Ptejte se: Redakce a webmaster

Ptejte se: Redakce a webmasterZde se můžete ptát na cokoliv, co se týká tohoto webu. Můžete nám také psát vaše připomínky či nápady k webu.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1619 odpovědí v této kategorii celkem.

JanaF (janafrolikova@seznam.cz - Praha)
1.8.2014, 11:43

Dobrý den, domnívám se, že by bylo fajn už doplnit soupisky jednotlivých mládežnických týmů pro tuto sezonu, tolik novinek tam asi nebude....

Odpověď:
Dobrý den, aktuálně čekáme na finální podobu soupisek. Až bude známa umístíme je na web. -jj-
Paul Allington (paul.allington@hotmail,com - Telford, England)
3.7.2014, 00:44

I am visiting Prague to watch the Slavia v Vitkovice game on Friday 26th September 2014. What time does the game start please?

Thank -you Odpověď:
This match was rescheduled for Monday, 30th September. The game starts at 18.15 (6.15 PM). Thank you for your interest!

Ladislav Jirsa (pohodar40@seznam.cz - Praha)
4.6.2014, 12:03

Dobrý den . Jsem fanoušek Slavie a jelikož mi je 50 let tak už hodně dlouho. Sleduji i mládež . Když jsem si procházel soupisku A mužstva tak mě zarazila fotka u hráče Václava Tomka . Nemáte tam chybu , na fotce je spíš nějaký mladší dorostenec. Děkuji Jirsa

Odpověď:
Hezký den, fotosoupiska bude v průběhu letní přípravy zaktualizována.
Michaela (liz.corday@seznam.cz - slany)
3.5.2014, 10:01

dobry den chci se zeptat jestli bude v létě nějaka autogramiáda slavistu nebo jina akce dekuji

Odpověď:
Dobrý den, chystáme autogramiádu a krmení lva v pražské ZOO. Akce proběhne nejspíše opět v závěru léta. Hezký den
LP (HC Slavia Praha)
22.4.2014, 20:19

Dobrý den, jen chci navrhnout novou písničku po gólu.
Jeto skupina Europe písnička The Final Countdown.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za návrh. -jj-
Lukyn
23.3.2014, 19:32

Dobrý den, moje otázka je jak se jmenuje písnička po gólu?

Dobrý den, je to skupina MAD, skladba The Concert. -jj-
Ferdík
20.3.2014, 12:07

Lze nějakým způsobem vrátit permanentku?

Odpověď:
Dobrý den, toto je spíše otázka na vedení než na redakci. Obraťte se prosím na p. Jakuba Mezlíka. Děkuji -jj-
Adam Hanuš (adamhanus13@seznam.cz - Brandýs nad Labem)
16.3.2014, 13:16

Dobrý den,
vytvořil jsem návrh loga pro pro letošní play-off. Rád bych se o něj podělil a myslím, že by se mohl líbit.
http://www.2i.cz/c5be3e14c7 (nutno rozkliknout)
Věrný fanoušek,
Adam Hanuš
D.
14.3.2014, 14:19

Dobrý den. Mohu se zeptat, jak se jmenuje ta písnička, co hraje před nastoupením slávistů na led?

Dobrý den, je to píseň od skupiny Era - The Mass. -JJ-
Vít Korselt (vkorselt@seznam.cz - Praha)
14.3.2014, 10:33

Dobrý den,

marně hledám místo, kde bych mohl položit konkrétní dotaz týkající se dnešního zápasu. Na různých webových stránkách se objevuje různý čas zahájení dnešního zápasu. V kolik hodin tedy zápas skutečně začíná? V 17:30 nebo v 18:20? Kam se nůže člověk s takovým konkrétním dotazem obrátit?

zdraví Vít Korselt

Odpověď:
Hezký den , hraje se od 18:20.
Další stránky
123456>>