Ptejte se: Lukáš Hronek

Ptejte se: Lukáš HronekNa Vaše dotazy odpovídal Lukáš Hronek, brankář a odchovanec Slavie

Flašku si na bránu vozím sám (9.2. 2004)
Hlavně ať vyhráváme, pak bude v klidu mužstvo i já (15.1. 2004)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 67 odpovědí v této kategorii celkem.

Lukáš Fajkus (lukas.fajkus@seznam.cz - Praha-Slavia)
28.1.2004, 14:47

Ahoj LUKÁSI JAK TĚ TAK VIDÍM V BRANCE S TOU TVOJI MASKOU TAK MI PŘIPADÁŠ JAK KDYBY SES OPICIL PO BŘIZOVI MA PODOBNOU JE V TOM NECO?

Odpověď:
Ahoj Lukáši, tak to je docela bystrý postřeh. Je to pravda, mám stejný typ masky jako Petr Bříza, ale nemyslím si, že se opičím. Prostě mi ta maska sedí a proto jí mám. Docela se divím, že si toho někdo všimnul.
Marcel Holl (MarcelHoll@seznam.cz - Údlice/Litvínov)
28.1.2004, 14:39

Šel bys taky na hostování jako Roman?Když ne,tak proč si ještě ve Slavii!!!

Odpověď:
Byl jsem vloni na hostování v Litvínově, takže zkušenosti už mám. Když by byl zájem, tak bych asi šel.
Petr (Keaten@seznam.cz - Opava)
27.1.2004, 21:07

Můj dotaz: Chtěl bych se tě zeptat, na jakých stadiónech je podle tebe nejlepší atmosféra? V Pardubicích, Třinci nebo jinde? Proč myslíš, že v Praze je takové ticho? Díky za odpověď a hodně štěstí nejen v hokeji.

Odpověď:
To se nedá říct, kde je nejlepší. Právě že v Pardubicích i v Třinci je dobrá, ještě např. ve Znojmě je výborná atmosféra. Těžko říct, proč tomu tak je, možná v Praze je to tím, že je několik možností, kam jít za zábavou, ale ne že bych chtěl říct, že by to v jiných městech nebylo. Asi je to tady už tradice.
kulda65 (aaa@seznam.cz - TI NEJLEPŠÍ)
27.1.2004, 17:42

Pane Hronku, je mezi Vámi a trenérem brankářů Slavie Josefem Hronkem nějaký příbuzenský vztah?

Odpověď:
Dobrý den, ano, je to můj táta a trénuje na Slavii brankáře.
Barča (baruska007@tiscali.cz - Plzen)
27.1.2004, 13:24

Ahoj Lukasi!Chci se zeptat kdo te privedl k hokeji?Aco si myslis o tech vymenach co ted probehly?Jo nechces mi napsat mejla?Preju hodne vychytanych nul ,a stesti v zivote barca

Odpověď:
Ahoj, k hokeji mě přivedl táta, bylo mi asi pět let. Výměny zkrátka k hokeji patří. A mejla? Nevím, proč bych měl? Jinak děkuji za přání.
Tom (T.o.m@seznam.cz - Slavia)
26.1.2004, 14:51

Čau udělej něco proto aby si někdy dostal méně gólů než 3 za zapas. Jinak mi připadá že chytáš jak Hnilička ve Spartě furt vyrážíš puky, ale třeba se to jako on naučíš v NHL. Hodně štěstí ale Play off se bojim to snad chápeš

Odpověď:
Čau, tak myslím, že párkrát už jsem míň jak tři góly dostal, takže to považuji za úspěch. A jinak srovnání s Milanem Hniličkou mě opravdu těší, protože je to výborný gólman, takže dík za uznání. Dík za přání do play-off, bát se nemusíš.
Miroslav Hrnčíř (anatis@anatis.cz - HC Blansko)
26.1.2004, 08:17

Ahoj,
co bys vzkázal mému 10-tiletému synovi, který chce být dobrým brankářem, ale je stále jako dvojka.
Díky za odpověď.

Odpověď:
Ahoj, já těžko můžu někomu radit, je mi jednadvacet. Já jsem se vlastně až do 9.třídy také střídal s brankářem, který byl prakticky rovnocenný, až si nás pletli. Takže já můžu jen ze své zkušenosti říct, že to chce jen poctivě pracovat, i já jsem tady byl tři roky dvojka a teď už vlastně dál zas jsem. Jenom tedy poctivá práce a ono to přinese ovoce. A trpělivost, ta je důležitá.
kamil (.Gizmo.@seznam - Opava)
23.1.2004, 13:53

Myslíte si,ze slavia obhaji titul?

Já doufám, že ano.
David39 (david39@centrum.cz - Slavie)
23.1.2004, 11:01

Ahoj Lukasi,mam dotaz proc jsi Romanovi vozil piti(z duvodu ze jsi mladsi brankar)?A nechas si ji ted vozit od nekoho ty?A co po jasnych vitezstvich koncit jako kdysi L.Blazek na brance neuvazujes o tom?Preju Ti hodne uspechu a klidu pri chytani.

Odpověď:
Ahoj Davide, Romanovi jsem vozil pití už od první sezóny, takže nebyl důvod to změnit. A z důvodu, že bych byl mladší, to nebylo. Roman to tak chtěl a prostě to byl takový rituál. Já si beru flašku na bránu sám. Myslím si, že to bylo od Ládi Blažka originální, takže opičit se podle toho mi nepřijde moc dobré. A děkuji za přání.
Libor (libor@seznam.cz - Příbram)
23.1.2004, 09:45

Zdravim.Chtel sem se zeptat jak to bylo tenkrat s tim MS dvacetiletych??Byla pravda to ze si se psychicky uplne zhroutil(podelal).Ty tvy vykony byly tenkrat dost trapny, tak by me zajimalo jestli mel pan Holik pravdu kdyz rikal ze si to neunesl psychicky?A taky by me zajimalo jestli v odchodu Romana nesehralo nejakou roli znamost tvyho taty se slavistickejma hlavounama.Dik za odpoved a zatim

Odpověď:
Zdravím, na MS dvacetiletých jsem onemocněl, měl jsem antibiotika, vlastně den před zápasem jsem dostával kalciové injekce, proto potom byly reakce na pana Holíka takové, jaké byly. Já jsem s tím nesouhlasil, už jsem to psal několikrát a nechci se k tomu příliš vracet. Myslím si, že mé výkony nebyly tak špatné, jako to , že se týmu nedařilo. Prakticky ve čtyřech důležitých zápasech jsme dali tři góly, takže podle mě v tom jak chytám, taková chyba nebyla. Ale je pravda, že vždycky se dá potom říct, že se dalo chytat líp. Myslím si však, že jsem MS zvládl docela dobře. Můj táta trénuje na Slavii brankáře, malé kluky asi do 9.třídy, takže pochybuji, že by v tom něco hrálo roli.
Další stránky
123456>>