Ptejte se: Roman Červenka

Ptejte se: Roman ČervenkaRoman Červenka odpovídal on-line ve středu 3.7. na vaše otázky.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 32 odpovědí v této kategorii celkem.

Johny (Slavia)
3.7.2008, 13:52

Romane, jakou posloucháš hudbu? Jaká muzika hraje nejčastěji v kabině Slavie? Kdo je hlavní DJ muziky v kabině? A poslední otázka - kdo má na starosti týmovou pokladnu? Díkas za odpovědi a přeju vše nej..

Odpověď:
Poslouchám většinou starší český písničky, v kabině hraje nejčastěji mé rádio Blaník:-) Hlavního DJ nemáme. Týmovou pokladnu má na starosti Michal Vondrka.
Janča (chaloupik@centrum.cz - Praha/Slavia)
3.7.2008, 13:44

ahoj Romane prosimtě mohl by jsi mi poslat autogramku? kdyby jsi byl tak hodnej tak: Chrášťany 108,Chrášťany,37304 děkuju a hodně úspěchů v dalších sezonách

Ahoj, pošlu.
Martina Černá (maja.black@seznam.cz - Slávinka)
3.7.2008, 13:28

Ahoj Romane, gratuluju k titulu, zasloužili jste si ho! Bez tebe by to kluci určitě nedokázali;-)Si velkej sympaťák, to se musí nechat! A....Mohl bys mi poslat autogramkartu? Na: Dělnická 1568, Roudnice nad Labem, 41301

Odpověď:
Děkuju, fotku s podpisem pošlu.
Big_E (Slavia Praha)
3.7.2008, 13:11

Čau Romane, myslíš, že bys mi mohl v sezóně věnovat svojí hokejku i s podpisem? Vim, že je to s hokejkama složitý, takže pochopím, když to nepůjde.

Odpověď:
Až bude vhodná doba, rád ti ji dám.
Pepa (Slavia Praha)
3.7.2008, 13:00

S jakým spoluhráčem nejlépe vycházíš? Díky a ať se ti daří.

Odpověď:
Vycházím dobře se věemi, v kabině máme skvělou partu. Nejdéle se znám s Kubou Klepišem.
pgplum (Praha/Slavia)
3.7.2008, 12:24

Ahoj Romane!Především bych ti chtěl popřát hodně zdraví do příští sezony a aby se ti vyhýbala ta nepříjemná zranění která tě dost brzdila v tý minulý.
V nastávající sezoně by si už měl patřit k hlavním tahounům mužstva - jsi na to psychicky připravenej a jak si myslíš že Slávka dopadne - v ELH a v LM?
Komu z těch mladejch hráčů co se s váma připravujou (Čermák, Borovanský, Holec, Sklenář) dáváš největší šance na to že se ve Slávce prosadí a nahradí Supa a Klepiše?

Odpověď:
Děkuju, připravený na o určitě jsem. Obhajoba bude těžká, ale samozřejmě se o ni pokusíme. Skupina, kterou máme v LM, je těžká, pokusíme se z ní postoupit. Komu nejvíc věřím? Záleží na nich, jak se o šanci porvou. Uvidíme.
Janča (chaloupik@centrum.cz - Praha/Slavia)
3.7.2008, 12:14

Odpověď:
Ahoj, nabídku jsem dostal z Ruska, ale rozhodl jsem se, že ještě minimálně dvě sezony zůstanu ve Slavie. Můj oblíbený klub je Slavia. Uvidíme, co bude, až mi skončí smlouva. Kromě Slavie nemám žádný jiný oblíbený klub. Holku bohužel nemám.
korhon
3.7.2008, 10:55

co ženský,máš?

Jen kamarádky:-)
kali (rado)
3.7.2008, 10:54

čau romane,hrál jsi skvěle,bedýnka ti neodchází-vše dobré.Je pravda že jsi hrál tenis za radošovice?

Odpověď:
Děkuju, tenis za Radošovice jsem opravdu hrál.
Alkoholik
3.7.2008, 10:52

Nazdar Romane jakej mas prostim tebe nazor na takovy krabi klepeta nebo faustovy kleste??:-)

Odpověď:
Nazdar Franto, to bys měl nelíp znát ty... A už nepiš:-)
Další stránky
1234>>