Ptejte se: Petr Franěk

Ptejte se: Petr FraněkNa dotazy čtenářů bude odpovídat brankář Petr Franěk. Ptát se můžete do konce srpna.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 40 odpovědí v této kategorii celkem.

Lenka (lenka.borovanova@volny.cz - Praha/SLAVIA)
31.8.2004, 21:38

Ahojky Péťo,
chtěla bych se Tě zeptat na pár otázek: proč máš na drese zrovna číslo 82, kdo je ze Slavie Tvůj nejlepší kámoš, byl jsi kámoš s Romanem Málkem,a ještě, jeslti bys mi nedal číslo na Míšu Vondrku, prosím:-) Předem Ti moc děkuji za odpověď a přeji Ti do nadcházející sezony hodně úspěchů a mistrovský titul. Lenka

Odpověď:
Děkuji za přání. Ve Varech, odkud jsem do Slavie přišel, jsem měl číslo 28 a tehdy tady měl osmadvacítku Jirka Kuntoš, tak jsem to jenom otočil. Kámoši? Já to nějak nerozlišuji, já si myslím, že si rozumím se všemi. Mohu říct, že jsem se s Romanem Málkem normálně bavil, já jsem se s ním viděl akorát v nároďáku, nebo když jsme se potkávali na ledě. Já ale vycházím s každým brankářem
31.8.2004, 14:10

Ahojky Petře, kamarádíš s Radkem Dudou?

Odpověď:
Jak už jsem říkal, kamarádím se všemi.
honza (jirka13.jirka@centrum.cz - praha)
31.8.2004, 11:54

ahoj Petrě kamaradil jsi hodně s Romanem Malkem? jsem věrným fandou slávky, je mi 10 let. Hodně jse těším na sezonu a taky na tebe až zase budeš chytat, Ahoj .

Už jsem odpověděl.
Jirka Kašpárek (JIRKA.KASPAREK@SEZNAM.CZ - Slavia Praha mistr ligy)
30.8.2004, 21:34

petře jak si přišel k hokeji a kde se ti nejlíp hrálo???

Odpověď:
Hokej se mi líbil odmalička, proto jsem šel do základny v Litvínově. Otec mě tam přivedl a tam jsem tedy odmalička vyrůstal. A kde se mi hrálo nejlépe? Já nevím, já to takhle nerozlišuji. Nevím, jak je ta otázka mířená, ale já si myslím, že každé místo, každá liga, má něco do sebe. Všechno má svoje plus a mínus. Nedá se říct, že bych měl nějaké oblíbené místo.
vršovice (skspičo)
30.8.2004, 21:29

ahoj fráňo, mám dotaz, k čemu si měl jako litvínovák blíž, Slavii nebo spartě?? třeba ve fotbale.... nedoufám že mi napíšeš jak si vždycky chtěl hrát za slavii ale zajíma nás to určitě fšecky....

Odpověď:
Já nejsem ani jsem nebyl fanouškem Sparty ani Slavie, to takhle nelze říct. Já na to nekoukám jako fanoušek, já ty hokejisty beru jako kolegy. Prostě nemám nějaký svůj tým, kterému bych fandil, který bych obdivoval. Teď je to sice Slavie, protože tam hraji, ale předtím to nebyla ani Sparta, ani Slavie. A ve fotbale? Jsem spíše slávista, ale to co jsem říkal o hokeji, to platí i o fotbale. Já na sport nekoukám jako fanoušek, ale jako nezaujatý divák. Prostě si chci ten fotbal vychutnat a ne abych fandil.
Michal (lotus.michal@seznam.cz - Praha)
30.8.2004, 19:55

AHOJ PETRE. Mam dotaz ohledne posil Palfyho a Stumpela. Co si o tom myslis??? Jinak preji hodne stesti do nasledujici sezony a at nam vyjde tytul:?-) Zdravi Michal-Verny Slavista

Odpověď:
Asi nerozhoduje, co si o tom myslím, já se domnívám, že všechny ty posily z NHL jsou zpestřením jak pro ty týmy, tak i pro ligu. Přitahuje to fanoušky a jak se ukazuje, jsou ti kluci opravdu profesionálové, vlastně víceméně rozhodují zápasy.
Mára (mara.hal@seznam.cz - praha-slavia)
30.8.2004, 18:21

ahoj Petře, doufám že máš formu jako jsi měl v minulé sezóně a že SLAVKA bude mistr ligy.. těšim se na tvoje čarování v brance. ať žije SLAVIA

Odpověď:
Nechci tipovat nic dopředu, já chci jít zápas od zápasu, chci vyhrát každý zápas a když vyhrajeme poslední zápas extraligy v sezoně, bylo by to o to lepší.
hallof (zede@seznam.cz - So/Energie)
30.8.2004, 14:35

Ahoj!Jak vidis sance sveho byvaleho klubu z KV v pristi sezone a jak vzpominas na to angazma?Preju hodne stesti v pristi sezone.

Odpověď:
Začnu od konce. Já na Karlovy Vary vzpomínám jenom v dobrém, mám tam hodně přátel, hodně kamarádů a samozřejmě, že po očku sleduji, jak se jim daří. Klukům přeji jen to nejlepší.
Kráťa (krata11@quick.cz - Praha/SLAVIA)
28.8.2004, 22:06

Ahoj Petře, sleduješ olympiádu? Fandíš pořádně čechům? Jak vidíš světovej pohár? Hodně štěstí, zdraví a úspěchů!

Odpověď:
Samozřejmě, sledoval jsem některé sporty, ne všechny, ale sledoval. A zda jsem fandil Čechům? To je snad samozřejmé, že nebudu fandit třeba Rusům. Musím se ale přiznat, že na Světový pohár jsem se moc nekoukal, díval jsem se až na poslední dva zápasy. Myslím si, že kluci hráli výborně a byla jenom škoda, že neporazili Kanadu. Jinak si myslím, že na ni měli a že v tom semifinálovém zápase byli skutečně lepší.
Péťa (Pitrsek@azet.sk - Skalica)
28.8.2004, 20:42

Čau Péťane přěju ti hodne štesti v tejto sezone a mohl bys mi napsat jak se ti liby ze budes hrat s Pálffym a Stümplem???jaky je to pocit ze si naslednyk po Málkovi????a prosim ta nevis kde bude hrat Roman????diky .hodne stesti nech sa ti hodne dari !!!!Ti přeje Péťa!!!

Odpověď:
Už jsem odpověděl. A ještě k Romanovi. Já to neberu, že jsem nějaký Romanův následník, prostě toto je moje zaměstnání, můj job. Byl tady dobrý gólman a ten odešel, nastoupil jsem sem já a nechci se snažit být jako Málek, chci být jako Franěk a tak i chytat.
Další stránky
1234>>