S fotbalovou permicí nebo vstupenkou v pondělí zdarma!

07.02.2019, Klub

Každý, kdo přijde na pondělní utkání s permanentkou na fotbalovou Slavii nebo vstupenkou ze sobotního zápasu Slavia - Teplice, má vstup na hokej zdarma! Podpořte sešívané i v závěrečných zápasech základní části.

Slavii se poslední zápasy nevydařily a šance na postup do play-off se ztenčily, nic to ale nemění na odhodlání vyhrávat i v posledních zápasech základní části. Svěřence Miloše Říhy čekají v únoru čtyři domácí duely, a tím prvním je souboj s Horáckou Slavii Třebíč, který je na programu v pondělí 11.2. od 18:00 v Edenu.

Po předložení fotbalové permanentky nebo vstupenky ze sobotního fotbalového zápasu Slavia - Teplice, získají fanoušci volný vstup na hokej. Stačí se prokázat u hlavního vstupu na zimní stadion (po schodech nahoru vedle restaurace).