18. září
VSTUPENKY
MLÁDEŽ
31. května 2019

Podpořte slávistickou mládež svým pohybem a vyhrajte hraný dres!

Stáhněte si aplikaci EPP a pomozte Slavii svým pohybem k získání finančního příspěvku od Nadace ČEZ na modernizaci Mládežnického centra volného času. Nejpilnější tři přispěvatelé od nás získají podepsaný hraný dres z uplynulé sezony.

Pošlete do 16.6. screen z aplikace EPP s vašimi body a vyhrajte hraný dres

Jak sbírat body?
Je to jednoduché - stačí mít při své aktivitě zapnutou aplikaci a získané body pak přiřadit projektu "Hokejová mládež - podpora její činnosti".

Jak můžete vyhrát?
Dres získají tři fanoušci, kteří nasbírají do 16. června nejvíce bodů na podporu našeho projektu. Pošlete nám do 16.6. na e-mail klub@hc-slavia.cz screen z aplikace EPP, kde bude vidět, kolik bodů jste našemu projektu celkem přiřadili. (V levém horním rohu si rozbalte menu, klikněte na "Mnou podpořené projekty" a následně na "Seznam podpořených projektů". Udělejte screen dle náhledu na obrázku.)

Na co Slavia příspěvek využije?
Na nákup nových sportovních a rehabilitačních pomůcek pro mládež a na modernizaci zázemí Mládežnického centra volného času v prostorách zimního stadionu v Edenu.

Aplikaci si můžete stáhnout ZDE.

Mládežnické centrum volného času denně navštíví cca 100 dětí. V prostorách o ploše více než 400 metrů čtverečních jsme během pěti let vybudovali studovnu, šatnu, rozcvičovnu, hokejovou střelnici a vše potřebné pro zabezpečení volného času našich mládežníků. Snažíme se tak pro naši mládež vytvořit nejlepší možné podmínky k tomu, aby trávili čas smysluplně.

Děkujeme vám za podporu při dosažení požadovaného cíle!

Autor Jakub Mezlík
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži