Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2180 odpovědí v této kategorii celkem.

Robert Trefný (RTREFNy@seznam.cz - Benešov)
12.2.2018, 16:53
 
Dobrý den

Dočetl jsem se že ve funkci hlavního trenéra staršího dorostu u Vás v klubu zastává Josef Beránek.

Měl bych dotaz. Zakoupil jsem hokejové karty k výročí dvaceti let od výhry našeho národního týmu v Naganu 1998. Shodou náhod můj otec bude tento rok také slavit výročí a to padesáté narozeniny. Napadlo mě že bych jednotlivé karty hráčů nechal podepsat právě od nich samotných a poté je nechal zarámovat.

Bylo by prosím možné abych na adresu klubu poslal balík s kartou právě Josefa Beránka a že by mi jí podepsal? A poté pokud možno byla odeslána zpět ke mě. Samozřejmě poštovné a balné od Vás uhradím při převzetí karty.

Vím, že právě 5.2.2018 proběhla autogramiáda vítězů Nagana, ale bohužel jsem karty sehnal od překupníka až dnešním dnem..

Mockrát děkuji za odpověď

S pozdravem

Robert Trefný

Odpověď:
Dobrý den, ano, je to možné, podpis od Josefa Beránka zařídím. Zašlete kartu na adresu klubu a přiložte informaci se zpáteční adresou. Jakub Mezlík
Aleš Brázda
5.2.2018, 12:09
 
Dobrý den, neuvažujete po návštěvě utkání Benátky – Kladno, kdy přišlo 7500 diváků o možnosti přesunu zápasu do O2 Areny? Myslím, že by mělo zájem přijít i dost lidí z Kladna a z Prahy a návštěva by určitě překročila hranici 10.000 diváků.

Děkuji


Odpověď:
Dobrý den, o této možnosti jsme se bavili, ale jak už jsem odpovídal, nakonec jsme dali přednost sehrání zápasu na našem domácím stadionu v Edenu. Jakub Mezlík
Honza
4.2.2018, 23:01
 
Dobrý den kdy nastoupí jan pohl a marek račuk

Odpověď:
Dobrý den, Marek Račuk už je zdravý, termín návratu Jana Pohla zatím nedokážeme přesně určit. Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
2.2.2018, 17:57
 
Přeji Slavii mnoho úspěchů a přeji si nějakého kvalitního gólmana.Ať se daří!
Petr
1.2.2018, 09:42
 
Dobrý den ,připojuji se k dotazu níže, co rozhodlo o posílení útoku hráčem ktery je k ničemu nedokáže hrát v Prostějově a je odesílán do druhé ligy a přesto skončí u nas .? zcela logicky tu nastava otazka, ktery idiot za těmito prestupy stojí.? Prostejov přivede produktivního útočníka Krale , a my toto.... o brankáři ani nemluvě, k ničemu další brankář... pak tu jsou další hráči jako je Jiří Doležal , jeho angažování doteď nechápu, a Zigo -co to sakra ma být uvedeteho jako posilu , on jediný by opravdu posila mohl být a Hradec nám ho nepujci... co to sakra je za kroky proč angažujeme takovéto omyly , kdo je ve Slavii tím neschopnym mužem co ma toto na svědomí? Proč tak jako všichni co nevykonavaji svoji práci dobře nedostane výpověď? (Leda že by za tímto kroky snad stal sám majitel)

Odpověď:
Dobrý den,
je vidět, že nejste tak znalý této situace, ačkoliv se to do této role pasujete, a ještě urážíte! Jelikož jsme za poslední tři měsíce zaregistrovali poměrně dost absencí kvůli zranění v obraně a útoku, tak byly učiněny postupně kroky směřující k příchodu hráčů v průběhu sezony vč. střídavého startu hráče Ziga, ačkoliv my od počátku tento styl spolupráce nevyznáváme. Je naší preferencí mít tým pohromadě a nikoliv, že jezdí někdo pouze na zápasy a trénuje a hraje někde jinde. Ale právě kvůli zranění nebo i poklesu výkonnosti některých hráčů jsme k tomuto kroku nakonec přistoupili. Obdobné to je i u hráče Endála. Jejich účast na zápasech WSM ligy je závislá na tom, jak je především využívá jejich tým. Od začátku sezony jsme si řekli, že nechceme být jakousi farmou pro hráče z extraligových týmu a čekat na to, koho nám na zápas pošlou.

Co se týče hráče Hozáka z Prostějova, tak šlo o doplnění typologicky hráčem, který může být k dispozici pro případ právě zranění nebo může nahradit obdobné typy hráčů. Záleží opravdu na výkonnosti jednotlivců a pak je to o šanci obecně, jak s ní samotný hráč naloží. A jelikož se blíží finální část sezony, tak jsme angažovali tohoto hráče, který by nadále působil v Prostějově a II.lize. Nicméně jsme měli především zájem o angažování jiného hráče, který bohužel nebyl uvolněn svým klubem pro zbytek sezony do Slavie. Vámi zmíněného útočníka Krále trenéři sledovali, jak se chová v zápasech a vyhodnotili, že tento typ hráče není vhodný pro posílení týmu. Neznamená to, když dělá body v Benátkách, že by je dělal v našem týmu. Pro nás je důležitý herní projev a jak se chová hráč na ledě při zápase. Je vidět, že celé to posuzujete dle statistik, protože jinak byste nezmiňoval ani návrat Jiřího Doležala.

Pakliže budou všichni fit, tak jsem přesvědčen, že máme dost kvalitních hráčů na to, abychom uspěli v play-off. Já tomuto týmu věřím a věřím, že v play-off svou sílu ještě ukáže. Pokud máte zájem se dozvědět více, tak se můžete objednat na schůzku a vysvětlím Vám to osobně.
Vladimír Pitter

Petr Stloukal (Xxxx - Praha)
31.1.2018, 18:14
 
Dobrý den,

rád bych se Vás zeptal, kdo v klubu rozhoduje o případných posilách a na jakém základě tyto posily vybíráte. Je my jasné, že finančních prostředků není a asi nebude příliš, přesto nerozumím posledním změnám v kádru. Bohužel absolutně postrádám nějakou filozofii klubu nebo směr kterým se klub bude ubírat. Od letošní sezóny, je WSM liga uzavřená, proč klub místo toho, aby sem chodili na hostování nebo na střidavé starty raději nevynaloží finance pro dvě kvalitní pětky a zbytek není z mladých perspektivních hráčů??? Jistě i fanoušci by snáz přijali než tyhle nahodilé akce a posily, které odehrají pár zápasů a jdou pryč a žádný vztah ke klubu nemají. Nechybí tu trochu ochota pracovat s mladými hráči i za cenu chvilkového neůspěchu. Proto raději přivádíme mladé hráče odjinud? Proč nepracujeme se svými mladými hráči? Nebo v tom snad je nějaký interest lidí, kteří o tom rozhodují? Za p. Bukače hráče do klubu sháněl agent p. Herstus a nyní je to p. Podlešák? Nemělo by se totiž zapomínat na budoucnost, jelikož některé kroky vedení nejsou zrovna povzbudivé pro hráče v juniorských a dorosteneckých kategoriích.

Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů

Odpověď:
Dobrý den,
na to, kdo a jak v současnosti řeší kádr, jsme odpovídali již v minulosti. Nicméně jsou to trenéři, kteří mají na starosti skladbu týmu a případné doplňování. Pak samozřejmě záleží na tom, zda se dohodnu s hráčem, respektive jeho agentem na smlouvě a je to v rámci možností, které máme. Příchody Marka Račuka, Jana Pohla a Jiřího Doležala byly takto řešeny. Nesouhlasím s tím, co zmiňujete o mladých hráčích. Naopak jsou součástí A-týmu a v průběhu sezony jich celá řada s A-týmem trénuje a do zápasu se dostanou ti, kteří trenéry přesvědčí svou výkonností. V tomto směru je velmi dobrá komunikace mezi trenéry A-týmu a juniorky. O tomto tématu hovořil i trenér Razým v rozhovoru. Naše filozofie je dána, a to nejen k finančním možnostem klubu, a současný podíl kmenových hráčů v A-týmu je toho důkazem. Co se týká agentů, tak nevím, z čeho usuzujete, ale skutečnost je takoá, že v podstatě téměř všichni hráči jsou zastupovány agenty. A vzhledem k tomu, že se jich na trhu vyskytuje omezený počet, tak je zcela běžné, že agent v týmu zastupuje i klidně dva tři hráče. Nevím o žádném interestu z pozice výběru agenta. Nás zajímají hráči a ne kdo je zastupuje. A bohužel i naši hráči v mládeži, kteří již jsou oporami ve svých kategoriích, tak mají své agenty. To je realita, kterou my neovlivníme.
Vladimír Pitter
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
31.1.2018, 09:59
 
Dobrý den,budou posily na příští sezonu?Jsem slávista.

Odpověď:
Dobrý den, v tuto chvíli je předčasné informovat o posilách na příští sezonu, nyní se připravujeme na letošní play-off. Děkuji za pochopení. Jakub Mezlík
Novák
30.1.2018, 14:14
 
Dobrý den,
kdy by mohlo být definitivně jasno, zda se utkání s Kladnem 14.2. odehraje v Edenu nebo v o2 aréně?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, počítáme s tím, že se utkání odehraje v Edenu. Jakub Mezlík
Jan Němec
30.1.2018, 12:32
 
Všechny kluby dělají všechno pro lidi, ať mohou vidět zápas s Kladnem naživo (Benátky do Liberce, Přerov možná do Olomouce a další)…. Jen marketing Slavie naprosto nic, ani se nedá vědět lidem na webové stránky, že je vyprodáno. Opět krásná práce

Odpověď:
Dobrý den, informaci jsme na web včera po poledni zveřejnili, ještě je možné, že na web uvolníme několik vstupenek z nezaplacených objednávek. O variantě přesunu jsme také uvažovali a probírali možnosti. Jakub Mezlík
Jan Němec
30.1.2018, 10:54
 
Můžete dát prosím na stránky, že je už vyprodáno na Kladno?

Odpověď:
Dobrý den, informace se na webu objevila včera po poledni. Jakub Mezlík
Další stránky
123456>>

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže