24.2.2018, David Mencl

Po dvou výhrách smolná prohra, mladší dorost podlehl Ústí

Sešívaní ve čtvrtek jednoznačně porazili Karlovy Vary a tužili na to navázat i proti Ústí nad Labem. Dokonce začali i dobře, když se po necelé minutě hry prosadil Němeček, ještě do konce první třetiny ale hosté srovnali. Dlouho se pak hrálo bez dalších střeleckých úspěchů, pouhých jednadvacet sekund před koncem zápasu však strhli Severočeši skóre na svou stranu.

C15, sobota 24.2.2018, Slavia - Ústí nad Labem
Slavia
Slavia
1:2(1:1, 0:0, 0:1)
Ústí nad Labem

Branky a nahrávky: 1. D. Němeček (Labuzík) – 17. Weis (Polata, Haspra), 60. Costa (Tot). Rozhodčí: Battěk – Košťálová, Svoboda. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci: 37. Střely na branku: 47:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Slavia: J. Němeček – Hrdlička, Čech, Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Čapka, Palát – Černý, Sarkisjants, Staněk, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Novák

Ústí nad Labem: Haspra – Jarábek, Tomšík, Birhanzl, Vlach, Filip, Kylíšek, Polata, Krocker, Bauer, Tot, Doskočil, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Hampl