24. říjen
VSTUPENKY
A-TÝM
26. června 2019

Makačka na písku! Slávisté finišují letní přípravu

Autor Slavia TV
PREVIEW 23.10.2019

Benátky podruhé! Pomstí se Slavia za úvodní porážku?

Tři výhry v řadě! Slávisté najeli po porážce v Prostějově na vítěznou vlnu a postupně srazili Třebíč, Kadaň i Ústí. Výborné výsledky červenobílé mužstvo posunuly na pátou příčku tabulky. Postavení v ...

MLÁDEŽ 23.10.2019

Představujeme nejlepší mládežníky za září 2019

Slavia i v této sezoně oceňuje každý měsíc nejlepší hráče v mládežnických kategoriích. Osm nejúspěšnějších hokejistů od deváté po druhou třídu se vám nyní představuje v krátkých rozhovorech.

SESTŘIHY 22.10.2019

Sestřih zápasu: Ústí - Slavia 2:4

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků ze zápasu 16. kola Chance ligy mezi Ústí nad Labem a Slavií. Sešívaní zvítězili 4:2 a připsali si třetí výhru v řadě.

Přehrát video
FANOUŠCI 21.10.2019

Slavia pořádá o víkendech veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Aktuálně jsou vypsané tři sobotní termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.