7.1.2018, David Mencl

Střelecká převaha bez efektu, mladší dorost podlehl Ústí po prodloužení

Slávisté vstoupili do utkání velmi dobře, když hned v první minutě otevřel skóre Sarkisjanc. Sešívaní pokračovali v dobré hře, pak ale inkasovali dvakrát v oslabení a rázem byli ve výhodě Severočeši. Pražané ve třetí třetině měli místy až drtivý tlak, kdy soupeře často zavřeli před ústeckým brankářem, vyrovnání se však dočkali až necelých pět minut před koncem. Další trefu už i přes slibné příležitosti nepřidali a v prodloužení pak rozhodl větší důraz ústeckých hráčů v brankovišti.

C5, neděle 7.1.2018, Slavia - Ústí nad Labem
Slavia
Slavia
2:3p(1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Ústí nad Labem

Branky a nahrávky: 1. Sarkisjanc (D. Němeček, Kluch), 56. Martinec (Čapka) – 14. Costa (Krocker, Tomšík), 21. Tomšík (Costa, Krocker), 61. Costa (Krocker). Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Karda. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: 47. Střely na branku: 54:25. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Slavia: J. Němeček – Moravec, Srdínko, D. Němeček, Topol, Kluch, Čapka, Palát, Kučera – Kvasnička, Sarkisjanc, Martinec, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr

Ústí nad Labem: Mazourek – Jarábek, Tomšík, Filip, Kylíšek, Polata – Krocker, Iljuk, Tot, Koblížek, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Pavlíček, Hampl