Fanshop rozdává dárky k nákupu. Odměňte se za uplynulou sezónu!

26.03.2018, Fanshop HC Slavia Praha

Hokejová sezóna je už sice za námi, ale slávistou je člověk pořád. A náš červeno-bílý fanshop se rozhodl poděkovat vám za uplynylých sedm měsíců, po kterých společně s vámi prožíval vítězství i prohry našich hokejistů. Proto po celý týden rozdává dárky k nákupu. A že jsou to hodně zajímavé dárky...

 
 

Až do neděle 1. dubna dostanete ke každému nákupu nad 199 Kč od fanshopu příjemné poděkování. A čím větší radost si nákupem uděláte, tím příjemnější dárek na vás čeká. K nákupu do 399 Kč dostanete jeden z puků, při nákupu do 799 Kč snídaňový hrnek. Při nákupu od 800 Kč do 1299 Kč vám fanshop jako pozornost pošle navíc tkanou šálu. Od hranice 1300 Kč do 1999 Kč si můžete vybrat jednu kšiltovek zcela zdarma. A kdo je opravdový srdcař a nakoupí za 2000 Kč a více, toho čeká dárek nejpříjemnější - jeden ze sešívaných dresů ze skladových zásob.

A jak si můžete dárek vybrat? Hrnek i šálu dostanete automaticky. V případě puku můžete vybírat mezi motivem Red & White nebo motivem hvězdy a lva. U kšiltovky si můžete vybrat z celé nabídky Fanshopu. Vybraný puk nebo kšiltovku, respektive název, napište do poznámky objednávky (krok č. 3 – Fakturační údaje). Kdo tak neučiní, dostane automaticky kšiltovku vybranou zaměstnanci fanshopu. Upozornění: Do nákupního košíku žádný z dárků nevkládejte.

Při nákupu nad 2000 Kč se vám pak telefonicky ozve Jirka z fanshopu a společně vyberete dres přesně pro vás. A z čeho můžete vybírat? Z celé široké nabídky slávistického obchodu. Akce se totiž vztahuje na veškeré zboží. A za nás můžeme doporučit třeba mikinu na zip, polštář nebo zástěru.

Celá akce platí na e-shopu i na kamenné prodejně. Ovšem pozor, ta je z důvodu Velikonoc v pátek 30. 3. a v pondělí 2. 4. uzavřena.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže