Ptejte se: Michal Sup

Ptejte se: Michal SupDalším hostem v offline rozhovoru bude útočník Michal Sup, nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec extraligové historie Slavie. Ve Slavii odehrál během deseti sezón 550 zápasů, víc jich na kontě z hráčů oblékající v extralize dres Slavie nikdo nemá.

Článek před offlinem

Článek s odpovědmi Michala Supa

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 40 odpovědí v této kategorii celkem.

M (- - SPARTA)
28.8.2005, 21:25

Odpověď:
Já si myslím, že to je tak, jak jste to napsal. Jsem teď slávista tělem i duší, hned od prvního roku co jsem tady začal, tak to tak je. A je jasné, že Sparta je neoblíbený soupeř, nehrají zas tak špatně a vždycky je to boj, prostě je to derby.
Web Briza (web.briza@seznam.cz - Praha/Sparta)
28.8.2005, 21:22

Dobrý Den,pracuji na webu o Petru Břízovi a rád bych tam přidal i váš názor na Břízku - sám jste sním prožil jednu(dvě) sezóny ve Spartě tak ho určitě dobře znáte.Díky moc a at se daří

Odpověď:
Hokejově patří k nejlepším gólmanům, víc k tomu asi nemám co bych dodal. Ve Spartě jsem s Petrem byl jednu sezónu, je to normální kluk. Hrát proti němu je už horší, protože se mu špatně dávají góly. Je to dobrý gólman.
27.8.2005, 17:02

co máš radši než hokej?

Odpověď:
Rodinu. Asi na prvním místě je rodina a potom je hokej.
and (andlu@seznam.cz - Praha)
27.8.2005, 04:40

Mas nejake nabidky z NHL?

Odpověď:
Nemám nebo nevím o žádných.
Regína (H - Hulín)
26.8.2005, 21:45

Ahojky!
Chci se zeptat čím jezdíte. Jakou máte značku auta.

Jezdím Mercedesem. Je to napůl jeep, ML
David Vertat-Barak (dave68@bluewin.ch)
26.8.2005, 18:48

Michale zdravi te Boban Junior ze Svycarska. At jse ti dari.

Odpověď:
Děkuji mockrát a doufám, že tě uvidím brzy v Čechách.
Lenka (lenka.borovanova@volny.cz - Praha / SLAVIA)
26.8.2005, 16:08

Ahoj Míšo,
jsem velkou fanynkou Slavie ,a proto jsem hrozně ráda, že patříš zrovna do tohoto týmu, protože jsi výborný útočník a hraješ krásnej hokej! Mám na tebe několik otázek: proč nosíš na drese zrovna číslo 8, se kterým svým spoluhráčem si nejvíc rozumíš, myslíš si, že Slavia letos získá titul (chtělo by to :-)), budeš 6.9. na setkání hráčů s FanKlubem (doufám, že jo!), na jaký den ve svém životě nejvíce a nejraději vzpomínáš, a proč? Předem mockrát děkuji za odpovědi a přeji hodně hokejových i osobních úspěchů! Lenka

Odpověď:
Co já si vzpomínám, tak to začalo už v přípravce, v žáčcích. Rozdávali se dresy, brácha měl sedmičku, osmička byla volná, tak jsem si jí vzal a od té doby mi to zůstalo. Lpěl jsem na ní odmala, člověk jak jí měl poprvé na sobě, tak si na ní zvykl a dá se říct, že mi osmička nosí štěstí.
Je víc kluků, se kterými si na Slavii rozumím. Nejvíce asi s Pepou Beránkem, pak je tam Tomáš Vlasák, Radek Duda, je jich víc, musel bych jmenovat celý tým.
Chtěl bych o něj určitě bojovat ve finále. Doufám, že se dostaneme až do finále a vyhrajeme to. Myslím, že v to doufá každý slávista, že to letos vyjde.
Určitě to nevynechám, budu tam.
Z hokejového života nejraději vzpomínám na titul se Slavií, to byl asi největší den, a z civilního života narození dětí.
mirek (aimarr@seznam.cz - Vys.Mýto (Pardubicko :o)) SLÁVIA)
26.8.2005, 15:46

Ahoj Michale,v čem si myslíš že se bude lišit letošní herní projev Slávie od lonského?

Odpověď:
Myslím si, že se budeme snažit hrát tvrději, přehrávat ty týmy, tak jak jsme to hráli dříve, hrát nátlakově, vyprovokovat protihráče k chybám a ty chyby potom zužitkovat. Nebudeme letos asi na nic čekat.
lea (leaf@seznam.cz - Praha)
26.8.2005, 10:43

Ahoj Míšo, jsi hroznej sympaťák a připadá mi že jsi i docela inteligentní a tak jsem se chtěla zeptat, jestli ti nepřipadá že jsou hokejisti tak trošku omezený, mě připadá, že jejich jedinej smysl života je hrát hokej, vydělat si hodně peněz, mít super auto, barák, pěknou manželku a značkový hadry,nic proti hokejistům nemám, spíš naopak, všechny vás obdivuji, jen mě zajímá jestli si alespoň někdo uvědomuje že jsou v životě daleko důležitější věci??

Odpověď:
To je těžké na tohle odpovědět. Za sebe můžu říct, že hokej je jedna z věcí v mém životě, ale není rozhodující, když potom člověk zažije něco se zdravím, tak to všechno přehodnotí a ty priority si stanoví podle něčeho jiného, podle jiného měřítka než je hokej. A za kluky nemůžu mluvit, to ať si každý udělá obrázek sám o každým zvlášť.
Petr Vomáčka (petr.vom@seznam.cz - Praha/HC Slávia Praha)
25.8.2005, 15:23

Dobrý den,
Rád bych se vás zeptal na tyto otázky. Byl jste spokojen s minulou sezónou? Jaké zkušenosti Vám dali háči z NHL? Budete zase v letošní sezóně hrát s Hruškou a Beránkem? Myslíte, že bude chodit stejně lidí na extraligové zápasy?
Děkuji za odpovědi Petr Vomáčka

Odpověď:
Myslím si, že tím jak jsme vypadli tak brzy, že nemůže být spokojen nikdo. Nikdo z nás to nečekal, mysleli jsme, že půjdeme dál, byl to šok asi pro všechny, jak pro nás, tak i pro fanoušky.
Jsou to hráči jako jiní, možná trošku na vyšší úrovni, ale jinak jsou to úplně normální kluci.
Zatím to vypadá, že ne, uvidíme až začne sezóna, bude záležet, jak se to bude všechno vyvíjet, bude záležet na trenérech a na tom, jak nám to půjde.
Doufáme, že ano, ale těžko říct, nikdy to nemůže člověk odhadnout dopředu. Doufám, že bude chodit hodně lidí jako minulou sezónu.
Další stránky
1234>>