Ptejte se: Vladimír Růžička

Ptejte se: Vladimír RůžičkaVladimír Růžička byl 22.4. hostem našeho online rozhovoru.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš (spidi.s@seznam.cz - Dačice)
22.4.2008, 16:16

Jak se tesite na ligy mistru??? jakou pisnicku nebo skupinu poslouchate nejradeji? dekuji za odpoved

Odpověď:
Mám rád Kiss, Metalicu, Guns`n`roses a Iron Maiden. Liga mistrů je pro nás něco nového a jsme rádi, že můžeme hrát první ročník.
pgplum (Praha/Slavia)
22.4.2008, 16:13

Byl jsem dost překvapený když jsem se dozvěděl s jakými zraněními dohrávali PO někteří naši hráči - všichni mají můj velký obdiv. Doufám že se ta zranění vyléčí a nebudou mít žádné následky. Zejména by mě zajímalo jak jsou na tom Tomica a Vašíček a zda s těmito hráči počítáte i nadále.

Odpověď:
Musím s Vámi jednoznačně souhlasit, jsou to pro mě borci. Play-off se hraje ale se vším. Mára Tomica jde zítra na operaci menisku, co se týče Jirky Vašíčka - žebra by měla být v pořádku, ale s rukou to je horší, tam to bude ještě pár týdnů trvat. Zraněný byl i Tomáš Žižka, ten měl zlomený prst, takže v pořádku bude tak za 4-5 týdnu. Pepa Beránek by měl být zdravý do tří týdnů.
Nikolka (Nikolka.SKS@seznam.cz - Slááááááávia!)
22.4.2008, 15:45

Dobrý den Vláďo, máte už vyhlídnuté nové hráče do kádru?? a zůstane Igor ve Slávii?? a jak to vypadá s Jirkou Doležalem?? děkuji za odpovědi a hodně štěstí se Slávii!!! Nashle

Odpověď:
Na Igora už jsem odpovídal. Vyhlídnuté hráče mám, Jirka Doležal měl zlomenou klíční kost, ale není to nic vážného. Do tří týdnů by měl být v pořádku.
Pavel Novák (pnovak@techniserv.cz - PHA/SLA)
22.4.2008, 15:43

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli když slávie díky zisku titulu si finančně polepšila, proč by si nemohla udržet tak kvalitního hráče jako je Igor Rataj. To je opravdu tak drahý že si ho nemužeme dovolit? Vždyť to je téměř klíčový hráč! Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Váš názor samozřejmě beru, ale budu se snažit získat jiného klíčového hráče.
Pralinka (Hanka.Urbancokova@seznam.cz - Pražská Slavia)
22.4.2008, 15:42

Dobrý den, moc děkuji Vám i celému týmu za úžasný sportovní zážitek. Chci se zeptat jak probíhá spolupráce s HC REBEL? Ještě jednou moc dík MISTŘI

Odpověď:
Se spoluprácí s Havlíčkovým Brodem jsem maximálně spokojený, s Gustou Žákem jsme v hodně úzkém kontaktu.
Daniel (zonidonko@seznam.cz - Chomutov)
22.4.2008, 15:40

Dobrý den pane Vladimíre Růžičko. Blahopřeju právě k získanému titulu se Slávií v sezóně 20072008. Ještě jednou gratuluji. K tomu mám na vás několik otázek.
1.otázka : Hodláde koupit nějaké hráče ?
2.otázka : Zůstane v týmu Micka, Bednář a Kadlec ?
3.otázka : Co jste si říkal v posledních minutách před pohárem O2 Extraligy 20072008 ?
4.otázka : Necháte si logo a dresy jaké jsou do teďka ?
To jsou moje čtyři otázky. Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a spokojenost v týmu a hlavně neprodejte nejlepší hráče do ciziny nebo do jiného českého týmu. To vše Vám přeji jak k hokeji, tak i k Vašemu reálnému životu. Ještě jednou blahopřeji a naschledanu a snažte se zase v příští sezóně zvítězit. Děkuji a naschledanou.

P.S. Pozdravujte ode mně Beránka, Micku, Kadlece, Bednáře a Beránkovi přeji, aby byl už zdravý.

Odpověď:
V první řadě moc děkuji a teď k otázkám.
1, To si nechám zatím pro sebe, ale určitě budeme chtít někoho udělat.
2, Co se týče Micky s Kadlecem tak určitě. U Jardy to je trochu složitějsší - má platný kontrakt, ale je o něj velký zájem z Omsku. Byl bych moc rád, kdyby i nadále hrál za nás a uvidíme, jak se k tomu postaví sám Jarda.
3, Ke konci zápasu jsem byl hrozně šťastný. Za hráče, kub i fanoušky. Nikdy se na to nedá zapomenout, nadšení fanoušků vám navždy utkví v paměti. A pro se hokej hraje.
4, Logo si necháme určitě, mně osobně se moc líbí. A dresy jsou také skvělé, takže doufám, že nic měnit nebudeme.
Jindřich Materna (jindrich.materna@sunchemical.cz - Psáry)
22.4.2008, 15:38

Pane Růžičko, moc gratuluji. Byl jsem na dvou zápasech play-off včetně toho posledního a byl to zážitek na celý život. Přeji ať se Slávii daří i v příštím roce. Jindra Materna

Díky.
john (slavia)
22.4.2008, 15:38

dobry den,gratuluju k titulu.podle mne ste nejlepsi trener v CR.mam 14 let a hraju hokej,za chvili nam zacina letni priprava ale ja moc chci byt dobry a trenuju si taky sam navic.chtel bych vas poprosit poradte my jak bych si mohl sam natrenovat rychlost??? prosim konkretne.moc dekuju za odpoved.

Odpověď:
Děkuji. Jak si máš natrénovat rychlost? To ti řeknou tvoji trenéři, ale vždy platí, že vyšší hráči to mají s rychlostí těžší. Výbušnost se dá natrénovat např. skákáním na schodech, krátkými sprinty nebo v posilovně. Těch způsobů je více.
Martin M. (e.fe@seznam.cz - Praha - Slavia)
22.4.2008, 15:36

Dobrý den, ještě by mne zajímalo, jak to bude s přípravou na novou sezonu, jestli hráči dostanou (zasloužené) volno na úkor tvrdého letního drilu, či naopak. Jinak doufám, že stávající mančaft udržíte a místo Kuby Klepiše seženete podobného hokejistu. Díky

Odpověď:
Hráči mají měsíc volno, přesně do 18. května. Zatím odešel Kuba Klepiš a Michal Sup, na nové smlouvě jsme se nedohodli s Igorem Ratajem.
Dominika (dominikas.73@seznam.cz - Stochov-Slavia Praha)
22.4.2008, 15:33

Ahojky.Moc vám děkuji za víhru.Něco vám řeknu vy jste úplně úžasnej trenér jste jiný než ostatní trenéři a to je skvělí.Nejcíce se mi líbí jak jste pořád žvýkal to vaše žvýkání bylo něčím výjiměčné.Pozdravujte hráče a příští rok se tahle víhra musí zopakovat Slávka je nej tým. Kluci jsou skvělí a bezvadně sehraní moooc vám fandim a přeju hodně moc úspěchů a zdraví mám váš všechny moc ráda papapa PS:Buďte sám sebou :)

Odpověď:
Za poklonu mockrát děkuju.
Další stránky
123>>