Ptejte se: Dmitrij Jaškin

Ptejte se: Dmitrij JaškinK dalšímu online rozhovoru na našich stránkách jste si nejvíce přáli sedmnáctiletého útočníka Dmitrije Jaškina. Ten bude na vaše dotazy odpovídat ve středu 15. prosince 2010 od 13.00.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

Šimi (aprila-a@tiscali.cz - Praha)
15.12.2010, 13:01

Ahoj Dmitrij!:)
S jakým hráčem si nejvíce rozumíš v týmu áčka? Prosím, buď konkrétní, děkuji.

Odpověď:
Tak urcite se mi dobre hraje s lukasem krenzelokem ale urcite je jich vic.tohle je asi hrac s kterym sme si zatim sednul nejvic.
Radek (Praha)
15.12.2010, 12:38

Jak se stavíš k odchodům mladých hráčů do zámoří? Zdá se ti lepší probojovat se z juniorských soutěží až do prvního týmu, a nebo zůstat u nás a vyzrát (jako třeba Roman Červenka)?

Odpověď:
Je to tezka otazka.Resil bych to individualne.Nekdo muze odejit a podari se mu se probojovat nekdo zase muze zustat tady a postupne vyzrat.
Standikk
15.12.2010, 11:44

ahoj, cítíš se více jako Rus nebo jako Čech?

Odpověď:
Jako cech ale ta krev ve me je.Jelikoz tu bydlim uz od malicka tak se citim spis jako cech.
pepaslavia
15.12.2010, 11:43

ahoj,nevadi ti pri hre mrizka?tesis se na pulplexi?

Odpověď:
Nevadi vubec ji nevnimam a nejak se vylozene na pulplexi netesim.
Jack (ddd111@seznam.cz - Kouřim)
14.12.2010, 21:43

Jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Tak o tym ani nejde spis o jezdce fandil sem schumacherovi a ted se mi libi hemilton.
hypš (lukas.lukas21@seznam.cz - praha|HCS)
14.12.2010, 21:32

Ahoj, mám otázku: Je na tebe přísnější táta nebo trenér Růžička ?
A druhá otazka: Co řikáš na tým Vítěz Čechov v KHL ? Pro jakej trest za napadení hráču Omsku bys jim ty osobně dal. A myslíš si, že peníze dokáží v ruských ligách opravdu vše? Jak se všude píše. (viz. směšné tresty pro vedení Vítěz Čechov)

Odpověď:
Tak prisnejsi je urcite trener ruzicka protoze s otcem jen hokej probirame netrenuje me.A vyloucil bych je z ligy takovy tym tam nema co delat.A tresty jsou smesne myslim ze to pro tento tym nebude zadna ztrata.
Michal (michalsima@klikni.cz - Slavia)
14.12.2010, 21:21

Ahoj, co si myslýš o drahých vstupenkách do 02 areny a že tam nechodí moc lidí.A není to nevýhoda trénovat a hrát domácí zápasy někde jinde? Bude nová hala?Dík za odpověď Michal

Odpověď:
Tak o drahych vstupenkach rozhodujou jini lidi do toho ja nevidim myslim ze kdyby byla jina moznost jak je zlevnit urcite by to udelali.Lidi me mrzi mam rad dobrou atmosferu.My na O2 arene trenujeme pred zapasem takze myslim ze to staci.A nova hala doufam bude ale taky to neni bohuzel v mych rukou.
adddddy
14.12.2010, 20:32

Co říkáš na výkon slávistů v zápase s vítkovicemi???

Odpověď:
Dival sem se v televizi a rekl bych ze nehrali uplne spatne ale po snizeni na 2:1 dostali treti gol ktery mozna nemel platit a to mozna bylo rozhodujici.
petr (mcvive@centrum.cz - štětí)
14.12.2010, 19:51

ahoj co si myslýš o spartě

Odpověď:
Konkurence v praze.Je to stejne jako kdyz sem hral na vsetine zapasy se zline jsou jako derby v praze.
Šáfa (danielsafranek@centrum.cz - Praha)
14.12.2010, 19:09

Ahoj jak ses dostal k hokeji kde tě to nadchlo? dostal jses do toho sám?

Odpověď:
Tak privedl me k tomu otec a hned od malicka jsem se toho chytil.
Další stránky
1234>>