19.1.2018, David Mencl

Těsný náskok starší dorost neudržel, v Hradci prohrál po prodloužení

Po velkém obratu proti Pardubicím se k dalšímu zápasu vydali sešívaní na led Mountfieldu. Zápas začali lépe, když se poměrně brzy dostali do vedení zásluhou Jaroslava Brože, další trefu už ale červenobílí nepřidali. Hradci Králové se podařilo srovnat ve třetí části a nakonec v prodloužení skóre i otočit.

NAD14, pátek 19.1.2018, Mountfield HK - Slavia
Mountfield HK
2:1p(0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 43. Lang (Síla, Jakubec), 64. Pěnčík (Šedivý, Poppel) – 5. Brož (Hradil, Kižlin). Rozhodčí: Kopeček – Vepřovský, Krejčí. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 123. Střely na branku: 41:39. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Mountfield HK: Dvořák – Kukla, Voňka, Naar, Janoušek, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Šedivý, Sklenář, Jakubec, Síla, Pinkas, Hrabčák, Šánek, Lang, Komma, Kašpar, Poppel

Slavia: Pánek – Fiala, Mareček, Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Hradil, Hasil, Vlček, Vaniš, Klapka