Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2135 odpovědí v této kategorii celkem.

fpsp (fps@seznam.cz - Praha)
14.10.2017, 10:03

”by mě docela zajímalo koho nepadlo hrát v sobotu 14.10. od 17:30 s Benátkami když od 20h dávají na ČT Sport MFK Karviná-SK Slavia Praha? počítejte s tím, že na tomto zápase bude nejinší návštěva v sezoně

Odpověď:
Naše termínová listina je známá dlouho dopředu, fotbalová se mění dva týdny před zápasem dle TV vysílání. Nejsme schopni zareagovat na všechny změny, posun kvůli fotbalu děláme vždy v případě, kdy oba týmy hrají doma a hrálo by se ve stejný čas. Navíc se přímo tyto zápasy nekryjí. Jakub Mezlík”

raději jste měl napsat že na fanoušky kašlete, stejně jako na nás kašle celé nevedení HCS, než napsat takovou nesmyslnou výmluvu, ale nic jiného jsem od vás ani nečekal, už aby jste všichni z naši milovaný HCS vypadli, a šli jste nič zase jiný klub!
Zájemce o pomoc
10.10.2017, 12:47

Dobrý den,

rád bych Vám pomohl s hledáním nových partnerů, ale nehledám to jako zdroj přijmu, mám svoji práci dobře placenou, jde mi o to pomoci Slavii.

Byla by tato možnost?

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte prosím kolegyni Petru Mickovou, pmickova@hc-slavia.cz. Děkuji, Jakub Mezlík
FPS (fps@seznam.cz - 6809141801)
10.10.2017, 09:44

Adam Nekolný
9.10.2017, 09:08

Dobrý den, velmi mne mrzí a ani nevíte jak, že se Slavia dostala, kam se dostala. Bohužel nevidím žádnou snahu o posun a spíše se Slavia propadá, ale vedení to zřejmě nezajímá ani nikdy zajímat nebude. Chcete, aby Slavia skončila? Přijde mi, že děláte pro toto všechno, co se dá a tunelů je kolem Edenu velmi mnoho.

Odpověď:
Dobrý den, nikdo nechce, aby Slavia skončila, se současnými výsledky nejsme spokojeni a pracujeme na zlepšení. Jakub Mezlík
zklamaný a naštvaný fanoušek
8.10.2017, 19:32

To jsou moc pěkná slova pane Mezlíku, ono je něco jiného přát si a něco pro to udělat. Jsou to jenom slova, všichni víme, že návrat do extraligy se nechystá, odpovídají tomu i výsledky i návštěvnost zápasů. A je mi to moc líto, ani si asi neumíte představit jak moc

Odpověď:
Výsledky neodpovídají ambicím týmu, na návštěvnosti se snažíme pracovat, v Edenu máme novou obrazovku, navázali jsme spolupráci se základními školami. Dále sháníme nové partnery. Jakub Mezlík
jirka klokan 35 (ihcbohemians@email.cz - Praha)
8.10.2017, 17:41

Dobrý den hc bohemians praha schání posily,máme zájem o 3 hráče Slavie a o 5 juniorů.Zapojte své agenty a dohodneme se.
Alex
4.10.2017, 23:10

Dobrý den jak hodláte vyřešit to že doma nevyhrává

Odpověď:
Dobrý den, s výsledky nejsme spokojeni, trenéři pracují s hráči na tom, aby se výkony zejména v domácím prostředí zlepšily. Pokud se to nepovede, samozřejmě může dojít i ke změnám v hráčském kádru. Jakub Mezlík
zklamaný a naštvaný fanoušek
2.10.2017, 11:04

vidím to úplně stejně jako naštvaný fanoušek, reakce je neuspokojivá, protože všichni víme, že bez stadionu a bez peněz se do extraligy nevrátíme. Nebo to vidíte jinak? Že by ve sportu nerozhodovaly finance? Pan Benýšek ani pan Pitter ty peníze neseženou, je jisté, že jim situace vyhovuje taková jaká je. Na fanoušky se kašle, ti nejsou důležití.

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě finance hrají roli, to máte pravdu. Ale není pravda, že by vedení tato situace vyhovovala. Všichni bychom rádi viděli Slavii zpět v extralize. Současné umístění v tabulce neodpovídá ambicím našeho kádru. Jakub Mezlík
Naštvaný fanoušek
29.9.2017, 13:54

Moc děkuji za odpověď/neodpověď:

Dobrý den, byl jsem ve středu na zápase Slavia - Třebíč a moc mne mrzí, kam to Slavia dotáhla a vidím, jak to jde of pěti k jedné a není snaha o to Slavii dostat zpátky tam, kam patří. Tímto se s Vámi loučím a nebudu jediný velký slávista, který na Slavii zanevřel, protože tam není žádná snaha. Začalo to redukční dietou, pak odmítnutím CEFC China a teď toto. Takže nejdříve ukažte, že to se SLavií myslíte vážně a pak teprve začnu opět chodit na hokej a nejsem zdaleka sám. Co mám informace, tak se chystá hromadný bojkot fanoušků a nepřijde nikdo, ale Vám je to zřejmě jedno.

Pánové Pittere a Benýšku, moc děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Dobrý den, mrzí nás, že takhle Slavii vnímáte, i vedení by chtělo dostat Slavii, kam patří. Nicméně ve vašem příspěvku nevidím žádnou otázku, na kterou bych měl odpovědět. Jakub Mezlík
Naštvaný fanoušek
29.9.2017, 12:11

Pánové Pittere a Benýšku, moc děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Další stránky
123456>>