Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 2 z 2 otázek v této kategorii celkem.

Aleš
28.3.2017, 10:34

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaké jsou cíle na nadcházející sezonu, jestli se chce bojovat o postup do extraligy nebo se spokojíte s WSM ligou, ze které se nedá sestoupit a tak se bude hrát jen pro zábavu.

Děkuji.

Aleš Brázda
Majk (m.hrckulak@seznam.cz - Mělník)
19.3.2017, 11:44

Dobrý den, HC Slavii už nějakou dobu ignoruji. Chci se zeptat - jsou stále ve vedení budižkničemové Pitner a Beníšek? Pokud ne, Slavii začnu opět podporovat.
S přátelským pozdravem Majk