24. říjen
VSTUPENKY
A-TÝM
24. června 2019

Přijďte se podívat na slávistický beach volejbal. Fanoušci hrají společně s hráči

V úterý 25. června od 17:00 se na kurtech za sportovní halou v Edenu uskuteční 3. ročník beach volejbalového turnaje, ve kterém budou hrát hokejisté Slavie společně s fanoušky. Přijďte se podívat a povzbudit jednotlivé týmy.

Na základě registrací byly vytvořeny kombinované týmy sestavené z hráčů a fanoušků (složení jednotlivých družstev najdou všichni účastníci turnaje ve svém e-mailu). Ty proti sobě budou bojovat ve třech šestičlenných skupinách o postup mezi nejlepších osm a následně vyřazovacím způsobem o vítězství v turnaji.

Vstup na akci zdarma, pro účastníky i diváky bude připraveno občerstvení, pivo Radegast a nealkoholické nápoje.

Autor Jakub Mezlík
MLÁDEŽ 23.10.2019

Představujeme nejlepší mládežníky za září 2019

Slavia i v této sezoně oceňuje každý měsíc nejlepší hráče v mládežnických kategoriích. Osm nejúspěšnějších hokejistů od deváté po druhou třídu se vám nyní představuje v krátkých rozhovorech.

SESTŘIHY 22.10.2019

Sestřih zápasu: Ústí - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků ze zápasu 16. kola Chance ligy mezi Ústí nad Labem a Slavií. Sešívaní zvítězili 4:2 a připsali si třetí výhru v řadě.

Přehrát video
FANOUŠCI 21.10.2019

Slavia pořádá o víkendech veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Aktuálně jsou vypsané tři sobotní termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

MLÁDEŽ 22.10.2019

Shrnutí mládeže: Dominantní sedmáci nebo druhá výhra juniorky

V posledním týdnu zažily slávistické mládežnické týmy poměrně úspěšné období. Junioři porazili Mladou Boleslav a připsali si druhou výhru v sezoně, dorost se v klidu drží na postupových příčkách do ...