Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2084 odpovědí v této kategorii celkem.

Baronová (j.baronova@volny.cz - Praha)
5.4.2017, 14:20

Dobrý den,
fandíme Slávii i když se nedaří, ale poslední tři roky jsou pro všechny fandy utrpením. Ani letos se tým nedostal zpět do extraligy. Chápeme, že z původního mužstva zůstalo torzo poté, co pan Růžička ”vybral” hráče a vzal je do Chomutova, ale jistě není problém nakoupit kvalitní hráče a dostat se zpět do extraligy, vynaložené náklady by se se vrátily prostřednictvím sponzorů, reklam atd. Pokud nejsou peníze tak raději hokejový klub zrušit a ušetřené peníze věnovat sportům, kde je naděje na výborné výsledky,
Stávající situace je nedůstojná tradici a významu Slávie.
Ještě bych se chtěla zeptat zda nemáte kontakt na p. Tomáše Herstuse, kdysi ve Slávii působil a my se s ním přátelili. Díky za odpověď. S pozdravem J.Baronová

Odpověď:
Dobrý den, ohledně kontaktu na p. Herstuse mi prosím napište na e-mail, s ohledem na jeho soukromí ho veřejně uvádět nebudu. Jakub Mezlík
Aleš
28.3.2017, 10:34

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaké jsou cíle na nadcházející sezonu, jestli se chce bojovat o postup do extraligy nebo se spokojíte s WSM ligou, ze které se nedá sestoupit a tak se bude hrát jen pro zábavu.

Děkuji.

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den, určitě nebudeme hrát WSM ligu jen pro zábavu. Aktuálně probíhá formování kádru na příští sezonu a na začátku května informace zveřejníme. Jakub Mezlík
Pavel (pavel.vlasek@email.cz - Ceske budejovice)
4.3.2017, 12:24

Dobry den,chtel bych se zeptat,zda budete vysilat nekde semifinale(napr.tipsport)dekuji

Dobrý den, utkání bude vysíláno prostřednictvím TV Tipsport. Jakub Mezlík
Petr Rac
27.2.2017, 00:30

Dobrý den, pokud by se v neděli hrálo páté utkání, prizpusobite začátek fotbalu Slavia - Plzeň?

Dekuji

Odpověď:
Dobrý den, případné páté utkání by se hrálo v pondělí 6.3. od 18:00. Jakub Mezlík
Vrahovicaci2016 (vavrous@dtvm.cz, mucha@dtvm.cz, jisa@dtvm.cz - Přerov / HC Zubr Přerov)
22.2.2017, 13:30

Dobrý den, jménem neoficiálního fanklubu HC Zubr Přerov Vás zdravíme a sdělujeme Vám, že během naší série se zbabělým klubem HC Jestřábi Prostějov jsme mysleli i na Váš klub. Moc dobře si totiž vzpomínáme jak tento velkohubý tým slavil své říjnové vítězství nad Vaším týmem složených z juniorů, kteří měli za sebou již dopolední zápas s Jihlavou. Moc dobře si vzpomínáme jak si Prostě.uráci užívali každý gól ve vaší síti a ze všech sil se snažili Váš tým co nejvíce zesměšnit. Ani kapičku respektu ti ubožáci neměli. Proto je nám velkou ctí, že my jako jejich největší rivalové jsme ty ubožáky poslali na dovolenou. Pro Váš tým je to určitě také částečná satisfakce. Vy se totiž na rozdíl od nich můžete chystat na čtvrtfinále. S pozdravem neoficiální fanklub HC Zubr Přerov P.S. Třeba se Váš tým s naším týmem HC Zubr Přerov ještě letos potká.
Aleš Křenek
22.2.2017, 12:36

Dobrý den, myslím, že by stálo za to udělat něco s ledem na play-off, alespoň namalovat čáry. Není na ledě vůbec nic vidět a sám jsem na tom ledě hrál nedávno a měl jsem dost problémy.

Předem děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, v pátek proběhlo malování čar na led. Jakub Mezlík
hokejveteran (hokejveteran@seznam.cz - stř.čechy HCS)
20.2.2017, 11:47

Dobrý den,
nějak mi ušlo - konala se valná hromada ?

Odpověď:
Dobrý den, valná hromada by se měla konat na konci února. Jakub Mezlík
jirka klokan35 (ihcbohemians@email.cz - Praha)
13.2.2017, 17:59

Hc Bohemians Praha schání kvalitního brankáře.Máme zájem o vašeho náhradního brankáře.
prazsky hovado (prazskyhovado@centrum.cz - praha/slavia)
3.2.2017, 09:04

upresneni dotazu radka z 18.1.

jednalo se o dotazy stamgastu restauraci: admira, las palmas a u hofmanu

Milan Pokorný (Praha)
2.2.2017, 11:19

Dobrý den,

chci se Vás zeptat, co je pravdy na tom, že má Sparta zapsaného Ronalda Knota na soupise pro možnost střídavých startů?

Předem děkuji

Dobrý den, není to pravda. Jakub Mezlík