Ptejte se: D.J. Aleš Matoušek

Máte dotaz nebo vzkaz pro DJe ohledně skladeb při extralize v O2 areně?

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 156 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomas6 (Praha)
8.2.2010, 15:51

27.prosince ste tušim o druhé pauze hráli na kostce takovej animovanej klip! jak se, prosim vás jmenuje?

Odpověď Aleše Matouška:
Dobrý den,tady je seznam všech klipů které se hrají v O2 Aréně v sezóně 2009-2010: 1 DEPECHE MODE PEACE 2 ROYKSOPP HAPPY UP HERE 3 LILY ALLEN NOT FAIR (2 VERSIONS) 4 DEPECHE MODE WRONG 5 EMPIRE OF THE SUN WE ARE THE PEOPLE 6 EWA FARNA a KUBA MOLEDA CAMP ROCK 7 VANESSA HUDGENS EVERYTHING I OWN 8 COLDPLAY LOVERS IN JAPAN 9 ROYKSOPP REMIND ME 10 PET SHOP BOYS DID YOU SEE ME COMING ? 11 JAMIE T STICKS N STONES 12 DOVES WINTER HILL 13 PLAIN WHITE T´S 1,2,3,4 14 VANESSA HUDGENS SNEAKERNIGHT 15 CASSANDRA WILSON I CANT STAND THE RAIN 16 KATY PERRY THIINKING OF YOU 17 MIMS MOVE (IF YOU WANNA) 18 COLDPLAY LIFE IN TECHNICOLOUR II 19 PET SHOP BOYS LOVE ETC 20 MOBY PALE HORSES 21 LADY SOVEREIGN SO HUMAN 22 SUNRISE AVENUE THE WHOLE STORY 23 ROYKSOPP THE GIRL AND THE ROBOT 24 HANNAH MONTANA THE CLIMB 25 SANDRA THE NIGHT IS STILL YOUNG 26 JESSE McCARTNEY/feat.LUDACRIS HOW DO YOU SLEEP 27 DAVID GUETTA FT KELLY ROWLAND WHEN LOVE TAKES OVER 28 COLDPLAY STRAWBERY SWING 29 CASSANDRA WILSON TUPELO HONEY WWW.ALESMATOUSEK.CZ FACEBOOK: skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(official fans) Staňte se členy !!! :-)
Petr (Slavia)
6.2.2010, 20:09

Dobrý den, chci se zeptat jak se jmenuje písnićka, která doprovázela choreo fanklubu "Kdož sú boží bojovníci ..." v zápase s Brnem.

Odpověď Aleše Matouška:
Dobrý den,tuším že šlo o píseň Daniel Landa - Kdož sú boží bojovníci ! WWW.ALESMATOUSEK.CZ FACEBOOK: skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(official fans) Staňte se členy !!! :-)
lada (ladakometa@seznam.cz - brno)
5.2.2010, 08:16

Odpověď Aleše Matouška:
Zdarec, zdraviim Brňáky :-) ! Děkujem za názor.Vzkaz jsem již vyřídil. WWW.ALESMATOUSEK.CZ FACEBOOK: skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(official fans) Staňte se členy !!! :-)
tadeas
4.2.2010, 12:51

ty vole to je asi Summer of 69, ne??

Odpověď Aleše Matouška:
Co je asi Summer of 69 ??? WWW.ALESMATOUSEK.CZ FACEBOOK: skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(official fans) Staňte se členy !!! :-)
slavia
2.2.2010, 20:37

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nevíš jak se jmenuje písnička, rozumim tam jen sixteen nine.Děkuju

Odpověď Aleše Matouška:
Ahoj, bohužel teď nevím co máš na mysli ale zkus si poslechnout některou z písní v playlistu který jsem tady nedávno zveřejnil a třeba to najdeš :-).www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Štěpán (Vasicek24@seznam.cz - Praha)
27.1.2010, 14:41

Ahoj Aleši,
chci se tě zeptat jak se jmenuje ta skladbapři "kiss me"?!
A jinak jestli si pamatuješ.... malej kouzelník, srdíčko. Asi jo ne vezsi me dom....ale to je vedlejší měj se!
S kouzelným pozdravem Štěpán Vašíček!!

Odpověď Aleše Matouška:
Nazdááár mágu,jasně že pamatuji.Písniška při ,,Kiss me,, se jmenuje KISS ME :-) Hodně zdaru... www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Karolina (kajakaja97@seznam.cz - velen)
26.1.2010, 15:27

ahojky Romane Červenko, mohl by jsi mi podepsat kartičku a poslat mi ji na adresu: Velen U Vetrolamu 250 Praha-Východ děkuji moots

Odpověď Aleše Matouška:
Dobrý den,bohužel špatně směřovaná otázka. www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Tomas6 (praha|slavia)
22.1.2010, 16:07

CHCEME ZÁPASY V EDENU

Odpověď Aleše Matouška:
Dobrý den,toto není v DJských silách :-) . www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Tomas6 (praha|slavia)
21.1.2010, 19:53

Odpověď Aleše Matouška:
Dobrý den, zeptám se na to.www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Próša (proskho@seznam.cz - Ústí)
14.1.2010, 22:24

jj, klasicke varhany...

Odpověď Aleše Matouška:
Zkusíme něco vymyslet :-) . www.alesmatousek.cz facebook : skupina DJ ALEŠ MATOUŠEK(OFFICIAL FANS) .
Další stránky
123456>>