tomáše Hertla??

Odpověď:
Juniory moc neznám, kluci co s náma chodí občas trénovat jsem v zápase neviděl, takže nemůžu posoudit.
Petr (petralbok@seznam.cz - Praha/Slavia)
12.2.2014, 09:52

Jaký je tvůj nejoblíbenější tým z NHL a jakého hráče nejvíce obdivuješ?

Odpověď:
Vždycky jsem obdivoval Steva Yzermana z Detroitu a dneska se mi líbí hokej co hraje Boston nebo Chicago, rychlý a útočný hokej.
Václav Hošek (hosek.vasek@seznam.cz - Praha)
12.2.2014, 09:50

Dobrý den,Jardo,nebýt Vaší produktivity,hrajeme s Kladnem a Chomutovem o bytí a nebytí,mám 2 otázky : 1,věříte ještě v účast v předkole play off ? 2, neštve Vás neproduktivita ostatních útočníků např.mladého Růžičky ? Děkuji za odpověď a mějte se fajn.

Odpověď:
1. Já stoprocentně. 2. Neštve, nejsem tady od toho, abych kritizoval hráče, ale abych jim pomohl.
Ladislav (ladislav.novy@centrum.cz - Plzeň/HCS)
12.2.2014, 09:49

Jardo, jaký je tvůj vztah k hokejové Plzni? Myslim tim jak hrajou, chování diváků atd...Já jsem z Plzně, ale fandím samozřejmě Slávii, takže tu dost trpim:) Jinak přeju, aby to vyšlo do té desítky a pak děj se vůle boží! Ať to šlape v hokejovém i osobním životě!

Odpověď:
Mám výborný vzpomínky na Plzeň, teď je vidět, že Martin Straka tam udělal obrovský kus práce a díky tomu se vyhrál loni i titul. V Plzni to bylo vždycky bouřlivý a jako hráči Plzně se mi tam hrálo super.
Joshua
12.2.2014, 09:38

Ahoj Jardo! Jaký máš názor na pana Benýška? Fanoušci mu mají za zlé nesplnění slibů před sezónou. Jak jsou na tom hráči?

Odpověď:
Nejsem od toho, abych někoho hodnotil, já jsem od toho, abych hrál hokej.
Další stránky
123456>>