10.1.2018, David Mencl

Junioři si před derby poradili se soupeřem z Kanady

V úterý večer si sešívaní zahráli přátelský zápas s týmem André-Laurendeau Boomerang, který hraje quebeckou univerzitní ligu. Slávisté byli po celý zápas lepším celkem a bylo jen otázkou času, kdy si vytvoří slušný náskok. Nakonec se červenobílí prosadili šestkrát a navíc ani jednou neinkasovali.

přát., úterý 9.1.2018, Slavia - Boomerang
6:0(2:0, 1:0, 3:0)
Boomerang

Branky a nahrávky: 4. Kohút (Šergl, Brož), 9. Melovič (Brož, Kohút), 23. Martínek (Zderadička), 42. Matějka (Brož, Antoš), 54. D. Hradil, 57. Holý (Kohút). Vyloučení: 9:11, navíc Tétreault (ALB) 5 min. a do konce utkání. Využití: 3:0. Diváci: 84. Průběh utkání: 6:0.

Slavia: Vecka (31. Kodad) – Holý, Vobořil, Zderadička, Macek, Melovič, Antoš – Brož, Kohút (C), Matějka, Patočka, Netolický, D. Hradil, Klapka, Šilhan, Šergl (A), Marek, M. Hradil, Nedorost, Martínek

Boomerang: Renaud (21. – 40. Delorme, 41. Maguire) – Messervier, Paquin, Landry, Roy, Boutin, Tétreault, Payant – St-Amour, Lachapelle, Delisle, Malowany, Cotton, Gosselin, Green, Gauthier, Vosniades, Labelle