Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

16.6.Jakub Klepiš opět na SlaviiSpolu s ostatními hráči týmu HC Slavia Praha se na novou sezonu připravuje i útočník Jakub Klepiš. Není žádným tajemstvím, že trenéři Slavie by ho rádi viděli ve svém týmu. „Zrovna dnes jsme se o tom s Jakubem bavili, ale on se musí zase vrátit za moře. Má tam podepsaný kontrakt,“ uvedl mimo jiné v rozhovoru asistent trenéra Ondřej Weissmann.
13.6.Sraz fanklubu - orbis pictusNa stránkách http://hcslavia.aktualne.cz naleznete fotky ze setkání členů fanklubu HC Slavia v klubu Bowling 19 a pořadí bowlingového miniturnaje.
9.6.Informace pro členy fanklubuV sekci fanklub nyní najdete aktuální seznam členů, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2005-2006. Pokyny k placení příspěvků naleznete zde.
1.6.Letní sraz fanklubůJak již bývá tradicí, i letos se na začátku léta bude konat sraz hokejových fanklubů. Již devátý ročník této akce pořádá tentokrát fanklub Znojma v v obci Dobšice v termínu 7. - 10. července 2005. Fanklub Slavie se zatím zúčastnil tří srazů a i letos bude chtít navázat na pravidelnou účast v posledních letech. Aby bylo možno celou akci naplánovat, potřebují znát organizátoři akce počet zájemců do 15.6.2005. Zájemci z řad fanoušků Slavie posílejte přihlášky do 13.6.2005 na adresu fanklub@hc-slavia.cz s předmětem "Letní sraz fanklubů". Další informace o pořádané akci nalezneze na stránkách http://www.srazfanousku05.wz.cz.
1.6.Setkání členů fanklubuFanklub HC Slavia pořádá pro své členy předprázdninové setkání spojené s ohlédnutím za uplynulou sezónou. Veškeré informace najdete zde.

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže