Slavia vyzve v semifinále Karlovy Vary! Vstupenky v prodeji

08.03.2018, Jakub Slunečko

Vše dopadlo podle očekávání – ve čtvrtek večer se rozhodlo o tom, že Slavia narazí v semifinále play off na Karlovy Vary. Boj o baráž začne na ledě soupeře v úterý 13. března. Další zápas se hraje hned o den později. Slavia pak přivítá Energii ve dvou následujících utkáních o víkendu 17. a 18. března. Vstupenky na domácí semifinálové zápasy v Edenu už jsou v prodeji. Druhou dvojici v play off tvoří České Budějovice a Kladno.

O soupeři Slavie rozhodl čtvrteční zápas mezi Kladnem a Prostějovem. Rytíři v něm na ledě soupeře zvítězili 4:3 po prodloužení a celou čtvrtfinálovou sérii vyhráli 4:2. Vzhledem k postavení v základní části soutěže tak vyzvou České Budějovice a Slavia se střetne s Energií.

„Vary mají ještě o něco lepší úroveň než Budějovice. Mají nejlepšího gólmana ligy a dva skvělé slovinské obránce, kteří hráli na olympiádě. To mluví za sebe,“ řekl trenér Slavie Milan Razým. „My ale zatneme síly a zadarmo kůži nedáme!“

Slavia bojovala s Energií v památných letech 2008 a 2009 o extraligový titul. V letošní sezoně jsou zatím úspěšnější Karlovy Vary. Slavii porazily třikrát, sešívaní pak brali jedno domácí vítězství.

Vstupenky v prodeji!

Využijte příležitost podpořit Slavii v důležitých semifinálových zápasech přímo na stadionu v Edenu. Domácí utkání odehrají sešívaní v sobotu 17. března (14:30) a v neděli 18. března (17:00).

Ceny vstupenek zůstávají stejné jako na čtvrtfinále, permanentkáři mohou využít opce na svá místa do pátku 16.3.

Využijte nákupu vstupenek ONLINE.

Předprodej na zimním stadionu v Edenu
(předprodej probíhá v kancelářích marketingu)

pátek 9.3.      9-12
pondělí 12.3.   13-15
úterý 13.3.     9-12
čtvrtek 15.3.   9-12, 13-15
pátek 16.3.     9-12

Prodej na pokladnách zimního stadionu
Pokladny jsou otevřeny v den zápasu 2h před utkáním.

SEMIFINÁLE WSM LIGY

Sezení