Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2108 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr9608
17.6.2017, 06:55

Dobrý den. Mám si tuto výzvu vysvětlit tak, že finanční situace našeho klubu je natolik tíživá, že musí pokoutně shánět VHS záznamy (jejichž kvalita může být velice neuspokojivá) namísto toho, aby oslovil archivní oddělení ČT, který by měl vším potřebným disponovat na kvalitních profesionálních nosičích? Nemluvě o problematice aut. práv.

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě naše první snaha byla sehnat tyto záznamy od České televize, ta ale bohužel těmito záznamy nedisponuje. Nicméně autorská práva jsme od ní na tyto zápasy získali, takže jejich následné použití problematické není. Jakub Mezlík
honza
14.6.2017, 23:46

Dobry den chci se zeptat jestli jsou v plánu ještě nějáke posily? děkuji

Odpověď:
Dobrý den, není vyloučen příchod ještě nějakého hráče, ale v tuto chvíli žádné konkrétní jméno není. Jakub Mezlík
Kryštof Vohráblo (krystof@seznam.cz - Slavia)
12.6.2017, 15:14

Dobrý den, jak to vypadá s vyrovnáním platů hráčů? Nastoupí slavie do dalšího ročníku wsm nebo jí bude odebrána licence? 6.6. mělo být zaplaceno.

Odpověď:
Dobrý den, závazky vůči hráčům byly uhrazeny, není důvod, proč bychom neměli do WSM ligy v dalším ročníku nastoupit. Jakub Mezlík
Honza
6.6.2017, 00:11

Dobrý den,
Oblékne v nadcházející sezóně zase sešívaný dres Lukáš Endál?

Dobrý den, momentálně s ním nepočítáme. Jakub Mezlík
petr
2.6.2017, 08:00

Dobrý den, jak to vypadá s Lukášem Endálem ?

Odpověď:
Dobrý den, aktuálně to vypadá tak, že Lukáš Endál u nás působit nebude. Jakub Mezlík
PJH (david.a.petr@seznam.cz - slavia praha)
1.6.2017, 11:34

Dobrý den, ceny vstupenek +permanentek ?? Konkrétní ceny ne pravděpodobně..

Odpověď:
Dobrý den, cenová hladina zůstane stejná jako v minulé sezoně. Jakub Mezlík
Honza
31.5.2017, 20:02

Dobrý den. Kdy se prosím přesně uskuteční během června valná hromada HC Slavie Praha?

Dobrý den, valná hromada HC Slavia Praha na červen plánována není. Jakub Mezlík
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
30.5.2017, 16:46

Chybí vám v rozpisu přípavy zápas s pce.

Odpověď:
Dobrý den, přípravný zápas na ledě Pardubic byl zrušen, viz článek zde. Jakub Mezlík
Ales Brazda
26.5.2017, 09:54

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli se zlepší v příští sezoně nějak propagace partner klubu, než tomu bylo v minulé sezoně? Reklamy na dresu, na ledě atd…?

Dekuji a pekny den

Odpověď:
Dobrý den, každá reklamní plocha má svoji hodnotu, pracujeme na tom, abychom je obsadili partnery klubu. Jakub Mezlík
honza
21.5.2017, 23:09

Dobrý den chci se zeptat jestli budou ještě nějaké posily a pokud možno které?

Dobrý den, aktuálně řešíme příchod jednoho útočníka. Jakub Mezlík
Další stránky