Ptejte se: Miroslav Kopřiva

Ptejte se: Miroslav KopřivaV anketě na oficiálním facebookovém profilu klubu www.facebook.com/hcslavia jste si vybrali jako hosta online rozhovoru brankáře Miroslava Kopřivu. Otázky můžete pokládat už nyní, slávistický gólman bude odpovídat ve středu 4.4. od 11:30. Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné nebo vulgární dotazy.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 39 odpovědí v této kategorii celkem.

Viktor M. (maudr.viktor@seznam.cz - buf)
4.4.2012, 12:16

Zdravim Miroslave, mel bych na Vas par otazek.

1 Znate Ryana Millera? jaky na nej mate nazor?
2 myslite si, ze micka zuatane ve slavii nebo oujde jinam?
3 to stejne s Vami
4 jak hodnotite Michala Valenta golmana mlb.

Diky moc Viktor M.

Odpověď:
Miller je vynikající gólman. Myslím, že Tomáš Micka zůstane, já také. Hodnocení Michala Valenta bych nechal na jiných.
Kveta (liz.corday@seznam.cz - KLadno)
4.4.2012, 11:57

ahoj. Míro chci se zeptat jestli příští sezonu budete o2 arene nebo v edenu? Jaké filmy máš rád? a co hudba?

Odpověď:
To nevím, kde budeme hrát. Rád se podívám na krimi, thrilery a samozřejmě komedie. Kromě dechovky poslouchám všechno.
F.R. - Vlček Pajič (Hc Slovan Ústečtí Lvi)
4.4.2012, 11:55

Ahoj Míro....
1) Jak hodnotíš sezonu Slavie ?
2) Jak hodnotíš sezonu ze svého pohledu ?
3) Kdo myslíš že vyhraje Titul ELH ?
4) Jak si představuješ svojí budoucnost ?
5) Pokud sleduješ 1. ligu, mezi Ústím a Chomutovem, kdo myslíš, že vyhraje ?
6) Můžeš mi charakterizovat T. Micku ? :D
7) Kdo myslíš, že bude hrát Baráž ?
8) Máš nějaké své oblíbené číslo ?
Díky za zodpovězené otázky a hodně štěstí v životě i v hokeji ;))

Odpověď:
Na některé otázky už jsem odpovídal: 1,3,4. 2) Mohlo by to být určitě lepší, zvlášť po loňské sezoně byla ode mě velká očekávání. Trochu mě přibrzdilo zranění, i tak jsem měl v základní části průměrnou bilanci 11 výher - 12 porážek. A v play out podobně 4-4. 5) Myslím si, že Ústí. 6) Tomáš Micka je poctivý a hodný kluk a na ledě obrovský dříč. 7) Asi už je to jasné - Boleslav. 8) Asi 1.
Adam29 (adam.majer@volny.cz - Praha)
4.4.2012, 11:54

Ahoj, chci se te zeptat co ty a hokejbal?vim ze jsi odmitl jet na MS, proc?

Odpověď:
Bál jsem se míčku :). Nikdy jsem hokejbal nechytal, proto jsem si moc nevěřil.
4.4.2012, 11:51

Ahoj Míro. Jak si spokojeny s letošní sezonou? a podle tvého názoru mysliš si že titul budou mít Pardubice nebo Brno?

Odpověď:
Na letošní sezonu už jsem odpovídal. Ve finále víc fandím Brnu, protože je tak hodně kluků, kteří byli ve Slavii. Moc bych jim titul přál.
Lukáš (jajinek05@seznam.cz - HC Slavia Praha)
4.4.2012, 11:50

Co říkáš na sočasnou fotbalovou slavii a kdo je podle tebe nejlepší hráč hokejové slavie? Děkuji

Odpověď:
Fotbalovou Slavii, abych řekl pravdu, moc nesleduji. A nejlepší hráč hokejové? To je snad jasné :). Petr Kadlec a Michal Vondrka.
Dominik (dominikovi@gmail.com - Praha)
4.4.2012, 11:49

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak vypadá obyčejný den hokejisty Slávie? Také se blíží konec sezóny, jaké máte plány na dovolenou a už se těšíte na předsezónní přípravu? Co od ní očekáváte? Děkuji a gratuluji k udržení!

Odpověď:
Vstávám přibližně kolem osmé hodiny. V půl deváté odjíždím na trénink. Pak zase po poledni odjíždím domů za rodinou. Snažím se každý den někam s manželkou a Mirečkem někam vyrazit. Dovolenou jsem zatím neplánoval. 2. května už nám zase začíná příprava a už teď se na ní moc těším :).
Tomáš... (tomfendrysak@seznam.cz - Neratovice..)
4.4.2012, 11:44

Ahoj.. co si myslíš o letošní sezóně..?? jak si tozumíš s Dominikem..?? Doufám že ve Slávii zůstaneš.. :))

Odpověď:
Pro celé mužstvo to byla sezona určitě nevydařená. Na druhou stranu v play out jsme se zaslouženě zachránili. Dominik je fajn, nemáme spolu žádný problém.
Tomáš Horníček (tomas.hornicek@student.englishcollege.cz - Slavie)
4.4.2012, 11:44

Ahoj Míro,
Co si myslis o jizde brna?

Odpověď:
Je to překvapení, na druhou stranu když vyřadili první Spartu a druhou Plzeň, tak v nich asi něco bude.
Pavel (pavel.vodenka@seznam.cz - HC Slavia Praha)
4.4.2012, 11:36

Zdravím Míro, jsem rád, že jsme se udrželi, protože jsem patříme. Věřím, že příští rok bude o 100% lepší. Jak bylo těžký se smířit s tím, že po tolika letech se bude hrát play-off bez Slavie? =) Brali jste všichni play-down jako ”normální” zápasy nebo jste si uvědomovali, že jde o sestup? =) Díky za odpověď a hodně úspěchů a hlavně zdraví. Pavel

Odpověď:
Pro mě osobně to bylo hodně těžké. Do Slavie jsem přišel hrát o medaile, bohužel letos byla tabulka vyrovnaná a do play off jsme se nedostali. Každý zápas ve skupině o udržení byl o bytí a nebytí.
Další stránky
1234>>