24. říjen
VSTUPENKY
MLÁDEŽ
19. června 2019

Slavia přes léto modernizuje zázemí pro mládež

Podobně jako každý rok, i letos probíhají v zázemí zimního stadionu úpravy prostor, které slouží k přípravě našich mládežnických hokejistů.

V Centru mládeže došlo ke konstrukčním úpravám a byla zde vybudována nová posilovna. Pro hráče jsou k dispozici také nové ribstole a další sportovní a rehabilitační pomůcky. Na červenec jsou naplánovány opravy a bezpečnostní úpravy na střelnici.

Do rozcvičovny byly nainstalovány nové sítě, které slouží jako bezpečnostní prvky při sportovních aktivitách mladých hokejistů. V srpnu máme v plánu nakoupit další sportovní a rehabilitační pomůcky.

Centrum mládeže je v provozu od roku 2016. Denně ho navětěvuje mnoho dětí, jak individuálně (k dispozici každý den od 13:00 do 17:00 za stálého pedagogického dohledu), tak v rámci společné všeobecné přípravy s mužstvem.

Rozcvičovna byla dostavěna v roce 2017 a plně ji využívají všechna mládežnická mužstva především k herním činnostem.

Autor Klub
MLÁDEŽ 23.10.2019

Představujeme nejlepší mládežníky za září 2019

Slavia i v této sezoně oceňuje každý měsíc nejlepší hráče v mládežnických kategoriích. Osm nejúspěšnějších hokejistů od deváté po druhou třídu se vám nyní představuje v krátkých rozhovorech.

SESTŘIHY 22.10.2019

Sestřih zápasu: Ústí - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků ze zápasu 16. kola Chance ligy mezi Ústí nad Labem a Slavií. Sešívaní zvítězili 4:2 a připsali si třetí výhru v řadě.

Přehrát video
FANOUŠCI 21.10.2019

Slavia pořádá o víkendech veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Aktuálně jsou vypsané tři sobotní termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

MLÁDEŽ 22.10.2019

Shrnutí mládeže: Dominantní sedmáci nebo druhá výhra juniorky

V posledním týdnu zažily slávistické mládežnické týmy poměrně úspěšné období. Junioři porazili Mladou Boleslav a připsali si druhou výhru v sezoně, dorost se v klidu drží na postupových příčkách do ...