Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 2 z 2 otázek v této kategorii celkem.

Petr Zeman (Černošice)
26.6.2017, 19:47
 
Omlouvám, že jsem zapomněl na turnaj v plážovém volejbale. Člověk holt musí uznat i svou chybu.

Děkuji Petr Zeman
Petr Zeman (Černošice)
26.6.2017, 16:44
 
Dobrý den,

v první řadě bych Vám chtěl říct, že jsem velice rád, že se nenaplnily nejčerněší scénáře, které se objevovali a Slavie bude nadále fungovat.
V souvislosti s tím, bych se Vás chtěl zeptat, jestli by nestálo za to oslovit více lidí a opět vnést značku Slavia do povědomí lidí. Jelikož v poslední době tato značka bohužel velice utrpěla. Tím nemyslím, že Vaší vinnou. Myslím, že by bylo dobré opět trošku vylepšit image klubu. Vím, že máte asi spoustu práce a s tímto p. Soldánová nebo slečna Micková asi moc nepomůžou, ale vy jako marketingový specialista za to zodpovídáte, ne? Je hezké, že se v poslední době na stránkách objevují články o hráčích, co se děje atd., ale mělo by se zde i objevovat co klub dělá pro fanoušky. (Ojedinělá akce je charitativní utkáni v Odolené Vodě). Vím, že je to otázka peněz, ale ne všechno musí stát hromadu peněz naopak tím můžete oslovit nové sponzory a fanoušky, kteří vám zase peníze přinesou zpátky. Proto je mi líto, když vidím akce typu Sporťáček, jak se tam klub prezentuje. Stačí opravdu málo, třeba i nakouknout ke konkurenci, proč jako na Spartě nemůže i Slavia uspořádat den dětí, Den otevřených dveří, akci u nějakého sponzora, besedu s hráči a prezentaci klubu. Hráči jsou snad placeni a mají ve smlouvách, že klub je může i k těmto účelům použít, tak proč podobné akce neděláte. Je mi jasné, že hráči dnes už velcí klubisti nejsou a nebudou, ale vztah ke klubu mohou získat, ale Vám by mělo jít o fanouška. Omlouvám se ne o fanouška, ale o fanoušky.

Doufám, že se neurazíte, ale alespoň se nad tím zamyslíte.

Děkuji za odpověď
Petr Zeman

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže