Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.

exfanoušek
17.10.2017, 10:35

Dobrý den,

po včerejším zápase, který jsem viděl přímo v Havířově, protože jsem byl v Ostravě služebně, tak jsem dost rozladěný a naštvaný. Nejhorší je, že vidím, jak Slavia umírá a připomíná mi vrak lodi na hladině a čeká na poslední ránu, aby se mohla potopit. Velmi mne to mrzí a tento cirkus, jaký teď v Edenu na zimáku je, jako divák finančně podporovat nebudu a nejsem zdaleka sám. První sezonu po sestupu jsem chodil na každý zápas, protože jsem věřil a hrál se dobrý hokej a vypadalo to na postup zpátky, ale teď bohužel to tak není a jsem moc rád, že se nesestupuje, protože sestup by určitě byl. Doufám, že jste rádi, co se se Slavií stalo a že tento cirkus ukončíte. Je mi z toho na zvracení z celého vedení, odmítnout CEFC jako poslední záchranu.
Petr
17.10.2017, 07:11

Dobrý den, opravdu jsme na tom tak špatně aby nějaký junior co přijde nastupoval v první lajně ?!!! neměl by si místo v sestavě zasloužit ? nepředvedl vůbec nic ...
Všimli jste si že jsme jen o skore na 10. místě a že 12. tým tabulky má jen o bod míň ?
Budete s tím něco dělat, z nejlepšího týmu extraligy se stává skoro nejhorší tým 1.ligy , můžete se všichni poplácat po ramenou co jste dokázali, hnát vás všechny sviňským krokem pryč !!!!!
Verny Fanousek HCSla
16.10.2017, 22:38

Dobrý den, pane Mezlikovi, rád bych se zeptal několika otázek ohledně toho, co se v klubu děje, aby se vyřešila současná situace? Zdá se, že majitelé mají málo ambicí, aby zajistily, že Slavia bude v blízké budoucnosti postupovat. Pokud majitelé nemají peníze na provozování klubu, proč se to nepokouší prodat? Slavia vždy byla obrovskou součástí mého života a to je něco, čím sdílí celou rodinu.
Vidět slavii blízko k dokončení je srdcervouci.
Děkuji mnohokrát