30.11.2017, David Mencl

Osmáci se v dohrávce rozešli smírně se Strakonicemi

Sešívaní měli zápas na ledě Strakonic dobře rozehraný, po dvou třetinách drželi dvoubrankový náskok. Ve třetí části ale nevyužili několik slibných příležitostí a nakonec o svůj náskok přišli. Jihočeši snížili čtyři minuty před koncem, v poslední minutě pak vyrovnali při hře bez brankáře. 8. třída má za sebou polovinu soutěže a stále je ještě reálně ve hře o závěrečné mistrovství republiky.

9.kolo, středa 29.11.2017, Strakonice - Slavia
Strakonice
Strakonice
3:3(1:2, 0:1, 2:0)
Slavia
Slavia

Branky a nahrávky: 7. Kříž (Kabele), 56. Kabele (Braun), 60. Šimák (Kříž) – 1. Skoupý (Albrecht, Dráb), 15. Krásný (Vlasák), 26. Vlasák (Štěpánek, Vlček). Rozhodčí: Mitáš – Častoral, Košatka. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3.

Strakonice: Ešler – Kabele, Častoral, Krejčí, Eybl, Kučera, Braun, Kříž, Beníšek, Šimák, Slavík, Sládek, Kovárna

Slavia: Tesař (41. Vávra) – Hrdlička, Chytil, Dráb, Frydrich, Voska, Vlček, Bednarčík, Krásný, Černý, Vlasák, Albrecht, Štěpánek, Hradil, Skoupý, Kořánek