18.3.2018, David Mencl

Starší dorost napodruhé nestačil na Pardubice, pokračování v Edenu

Znovu se v osmifinále jednalo o napínavý a vyrovnaný zápas, tentokrát ale se šťastnějším koncem pro Dynamo. Červenobílí sice ve druhé části stáhli dvoubrankový náskok soupeře, Pardubice ale přidaly další dvě trefy a i přes snížení si výhru pohlídaly. Osmifinálová série je tak srovnaná, pokračovat se bude v úterý a středu, kdy jsou na programu zápasy v Edenu.

OF2, neděle 18.3.2018, Pardubice - Slavia
Pardubice
4:3(0:0, 2:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 27. Oliva (Koffer, Rozlílek), 37. Chára (Oliva, Poul), 41. Oliva (Poul, Chára), 46. Bucek (Zeman, Chára) – 39. Všetečka (Brož, Hradil), 40. Štibingr (Všetečka, Hradil), 48. Vlček (Vaniš). Rozhodčí: Wagner – Pechánek, Řezníček. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:2. Diváci: 100. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3.

Pardubice: Nečas – Blažej, Dubovči, Hybeš, Jelínek, Kaštánek, Leder, Oliva – Antoníček, Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Poul, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Tobiáš, Trejbal, Zeman

Slavia: Málek – Antoš, Čapka, Holý, Macek, Mareček, Štibingr, Zderadička – Brož, Hasil, Havrda, Hradil, Kižlin, Klapka, Labuzík, Petrák, Vaniš, Vlček, Všetečka