Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 19 otázek v této kategorii celkem.

Petr
27.4.2017, 08:20

Můžete se už konečne vyjádřit nebo zase budete lhát, jak lzete stále. Nikdo Vám už stejně nevěří, jste banda prolhanych dobytku.
Petr
26.4.2017, 16:28

Co je na tom pravdy?

fanoušek hcs
26.4.2017, 09:26

soudruh mezlik vam neodpovi a kdyz stejne je to lez...... piste primo na vpitter@hc-slavia.cz
26.4.2017, 09:20

Vážní, dnes ráno jsem si v deníku sport přečetl článek o tom, že čínský investor nás chtěl zachránit a dostalo se mu odpovědi, že o to nestojíte? Že Slavia nepotřebuje extraligu? Běžte k čertu, amatéři! Zapomeňte, že se na zimáku ještě někdy objevím.....
Ivan
25.4.2017, 14:04

Dobrý den, děkuji za vyjádření, které je dle mého názoru jedna velká lež. VEDENI, JĎETE UŽ K ČERTU, KVŮLI TAKOVÝM SVINÍM JAKO PITTER, BENÝŠEK A DALŠÍ JE SLAVIA TAM, KDE JE A JESTLI SE JEŠTĚ NĚKDY POSTAVÍ NA NOHY, SPÍŠE TO VYPADÁ, ŽE SE UŽ NEPOSTAVÍ. JE TO HROZNÉ SE NA TOTO DÍVAT, JAK SE SLAVIA POD VÁMI DOSTALA DO TĚCHTO PROBLÉMŮ. JSTE NORMÁLNÍ ZRŮDY, KTERÉ NEMOHOU CHODIT ANI PO ULICI. A VY PANE MEZLÍKU BUĎTE TAK HODNÝ A ODPOVĚZTE LIDEM PRAVDU, ALESPOŇ SI ZACHOVEJTE DEKÓRUM, KDYŽ UŽ NIC VÍC NEMÁTE.
Pavel
24.4.2017, 15:12

Tak co píšete, jsou jen lži a zase jen lži. Poškozujete tím jméno Slavia. Budete se s hráči soudit? To jste na úrovni absolutních nul a nuly jste. Hráčům jste neplatili a naopak je ještě vyhodili. Hnus, co předvádíte. Jak chcete získat po tomto sponzory??????????????????????????
Nespokojený fanoušek
23.4.2017, 23:23

Strašně moc mě mrzí, že Slavia dopadla jak dopadla, ale vedení je to jedno. Vy jste zabili strašně moc práce a nejvíce mě stve, že kurva jako Pitter nebo PR nemá tu slušnost vystoupit a ŕíci pravdu, což i pan Platil tehdy měl. Prosím o odpověď, ať alespoň ukážete slušnost.
23.4.2017, 23:16

Prosím na kolenou, řekněte něco už k situaci.
22.4.2017, 23:25

Řekne už prosím někdo z vedení něco něco budete jen mlčet?
22.4.2017, 23:25

Řekne už prosím někdo z vedení něco něco budete jen mlčet?
Další stránky
12>>