Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2194 odpovědí v této kategorii celkem.

12.4.2018, 10:58

mlčení znamená souhlas.

11.4.2018, 22:00

Dobrý den,

přečetl jsem si rozhovor na idnes.cz ohledně hokejové Slavie a jsem z toho dost smutný. Čekáte vyšší zájem fanoušků, ale kdo by chodil na cirkus, který nemá zájem postoupit zpátky do extraligy. Bohužel pan enýšek splnil svůj úkol potopit hokejovou Slavii a dostat do O2 Areny Spartu a teď dělá vše, aby se Slavia náhodou nedostala zpátky nahoru, kam patří.

Odpověď:
Dobrý den, váš příspěvek neobsahoval žádný dotaz, proto jsem na něj nereagoval. Jakub Mezlík
11.4.2018, 22:00

Dobrý den,

Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
9.4.2018, 16:44

Dobrý den,budou posily na příští sezonu nebo hodláte hrát se současnými hráči?

Odpověď:
Dobrý den, o změnách v kádru budeme informovat, jakmile to bude možné. Jakub Mezlík
Petr (Zanz@seznam.cz - Hc slavia)
8.4.2018, 13:54

Dobrý den, Kadlec a Bednář jsou ikony Slávie... Budete usilovat pokud neprodlouží smlouvu se svými stávající mi kluby, aby dokončili kariéru u nás a pomohli vrátit Slavii tam kam patří a nebo na to kašlete?

Odpověď:
Dobrý den, Bednář podle svých slov ukončil kariéru, o Kadlecovi v tuto chvíli žádné informace nemám. V uplynulé sezoně jsme ukázali, že naši odchovanci mají u nás dveře otevřené a máme o ně zájem, viz příchody Drtiny, Doležala, Baráka, Ryzáka. Jakub Mezlík
29.3.2018, 21:44

Dobrý den kdy ohlásíte změny v kádru?

Odpověď:
Dobrý den, většina hráčských smluv je platná do 30.4., dá se předpokládat, že po tomto datu zveřejníme změny. Jakub Mezlík
20.3.2018, 16:33

Dobrý den, děkujeme za odehranou sezonu, která splnila cíl, který byl nastavený před sezonou. Spíše bych se chtěl zeptat, jaké jsou střednědobé a dlouhodobé cíle ohledně vybudování základny a boje o návrat do extraligy a v neposlední řadě na finanční stránku klubu, jestli klub již zase funguje a nehrozí, že klub nebude dále fungovat.

Děkuji a ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den, i my děkujeme za podporu. Průběh sezony ukázal, že jsme mohli pomýšlet třeba o místo výše a mrzí nás i průběh semifinálové série, která nemusela být tak jednoznačná. Myslím si, že v prvním a třetím zápase byla šance to dotáhnout do vítězného konce. Vzhledem k tomu, že před dvěma týdny skončila pro Slavii sezona, tak nyní je opravdu nutné, aby akcionáři stanovili jasný cíl a záměr v nadcházející sezoně a i v těch dalších. Samozřejmě pokud budu mluvit za sebe, tak cíle a plány mám, ale prosím o trpělivost v této odpovědi směrem k Vám, ať to nejsou jen cíle člena představenstva a zároveň zástupce jen jednoho akcionáře a v tomto případě minoritního. Vladimír Pitter
Pavlik33 (pavelrehak74@seznam.cz - Slavia)
18.3.2018, 18:45

Budou už konečně finance a lepší kvalitnější hráči na příští sezonu

Odpověď:
Dobrý den, informace o změnách hráčském kádru budeme přinášet na našem webu. Jakub Mezlík
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Hradec Králové/ černíkovice, okres RK)
13.3.2018, 08:13

Dobrý den,
Streamy v domácích zápasech, ale probíhají i na livesportv.cz, ano je to poskytující firma,ale streamuje kromě tipsportu i na svoje stránky, někomu jste odpověděl, že zde streamy na zmiňované stránce, což je ale chyba, protože, z jejich vysvětlení plyne, že mají dva nezávislé streamy, jeden stránky firmy a druhý tipsport, jen pro upřesnění

Odpověď:
Dobrý den, ano, ale my jako klub máme smlouvu s Tipsportem, proto uvádíme dle dohody Tipsport TV. Jakub Mezlík
štulík JIří (stulikjiri@seznam.cz - čerčany)
10.3.2018, 03:15

dobrý den,
mám dotaz:
HC Sparta je v boji o titul 2018/2019 vyřazena. V této souvislosti mně napadá, zda by hokejové vedení Sparty zapůjčilo několik svých hráčů, aby pomohli HC Slavii v boji proti Karlovým Varům, případně i v samotné baráži! To by byla bomba! Slavii bych strašně přál návrat do hokejové extraligy už kvůli býv.tr. p. Růžičkovi!
Štulda

Odpověď:
Dobrý den, to samozřejmě možné není, existují pravidla pro hostování a střídavé starty mezi soutěžemi, která toto neumožňují. Jakub Mezlík
Aleš Brázda (alesek@seznam.cz - Praha)
5.3.2018, 15:52

Dobrý den, v sobotu 17.3.se bude hrát fotbal Sparta – Slavia od 17:30 a nejspíše se bude hrát doma s CEB nebo KV. Uvažujete o pozdějším začátku utkání, protože v 17:00 na utkání z fanoušků Slavie nikdo nepřijde.

Předem děkuji

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě o této kolizi s fotbalem víme, a pokud budeme hrát v sobotu 17.3. domácí zápas, určitě se nebude hrát od 17:00. Nicméně neuvažujeme o pozdějším začátku, ale naopak o dřívějším. Jakub Mezlík
Další stránky
123456>>