21. září
Č. Budějovice Slavia
16:00
23. září
Slavia Přerov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
6. června 2019

Chance liga rozlosována. Slavia začne doma s Ústím

Chance liga zná rozlosování pro nadcházející sezonu. Slavia odehraje první utkání nového ročníku ve středu 11. září v 18:00 v Edenu proti Ústí nad Labem. V sobotu na to cestují sešívaní do Benátek.

Chance liga se bude hrát od příští sezony novým systémem. Všechny týmy se nejprve utkají dvoukolově každý s každým, následně se pak utkají čtyřkolově týmy umístěné na 1. - 8. místě a stejným způsobem celky na 9. - 16. místě.

Do čtvrtfinále postupují přímo mužstva, která se po 58 kolech umístí na 1. - 6. místě. Týmy, které obsadí 7. - 10. příčku, budou hrát předkolo. Do něj tak mají šanci postoupit dva kluby ze spodní části. Ze druhé nejvyšší soutěže se podobně jako v předchozích letech nesestupuje.

Kompletní rozlosování bude k nalezení na našem webu v pátek v sekci A-tým - Zápasy. Permanentky na novou sezonu budou v prodeji od srpna.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY 18.9.2019

Poprvé za tři body! Slavia udolala Jihlavu

Sešívaní chtěli proti Dukle navázat na poslední domácí výhru a znovu zapsat důležité body do tabulky. První třetina vyšla domácím na jedničku a dvougólové vedení drželi až do třetího dějství. V tom ...

Číst více
A-TÝM 17.9.2019

Sešívaná sobota! S fotbalovým lístkem či permicí na Porubu zdarma

Slavia posouvá termín zápasu 28. září proti Porubě na dřívější čas, aby fanoušci pohodlně stihli večerní fotbalové utkání. Sobotní hokejový duel odehrajeme místo původně plánovaných 17 hodin už od ...

Číst více
SESTŘIHY 17.9.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Litoměřice 3:2 sn.

Podívejte se na sestřih ze zápasu 3. kola Chance ligy. Slavia porazila v Edenu Litoměřice 3:2 po samostatných nájezdech, o góly se postarali Filip Kuťák, David Šteiner a Aleš Furch.

Přehrát video
OHLASY 17.9.2019

Furch: Řekli jsme si, že to konečně musíme zlomit

Aleš Furch rozhodl o vítězství Slavie proti Litoměřicím, když jako jediný z deseti střelců v samostatných nájezdech uspěl a vystřelil Slavii o bod navíc. „Věděl jsem od začátku, co udělám. Spadlo to ...

Číst více
Nepřehlédněte
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava