21. září
Č. Budějovice Slavia
16:00
23. září
Slavia Přerov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
11. června 2019

Turnaj v beach volejbale se blíží. Přihlaste se a vyberte si hokejistu do týmu

V úterý 25. června od 17:00 se na kurtech za sportovní halou v Edenu uskuteční 3. ročník beach volejbalového turnaje, ve kterém si může zahrát každý bez rozdílu pohlaví, věku či úrovně společně s hráči HC Slavia Praha. Vyberte si svého oblíbeného hokejistu a přihlaste se i vy!

  • Jak se můžete zaregistrovat a vybrat si svého hráče?

Registrovat se můžete do 20. června zasláním e-mailu na adresu klub@hc-slavia.cz. Do předmětu uveďte "beach" a napište své jméno, věk a telefonní kontakt. Dále napište jméno hráče, se kterým byste rádi hráli, případně další varianty.

  • Jaké bude složení jednotlivých týmů?

Podle počtu zájemců namixujeme týmy z hráčů a fanoušků. O přidělení k jednotlivým hráčům bude rozhodovat dřívější registrace, nemůžeme všem garantovat, že budou hrát s hráčem, kterého si vyberou. Složení týmů a program turnaje bude účastníkům zaslán do e-mailu den před konáním akce.

  • Jak bude turnaj probíhat?

Turnaj se uskuteční na kurtech za sportovní halou v Edenu, sraz registrovaných hráčů bude v 16:50, aby mohl turnaj v 17:00 odstartovat. Podle počtu účastníků budou týmy rozděleny do skupin. Registrace a vstup na akci je zdarma, připraveno bude občerstvení a věcné ceny pro nejlepší týmy.

Pokud se nebudete chtít turnaje aktivně zúčastnit, budeme rádi, když přesto dorazíte a podpoříte své oblíbené hráče. Těšíme se na vás!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY 18.9.2019

Poprvé za tři body! Slavia udolala Jihlavu

Sešívaní chtěli proti Dukle navázat na poslední domácí výhru a znovu zapsat důležité body do tabulky. První třetina vyšla domácím na jedničku a dvougólové vedení drželi až do třetího dějství. V tom ...

Číst více
A-TÝM 17.9.2019

Sešívaná sobota! S fotbalovým lístkem či permicí na Porubu zdarma

Slavia posouvá termín zápasu 28. září proti Porubě na dřívější čas, aby fanoušci pohodlně stihli večerní fotbalové utkání. Sobotní hokejový duel odehrajeme místo původně plánovaných 17 hodin už od ...

Číst více
SESTŘIHY 17.9.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Litoměřice 3:2 sn.

Podívejte se na sestřih ze zápasu 3. kola Chance ligy. Slavia porazila v Edenu Litoměřice 3:2 po samostatných nájezdech, o góly se postarali Filip Kuťák, David Šteiner a Aleš Furch.

Přehrát video
OHLASY 17.9.2019

Furch: Řekli jsme si, že to konečně musíme zlomit

Aleš Furch rozhodl o vítězství Slavie proti Litoměřicím, když jako jediný z deseti střelců v samostatných nájezdech uspěl a vystřelil Slavii o bod navíc. „Věděl jsem od začátku, co udělám. Spadlo to ...

Číst více
Nepřehlédněte
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava