Slavia přes léto modernizuje zázemí pro mládež

19.06.2019, Klub

Podobně jako každý rok, i letos probíhají v zázemí zimního stadionu úpravy prostor, které slouží k přípravě našich mládežnických hokejistů.

V Centru mládeže došlo ke konstrukčním úpravám a byla zde vybudována nová posilovna. Pro hráče jsou k dispozici také nové ribstole a další sportovní a rehabilitační pomůcky. Na červenec jsou naplánovány opravy a bezpečnostní úpravy na střelnici.

Do rozcvičovny byly nainstalovány nové sítě, které slouží jako bezpečnostní prvky při sportovních aktivitách mladých hokejistů. V srpnu máme v plánu nakoupit další sportovní a rehabilitační pomůcky.

Centrum mládeže je v provozu od roku 2016. Denně ho navětěvuje mnoho dětí, jak individuálně (k dispozici každý den od 13:00 do 17:00 za stálého pedagogického dohledu), tak v rámci společné všeobecné přípravy s mužstvem.

Rozcvičovna byla dostavěna v roce 2017 a plně ji využívají všechna mládežnická mužstva především k herním činnostem.