20.10.2017, Adam Nejedlý

Sprcha za čtyři minuty. Junioři se z Chomutova vrací bez bodu

Neradi budou mladí slávisté vzpomínat na zápas hraný na severu Čech. Proti domácím Pirátům, ač střelecky aktivnější, se bíločervení prosadit nedokázali. Soupeř dokázal vytěžit z minima maximum a kotouč ze své sítě tak musel talentovaný strážce sešívané svatyně Vecka lovit hned šestkrát. V tabulce DHL Extraligy juniorů sešívaní i nadále okupují místa v přední polovině tabulky.

11.kolo, pátek 20.10.2017, SD Aréna, Chomutov - Slavia
Chomutov
Chomutov
6:0(3:0, 1:0, 2:0)
Slavia
Slavia

Branky a nahrávky: 12. Ouřada (Kulich, Adámek), 15. Kulich (Köver), 16. Chlán (Polák, Hajič), 32. Hřebíček (Hajič), 41. Šilar (Polák, Chlán), 46. Adámek (Rindoš, Novák). Rozhodčí: Místecký – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 56. Střely na branku: 29:35. Průběh utkání: 6:0.

Chomutov: Běhula – Buchtela, Seemann, Novák D., Novák A., Procházka, Vícha, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček, Chlán, Kulich, Rindoš, Šišolák, Šilar, Ouřada, Adámek.

Slavia: Vecka – Chládek, Duda, Šmíd, Vobořil, Stark, Melovič, Valík – Šmerha, Matějka, Patočka, Netolický, Kolouch, Šilhan, Šergl, Marek, Jaša, Heldák, Nedorost, Martínek.