Turnaj v beach volejbale se blíží. Přihlaste se a vyberte si hokejistu do týmu

11.06.2019, Jakub Mezlík

V úterý 25. června od 17:00 se na kurtech za sportovní halou v Edenu uskuteční 3. ročník beach volejbalového turnaje, ve kterém si může zahrát každý bez rozdílu pohlaví, věku či úrovně společně s hráči HC Slavia Praha. Vyberte si svého oblíbeného hokejistu a přihlaste se i vy!

 
 

  • Jak se můžete zaregistrovat a vybrat si svého hráče?

Registrovat se můžete do 20. června zasláním e-mailu na adresu klub@hc-slavia.cz. Do předmětu uveďte "beach" a napište své jméno, věk a telefonní kontakt. Dále napište jméno hráče, se kterým byste rádi hráli, případně další varianty.

  • Jaké bude složení jednotlivých týmů?

Podle počtu zájemců namixujeme týmy z hráčů a fanoušků. O přidělení k jednotlivým hráčům bude rozhodovat dřívější registrace, nemůžeme všem garantovat, že budou hrát s hráčem, kterého si vyberou. Složení týmů a program turnaje bude účastníkům zaslán do e-mailu den před konáním akce.

  • Jak bude turnaj probíhat?

Turnaj se uskuteční na kurtech za sportovní halou v Edenu, sraz registrovaných hráčů bude v 16:50, aby mohl turnaj v 17:00 odstartovat. Podle počtu účastníků budou týmy rozděleny do skupin. Registrace a vstup na akci je zdarma, připraveno bude občerstvení a věcné ceny pro nejlepší týmy.

Pokud se nebudete chtít turnaje aktivně zúčastnit, budeme rádi, když přesto dorazíte a podpoříte své oblíbené hráče. Těšíme se na vás!

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže