Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2002 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Slávisté v nároďákuDo reprezentačního výběru do 16 let, který čekají tři utkání proti Slovákům, byl jmenován obránce Jaromír Linhart, náhradníky jsou Vladimír Sobotka a Tomáš Růžička. Sedmnáctku čeká Turnaj pěti zemí na Vysočině a do tohoto výběru byli nominováni Michal Birner a Jakub Šindel. Náhradníkem je gólman Petr Bezunk. World Junior Cup osmnáctiletých si zahrají obránce Lukáš Špelda, náhradníkem je o rok mladší Jakub Šindel, jenž se v případě donominování nezúčastní turnaje sedmnáctek.
30.6.Ptejte se!Přinášíme další odpovědi Vladimíra Růžičky, Ladislava Blažka a redakce na vaše otázky.
25.6.Chcete vidět fotbálek?Fanklub HC Slavia pořádá výjezd na fotbalové utkání v Říčanech u Prahy, které Slavia sehraje v rámci letní přípravy ve čtvrtek 27.6. od 17:00. Odjezd v 15:46 z Vršovického nádraží (nebo 15:41 z Hlavního nádraží). Sraz v 15:30 před nádražím ve Vršovicích. Zpáteční spoje najdete zde.
19.6.Příprava hokejistůNa ledě mužstvo "A" začíná 22.července od 9-12 hod pravidelně. Junioři od 21.července 18:30-19:30 nepravidelně - rozpis jejich tréninků je na tabuli vedle vrátnice.
18.6.Fotky z JesenicePřinášíme vám fotky z fotbalového utkání Jesenice-Slavia, které náš tým sehrál v rámci letní přípravy.
14.6.Ptejte se!Přinášíme další odpovědi Vladimíra Růžičky a nově i redakce na vaše otázky.
14.6.Sezóna 01/02 skončila5. finále Stanleycupu: DET-CAR 3:1. Prsten pro vítěze získali Hašek, Fischer a Šlégr. Cenu pro nejužitečnějšího hráče Stanleycupu Haškovi vyfoukl obránce Lidström.
13.6.S Čermákem půjde RajčákSpoluhráčem Leoše Čermáka v Novosibirsku budou slovenský útočník Andrej Rajčák, který v minulé sezóně hrál v prvním útoku Zvolenu, a Martin Tomášek z Vítkovic. Tato trojice hokejistů se popere s Kanaďanem Bronsardem o místo v kádru pro příští sezónu.
10.6.Obrana posilujeTřiadvacetiletý bek Jan Horáček, který v uplynulých letech působil v zámoří, podepíše se Slavií v úterý 11.června hráčskou smlouvu. Podrobnosti přineseme brzy. Více o Janu Horáčkovi zde.
9.6.Finále Stanley Cupu!V noci ze soboty na neděli vyhrál Detroit na ledě Caroliny 3.utkání finále Stanley Cupu 3:2. Dominik Hašek za svá záda pustil pouze dvě z celkových 43 střel, jednou Haška překonal Josef Vašíček. O vítězství Red Wings rozhodl Igor Larionov až v třetím prodloužení.
6.6.Poznejte nové kamarády!Fanklub HC Pardubice pořádá v termínu 4.-7. července 6.mezinárodní sraz fanoušků. Sraz se koná v areálu plážových sportů ve Veské u Sezemic (5 km od Pardubic). Ubytování ve vlastních stanech. Cena za osobu 100 Kč. Součástí bude bohatý sportovní a kulturní program, občerstvení zajištěno. Zde najdete podrobné informace a mapu. Zváni jste i vy! Vzhledem k potřebě vědět předběžný počet zájemců se dne 15.6. od 16:00 koná v restauraci nad plaveckým stadiónem schůze fanklubu, kde bude probíhat přihlašování.
5.6.Stanley CupSezóna 2001/02 vrcholí tradičně za mořem finálovou sérií Stanley Cupu. První utkání podceňovaná Carolina v Detroitu vyhrála. K nečekanému finále se vztahuje i naše nová anketa níže na stránce.
5.6.Rozlučka se sezónouDodatečně vám přinášíme fotky z fanklubácké oslavy konce úspěšné sezóny.

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
HC Slavia Praha