Ptejte se: Jiří Čelanský

Ptejte se: Jiří ČelanskýAsistent trenéra Slavie Jiří Čelanský odpovídal na vaše otázky. Odpovědi si může přečíst níže.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 39 odpovědí v této kategorii celkem.

filda
10.11.2009, 19:49

jaky je duvod příchodu Kubici? Znamena to, že v brodu neni vhodny adept na doplnění A tymu Slavie?

Odpověď:
Naopak v Havlíčkově Brodě je řada hráčů, kteří na extraligu mají.
filda
10.11.2009, 19:46

Při vší úctě k Berymu (nosim jeho dres) - nebylo by pro tým lepší kdyby Hruška k sobě dostal rychlejšího centra?

Odpověď:
Namíchat správnou chemii v týmu je to nejtěžší. Nechte se překvapit.
Lojza (lojza692@seznam.cz - Hc Slavia Praha)
10.11.2009, 19:31

Dobry večer, chtěl bych se zeptat jestli je velky rozdíl koučovat mužstvo dorostu a dospělých? děkuji za odpověd.

Odpovězeno níže...
Marek (8marek@centrum.cz - Praha 13)
10.11.2009, 19:28

Dobrý den , budete tento rok mít ještě nějaké nové hráče

Odpověď:
Zatím o žádných změnách neuvažujeme.
reni (rennn@email.cz - slavia)
10.11.2009, 18:30

jaky byl vas nejvetsi hokejovy zazitek? ceho si cenite v kariere nejvice?

Odpověď:
Asi postup s Havlíčkovým Brodem do první ligy a titul s dorostem Slavie.
Alis (alliskaa@seznam.cz - Slavia Praha)
10.11.2009, 18:07

Dobrý den, máte nějaké informace o tom že by se snad mohl v příští sezoně vrátit Jarda Bendář? A doufám že nám neodejde Červenka, byla by to velká ztráta. Ti dva by měli hrát opět spolu. Nemyslíte?

Odpověď:
Jarda má, pokud vím, v Rusku kontrakt na jeden rok, ale co bude dál se uvidí. Loni tito dva hráči předváděli fantastický hokej a pokud bude šance, tak oba dva v týmu rádi uvidíme.
10.11.2009, 17:40

Slavia vstřelila zatím v extralize 69 branek - na více než polovině se ale nějakým způsobem podílel Roman Červenka a náš druhý nejproduktivnější hráč Branda tým opustil. Produktivita zbývajících útočníků je zatím dost chabá. Nejvíc je to znát u Hrušky, ale za očekáváním zatím zůstavají i Doležal, Růžička, Vondrka nebo Jelínek. Čím je ta dosavadní slabá střelecká potence některých útočníků způsobená a dá se s tím vůbec něco dělat?
Co v této souvislosti říkáte na výrok Tomáše Micky že v ČB mají šikovnější hráče než ve Slavii?
Jak to vypadá s návratem Tomicy po zranění?

Odpověď:
Produktivitu jednotlivých hráčů nevnímám tak, jak píšete. Vždycky je ale co zlepšovat.
Mára Tomica už je v plném tréninku a je připraven nastoupit v nejbližším utkání.
schustersvetla n (světla n s)
10.11.2009, 17:36

vzpominate
jak jste vybojovali ligu s kamilem to byla kotlina našlapaná dnes pouha 1000divaku
skalni příznivec havlíckob hokeje

Odpověď:
Postup Havlíčkova Brodu do první ligy byl nezapomenutelný zážitkem. Na práci s Kamilem Pokorným vzpomínám jen v dobrém.
10.11.2009, 17:21

Od začátku sezony nám nejdou přesilovky - ze 143 přesilovek jsme zatím dali jen 15 branek což znamená že jsme schopní proměnit jen každou zhruba desátou - podobně žalostnou bilanci má v extralize už jen MB. Jaké jsou podle vás příčiny?
Podle mého názoru se přesilovky nedaří mezi jiným i proto že naši obránci nejsou z nějakého důvodu schopní udržet puk v útočném pásmu (skoro každé vyhození po mantinelu jim uteče) a velmi málo střílí od modré. Jste si toho vědomi a děláte s tím něco? Myslím si že zrovna tyhle dvě činnosti by se mohly na tréninku docela dobře nacvičit.

Odpověď:
Problém proměnování přesilovek vnímáme a v tréninkách se snažíme na tom pracovat.
10.11.2009, 17:00

Jak to vypadá se zraněním Slipčenka? Je nějaká naděje že by se moh v dohledný době zase objevit v naší brance?
V zápasech který Slipčenko odchytal at už v přípravě nebo v extralize se mi z našeho brankářskýho tria jevil jako nejnadějnější. Pokud bude zdravej počítáte s ním jako s jedničkou nebo mají i nadále přednost Neruda s Furchem?
Objevují se spekulace že máme s Ústím dohodu o tom že by nám v případě nouze mohli zapůjčit jako výpomoc Orcta - co je na tom pravdy?

Odpověď:
Robert už je v plné přípravě a zítra se poprvé po zranění představí v brance Havlíčkova Brodu. Co se týče jedničky, tak už jsem odpovídal. Vždy chytá ten, kdo má podle nás největší formu.
Co se týká Ustí, tak oba kluby spolupracují a i tohle je možná varianta.
Další stránky
1234>>