Přijďte se podívat na slávistický beach volejbal. Fanoušci hrají společně s hráči

24.06.2019, Jakub Mezlík

V úterý 25. června od 17:00 se na kurtech za sportovní halou v Edenu uskuteční 3. ročník beach volejbalového turnaje, ve kterém budou hrát hokejisté Slavie společně s fanoušky. Přijďte se podívat a povzbudit jednotlivé týmy.

Na základě registrací byly vytvořeny kombinované týmy sestavené z hráčů a fanoušků (složení jednotlivých družstev najdou všichni účastníci turnaje ve svém e-mailu). Ty proti sobě budou bojovat ve třech šestičlenných skupinách o postup mezi nejlepších osm a následně vyřazovacím způsobem o vítězství v turnaji.

Vstup na akci zdarma, pro účastníky i diváky bude připraveno občerstvení, pivo Radegast a nealkoholické nápoje.