29. únor
Slavia Poruba
15:00
2. březen
Č. Budějovice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
22. ledna 2020

Akce Pojď hrát hokej přilákala do Edenu přes 50 dětí

V úterý 21.1.2020 se na Zimním stadionu Eden konala další akce s názvem Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej. Oficiální začátek byl naplánovaný na 17.30 hod, už dlouho předtím se na domácím stánku Slavie objevovaly první děti. Nakonec jich dorazilo 52, k tomu se na ledě ukázalo i několik dětí, kterým ještě nebyly čtyři roky, a tak si alespoň vyzkoušely první krůčky na ledě.

Všichni malí účastníci se za pomoci rodičů nebo rodinných příslušníků zaregistrovali a v centru mládeže si vyzkoušeli první hokejové dovednosti. Nechyběla střelba na branku ani slalom s pukem mezi kužely. Poté pro děti a jejich rodiče byla připravena prezentace v centru mládeže o tom, co hraní ledního hokeje obnáší i co dětem přináší.

Po skončení samotné prezentace pak na obrazovce běželo video, které přitáhlo zájem hlavně dětí. Podívat se totiž mohli na to, jak probíhají tréninky na ledě i na nejslavnější okamžiky z historie nejenom slávistického hokeje.

Po čase stráveném v centru mládeže se děti dostaly i na led. V šatnách byla připravena výstroj na půjčení. Velký zájem byl zejména o hokejky. V několika prvních minutách mohli malí zájemci o hokej sledovat své vrstevníky, kteří už hokej ve Slavii hrají a připravili si pro své budoucí kamarády ukázku utkání v minihokeji.

Pro děti byla připravena spousta aktivit na mnoha stanovištích. Ti zdatnější si na jedné čtvrtině ledové plochy mohli proti sobě zahrát s pukem. Na jedné části kluziště pak bruslili úplní začátečníci s pomocí hrazdiček a slávistických juniorů. Dorazili také někteří hráči áčka. Byli mezi nimi například Novák, Vlček, Šmerha, Hotěk nebo Všetečka.

Děti si vyzkoušely střelbu na branku, slalom mezi kužely, hru s míčkem i pukem. Mnoho dalších stanovišť bylo plně obsazeno. Všichni si akci užili a odnesli si s sebou domů spoustu hezkých dárků (reprezentační dres jednoznačně vyhrál), ale především spoustu skvělých zážitků.

Autor Klub
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 28.2.2020

Slávističtí fanoušci na výjezdu. Podívejte se na reportáž ze Vsetína

Nejen v Edenu se můžou hokejisté Slavie spolehnout na podporu svých příznivců, jejich fanoušci za nimi vyrážejí i na venkovní zápasy. Podívejte se na reportáž z utkání ve Vsetíně.

Přehrát video
PREVIEW 27.2.2020

V Edenu proti Porubě! Zlomí Slavia série proher?

Čtyři zápasy. Už tak dlouho čeká Slavia na vítězství. K triumfu nedošla ani v poslední bitvě ve Vsetíně, kde padla 1:4. Do Edenu však tentokrát přijede ostravská Poruba a sešívaní si proti osmému ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 27.2.2020

První gól? Velká radost. Prohra to zkazila, přiznal Veber

V bitvě na vsetínském Lapači vstřelil proti domácímu týmu svou první branku ve Slavii i celé sezoně. Radost z gólu však Václavu Veberovi nakonec zhořkla, sešívaní totiž na Valašsku padli 1:4. „První ...

Přehrát video
SESTŘIHY 26.2.2020

Sestřih zápasu: Vsetín - Slavia 4:1

Obránce Václav Veber vstřelil ve Vsetíně svůj první gól v sešívaném dresu, na body to ale nestačilo, protože jeho zásah byl jediným slávistickým úspěchem v zápase, zatímco domácí se trefili ...

Přehrát video